Podle recenzí jsem měl obavy, ale nakonec jsem byl mile překvapen. Mobil dorazil včas a šlape jak má. Za mě spokojenot.

• Rychlá expedice
    • Skvělá komunikace

DOPORUČUJI

Mobil nenabíjel, ale obchod obratem poslal nový, ten je bez závad.

Rychlost a výběr

• žadna

Rychlé dodani zboži.

• Výborná nabídka MT+ rychlé dodání

Komunikace, rychle vyřízená objednávka. Za mne OK, DOPORUČUJI.

• rychlé doručení

• rychléa levné dodání

• Objednal jsem mobil, který je z české distribuce (je to uvedené i na faktuře), ale přišel mi mobil, který je z polské distribuce (po zapnutí se zobrazuje symbol polského operátoru Plus, po nastartování mobilu zobrazuje nějakou polskou notifikaci).

Reakce obchodu uMobil

Dobrý den pane Petře.
    Odkazy a reklamy ,které naleznete dnes všude jsou věcí obchodní dohody zadavatele(plátce) a v našem případě výrobce Samsung. Toto nelze ovlivnit. Nikterak tyto reklamy a odkazy neomezují funkčnost zařízení. V telefonech lze nalézt celou řadu reklam, odkazů, aplikací, sw produktů ,které Vám nemusí vyhovovat a nedá se s tím nic dělat. Neexistuje komerční sw produkt bez reklamy či odkazů... je nám líto. Konkrétně v telefonech se vyskytuje to co tam výrobce nainstaluje a nechá si za to od zadavatele zaplatit. Můžeme s tím maximálně nesouhlasit. Napište prosím výrobci ať to nedělá. My jim psali a ani neodpověděli... A proto třikrát fuj Samsungu !
    Co se týká informací o CZ distribuci naleznete v našich obch.podmínkách, které máte v emailu a naleznete je též na našich stránkách. Doporučujeme též mrknout do platné legislativy.
    Děkujeme. umobil.cz

Dobrá cena

nebyl žádný problém,vše bylo v naprostém pořádku včas vyskladněno a doručeno.

Dodání se shodovalo s objednávkou

• Perfektní komunikace a rychlost
    • Nic.

• Objednáno zboží dle přehledného výběru - běžný postup bez komplikací, včetně dodávky

• Dobrá komunikace a super rychlost doručení.

• Tovar, ktorý už nikde inde nemali tu bol skladom
    • Rýchlosť dodania
    • Sériové číslo na krabici nesedí so sériovým číslom hodiniek
    • Tovar bol prezentovaný ako nový ale balenie vyzeralo byť prebalované

Predmetom nákupu boli smarthodinky samsung. Pri nákupe boli prezentované ako nový, nepoužitý tovar. S časti sa asi aj jedná o pravdu, pretože hodinky aj s remienkom po rozbalení vyzerali nepoužívané ale balenie javilo známky otvorenia/použitia. Po zapnutí sa v pohode aktualizovali, pripojili a fungujú aj teraz po roku používania. Jediný problém je že sériové číslo na krabici hodiniek nesedí s číslom v hodinkách. Predajca bol o tejto skutočnosti informovaný a ako odpoveď som dostal že sa spýta distribútora prečo sériové číslo nesedí. Odpoveď som už ani po roku nedostal, každý si môže domyslieť prečo asi… Hodinky fungujú ako majú, táto recenzia je len pre upozornenie prípadných kupujúcich o praktikách tohoto obchodu.

Reakce obchodu uMobil

Dobrý den.
    Jsme rádi, že Vaše hodinky jsou i po 14 měsících provozu v pořádku a fungují.
    Výrobní číslo hudinek-imei se neuvádí na krabici. Hodinky totiž nemají sim a nemají imei pod kterým by se hlásily do sítě. Číslo hodinek je jiné než je SN kod a další kody a informace, které výrobce uvádí na krabici. SN kod je společný pro určitý výrobek a určitou šarži. Nejedná se o výrobní číslo konkrétního kusu. Toto výrobce u hodinek bez imei na krabici neuvádí. Na krabici je spousta kodů od výrobce, ale nejdená se o výrobní číslo či identifikaci konkrétního kusu.
    Odpověď na Váš dotaz ohledně kodů jste obdržel více něž před rokem. Mrkněte třeba do spamu...
    Víte , že jsme u Vaší objednávky řešili dodání zboží do zahraničí, konkrétně na slovensko. I přes to, že do zahraničí nedodáváme jste nás přemluvil a my Vám zboží zaslali. Hodinky fungují, Vy si nečete emaily a my už na slovensko nic příště posílat nebudeme. Bylo to chyba.
    Ať se Vám daří a hodinky ať fungují.
    Děkujeme ,že jse si na nás po více jak roce vzpoměl a děláte si ve starých věcech pořádek...
    umobil.cz

• Výborné recenze, rychlé dodání, cena

• rychlost a spolehlivost nákupu

Všechno proběhlo v pořádku. Rychlost,cena..super