• Zboží nedorazilo
    • Žádná komunikace
    • Podvod !!!

Uplynuly téměř 4 měsíce od objednání a zaplacení zboží. Zboží stále nemám. Na emaily ohledně dotazů na zboží, odstoupení od objednávky, vrácení peněz atd. nereagují. Případ podán na ČOI, bohužel, nereagují ani jim. Takže o peníze jsem definitivně přišla (jak teď tak čtu, nejsem jediná) a prodávajícímu to zřejmě prochází.... :-(

• Nekomunikace
    • Zboží nedorazilo
    • O peníze poslané dopředu jsem tedy pravděpodobně přišla

Zboží nedodáno ani po 15 dnech, nikdo nekomunikuje ani na e-mailech, ani na uvedené mobily! Bohužel jsem zboží uhradila dopředu :-(. Nedoporučuji ani omylem!!!

Ptala jsem se, kdy zbozi dorazi, nikdo nekomunikuje. Zbozi také nedorazilo.

Nejhorší obchod všech dob!!!! To jsem ještě nezažil. Jediná věc, která z nich vypadla bylo potvrzení objednávky, pak se slehla zem. Naštěstí jsem nic neplatil předem. Žádná komunikacemi nic. Pravděpodobně podvodníci nebo už asi zkrachovali.

• objednané zboží nebylo dodáno,obchod neodpovídá ani na maily, není možno se tam dovolat, zaslané peníze nevrátil
    • podvodný obchod
    • Není uvedený žádný telefoní konktakt, pouze mail!

Ani po 3 týdnech nebylo zboží dodané.

• Žádná komunikace

Objednal jsem si 9.12.2020 parní mop a okamžitě uhradil částku včetně dopravy převodem. Do dnešního dne jsem neobdržel žádné informace, telefon je marný a na mail neodpovídají. Zřejmě podvodné jednání e-shopu Důrazně nedoporučuji a budu kontaktovat PČR.

• zboží ani po více než 3 týdnech nedorazilo, obchod na dotazy nereaguje

• Žádná výhoda není
    • Nereagují, zboží nedodáno
    • Nedoporučuji!!!

Dnes jsem mailem odstoupila od objednávky, zboží po třech týdnech nedodáno. Úhrada proběhla převodem okamžitě. Na maily a dotazy nikdo nereaguje. Požaduji okamžité vrácení peněz, i když naštěstí nejde o velkou částku, tak z principu..
    Pokud by měl někdo stejný problém, ozvěte se.
    Zvažuji podání trestního oznámení.

• Žádná
    • Nedodání zboží,prodejce nereaguje na email ani telefon

Objednané zboží před měsícem, zaplaceno přes 2000,- , avšak zboží nepřišlo, na email nikdo nereaguje, telefon je nedostupný. Budu řešit přes ČOI.NEDOPORUČUJI

• žádná
    • žádná výhoda
    • nedodáno zaplacené zboží a firma nekomunikuje
    • podvodné jednání, nevrací peníze

Pozor jsou to podvodníci !!! mají více e-shopů, kromě TV zboží i Snadné nákupy. Objednané zboží nedodali a zaplacené peníze mi nevrátili.
    Na urgence nereagují!!! e-shopy vlastní firma PROMA CB s.r.o

• zaplati jsem a nikdo semnou nekomunikuje

Zboží jsem zaplatil před třemi týdny a nic nedošlo,nikdo nereaguje na volani ani mail,jsou to podvodnici a penize asi už neuvidím.

• Pravděpodobně podvod - viz. další recenze i na https://obchody.heureka.cz/dekorace-design-cz-www-dkorace-design-cz/recenze/
    • Vypnutý telefon
    • Platba předem na účet vedený na pana Marka Procházku pravděpodobně v nenávratnu
    • Na e-maily nereaguje

Zakoupili jsme začátkem července 3 kusy sedacích potahů na zahradu za téměř 800 Kč s platbou předem. Za poslední dva týdny žádná odpověď na e-maily, telefon nedostupný. Účet je vedený na Marka Procházku, který je s Martinou Procházkovou jednatelem společnosti Proma CB, s. r. o. Vzhledem k ostatním recenzím zde a také na druhém eshopu - https://obchody.heureka.cz/dekorace-design-cz-www-dkorace-design-cz/recenze/ je patrné, že by se každý měl tomuto páru vyhnout. Pokud nepřijde zboží nebo nedojde k vrácení peněz, obrátíme se na policii a asi nejsme jediní.

