Vše proběhlo v naprostém pořádku na obchod jsem narazila náhodou při brouzdání na internetu, široký výběr krásných postýlek kvalita také splnila mé očekávání. Zboží dorazilo bleskově rychle což je velké +, dokonce přišla informativní sms zpráva že zboží bylo odesláno na uvedenou adresu. Určitě doporučuji všem maminkám. :)

• Polska výroba.
    • Vse po prvnim vyprani (podle cedulek)mělo žmolky.
    • Na zbozi jsme čekali pres mesic.
    • Zboží ještě nedorazilo,postýlka není skladem

Reakce obchodu U Kristýnky.cz

Já jsem paní hned po udělání objednávky,upozornila ,že postýlka není skladem a že je tam dlouhá dodací lhůta. Objednávku mohla zrušit .

• Nic.
    • Lžive odpovědi o kvalitě zboží.

Nakecali, že zboži je prva jakost a nakonec přišlo povlečeni s naprosto příšernym potiskem a látkou. Nakupovani tady je jen ztráta času, penize sice nakonec vratili, ale co času s nima promarníte, rozhodně nedoporučuju.

• - rychlost
    • - komunikativnost
    • - cena
    • - celkem vysoké poštovné 150 Kč, u jiných společností se i přes to, že zboží jde přes českou poštu, dostanu na 80 - 90 Kč

- cena výrobků
    - rychlost doručení objednávky
    - velký výběr vzorů
    - určitě doporučuji

• ojedinělost. zavinovačky jsou super..krásné a romantické...vřele doporučuji, paní psala, že bude jiná krajka...prostě vše krásné a tak, jak je vidět na internetu. žádné překvapení.

VELMI HEZKÉ A VÝBORNĚ ZPRACOVANÉ ZBOŽÍ. DODACÍ LHŮTA BYLA TAKOVÁ JAK OBCHOD PŘISLÍBIL. MANTINEL NA POSTÝLKU JE OPRAVDU PRECIZNĚ UŠITÝ. CELKOVĚ JSEM SPOKOJENA A OBCHOD DOPORUČUJI.

• pohodlný nákup

dobrá komunikace se zákazníkem,
    kvalitní zboží

Děujeme

• příjemný bezproblémový obchůdek

Děkuji za příjemný bezproblémový obchůdek,paní je velice vstřícná a má krásné,kvalitní a perfektně zpracované zboží. Mantinely za postel jsou fakt luxusní.:-)