• Zboží pošlou brzo, i když s docela vysokou přirážkou za poštovné a balné. Prý kvůli dobírce.
    • Komisní jednání personálu a zaslání ve velmi špatné kvalitě oproti tomu jak vypadá obrázek na internetu a neodpovídající tomu co prodejce deklaroval po telefonu a v dalším telefonickém rozhovoru tvrdil, že takto to to uvádí výrobce. Prodejce by snad měl vědět co prodává.

Dávejte velký pozor na to co objednáváte. Zboží jsem sice po telefonické dohodě s dodavatelem poslal zpět dobírkou, ale ještě mí peníze nepřišly zpět, i když je to již týden.

• Pro vnoučata jsem sehnala více věcí a nemusela jsem objednávat po více obchodech.

Doporučila bych obchod každému kdo shání věci,které nejsou k dostání pohromadě.

• dobré ceny
    • -

ochotná a příjemná komunikace s majitelkou, v předvánočním čase solidní doručení / platba předem na účet,tudíž drobné zdržení než platba naběhne/

• doporučují dopravu in-time, která je naprosto nemožná

Objednala jsem si zboží skladem, ihned zaplatila a dorazilo za 10 dní.

Objednala jsem zboží, které již bohužel nebylo k dispozici. Vrácení peněz proběhlo v pořádku, bez připomínání a komplikací.

• mám za rohem

bezva jednání-doporučuji

• Rychá objednávka a dobrá komunikace při domluvě dodání .
    • Žádné .

Ano - doporučuji .

fajn obchůdek

Nespolehlivost,komunikace odměřená-tím stylem teď se s Vámi nebudu vybavovat,zavolám Vám odpoledne.Odpoledne nám byla zaslan e-mail s omluvou že je pani nemocná a nemohla se plně věnovat obchodu.
    1)dodací lhúta -skladem
    2)zboží dodáno do 48 hodín
    Tak jsme se zbožím počítali.Jelikož nám nepřišlo žádné info že nám zboží z důvodu nemoce nebude odesláno,tak jsem do e-shopu volala.Dovolala jsem se až po 6x..Myslím jsi že by bylo na místě informovat zákaznika hned že mu zboží nebude odeslané...a né mu málem vynadat že se informuje o dodání zboží které jsi objednal.

• nabízejí zboží, které nemají skladem
    • špatnou komunikaci vysvětlují osobními důvody

nedoporučuji ostatním a sama bych již objednávku do tohoto obchodu neposlala