• Zaplaceno 15.6., dvakrát slíben termín dodání, nedodáno
    • Firma nekomunikuje, telefonní čísla nefunkční, na emaily neodpovídá

Firma reklamovala zboží jako skladem. Po platbě poslala oznámení, že zboží bylo předáno PPL. Protože PPL neměla o dodávce záznam, byla PPL kontaktována a popřela, že by zboží převzala od prodejce. Protože inzerované telefonní číslo nikdo nebral, byl prodejce emailem vyzván k nápravě. Později se telefonem ozval s tím, že PPL dodávku odmítla převzít kvůli rozměrům (že bychom byli první zákazníci za 11 let existence firmy ?) takže pošle znovu. Znovu dohodnut termín dodání a opět nedodáno. Kvůli každému termínu byla potřeba osobní přítomnost na chatě v pracovních dnech. Přitom písemně firma nereaguje, žádné další oznámení o termínu dodávky písemně nedá a dále již nekomunikuje. V této chvíli není jasné, zda zboží dodá, pokud ani na třetí termín nikdo zboží nepřiveze, tak už bude jasné, že nezbude než se domáhat zboží nebo peněz pomocí policie.
    Firma PROMA CB s.r.o. tady používá více názvů, tvzbozi.cz nebo lraloe.cz nebo dekorace-design.cz nebo zamalopenez.cz

• Neplatné telefonni číslo
    • Na emaily nikdo neodpovídá

POZOR!!!
    Toto jsou určitě podvodníci!
    Objednala jsem si u nich zboží a po zaplacení už nikdo nekomunikuje! Je to týden a nedostala jsem žádné info o své objednávce ani o platbě objednávky.(hodnota objednávky 6000,-)
    Pokusila jsem se eshop kontaktovat ale marně!
    Teď už nezbývá jiná možnost než POLICIE ČŘ!

!!!URČITĚ V TOMTO ESHOPU NENAKUPUJTE!!!

• Čekám 11 dnů na zboží, zatím se nikdo neozval, jiné společnosti dodávají zboží většinou do 3 dnů, některé i dříve

• Zboží nedodáno.

Objednáno zboží, zaplaceno předem (nemožnost dobírky v době pandemie), po mnoha mailech a telefonátech - telefonní číslo uvedené na stránkách TV zboží je nefunkční - jsem se smířil s tím, že jsem o peníze i zboží přišel. Varuji další zákazníky před tímto podvodným e-shopem.

ok

• Žádná výhoda neexistuje
    • Zákaznická podpora nulová
    • Telefon uvedený na faktuře a na webových stránkách nefunguje
    • Zboží, které zašlou nefunguje

Objednal jsem synovi na Vánoce elektrickou motorku, po rozbalení a složení jsem zjistil, že motorka nefunguje. Musel jsem tedy narychlo objednat stejnou u jiného eshopu. Po rozbalení originální krabice jsem zjistil, že zboží je zabaleno úplně jinak, než zboží poslané eshopem TvZbozi.cz. Z toho jsem usoudil, že již přede mnou někdo tuto motorku vybalil složil a zjistil, že nefunguje a poté vrátil zpět do tohoto obchodu.
    Já samozřejmě zboží zabalil a zaslal zpět do eshopu Tvzbozi.cz s tím, že jsem jim posléze napsal mail, že odstupuji od smlouvy.
    Firma vůbec nereaguje na mailovou komunikaci!!
    Telefon, který mají uvedeny na stránkách (ne na stránkách tvzbozi, člověk si ho musí pracně dohledat pokud nemá po ruce fakturu) neustále hlásí, že se s ním nedá spojit!!
    Horší eshop než je Tvzbozi.cz jsem opravdu nezažil!! Tudíž celý přístup firmy Proma CB je velice špatný.
    Prosím určitě si přečtěte před nákupem recenze na tuto firmu!!
    Dle mého názoru firma založena za účelem podvodu!!!

Reakce obchodu TV zboží

Pane Kovaříku
    tyto elektrická endura jsme před odesláním kontrolovali jestli jsou po tech.stránce v pořádku. Stav nabití baterie jelikož se u některých elektrických endur skladováním snížila kapacita baterie. Ujišťuji Vás ,že se nejednalo o vrácené zboží .

Rychlé doručení...