• Dobrá a přehledná nabídka

Pohodový nákup, rychlé doručení.
    Doporučuji ostatním kupujícím

• rychla dodaci lhuta
    • žadne

bleskové doručení

• skvělý výběr i ceny
    • nenašla jsem žádnou

dobrá koupě, rychlé dodání

• Velký výběr, rychlé vyřízení i dodání do místa bydliště

100% spokojenost. Všem doporučuji.

Měl jsem trochu strach aby se přepravou nepoškodilo ale vše je výborně zabalené a samotná vrchní lesklá plocha je ještě navíc chráněna folií takže zboží dorazilo naprosto v pořádku .
    Komunikace obchodu je skvělá a rychlost vyřízení objednávky taky takže doporučuji .

• nemohu zatím posoudit
    • nemá

dobrý obchod a určitě navštívím showroom

• cena, široký sortiment

• cena,rychlost,nadstandartní jednání.

Velice příjemné a ochotné jednání a snaha říct vše co mě zajímalo. Pokud budu kupovat něco z jejich obchodu nebudu váhat ani vteřinu a znovu koupím.Všem jen doporučuji.

• rychla komunikace, rychle dodani

• Snad jen LED držák který jsem koupil.

Napíšu to takto zboží nabízejí dobré ale pokud se jedná o instalaci jako třeba umě to byla instalace tv na zed tak jedním slovem KATASTROFA a už nikdy víc.
    Za instalaci jsem zaplatil 1 200kč práce asi na 20minut.
    Protože technik tv zacvakl do zámků a ani se mě nezeptal jesi má tv nechat jen vyset nebo zacvaknout a neukázal mi jak se ty zámky odemikají když vysí na zdi tak sem musel volat, psat smsky doprošovat se asi týden než přišel dal mi 9 metrů antení šnůry, ukázal jak se tv odcvakává ze zámků otázka 10 minut a hledme cena 1 000kč. To už máme 2 000 celkem
    Navíc si myslím že tv není úplně rovně. Vodováha která je v konzoli není úplně v rovině.
    Nedoporučuji si nechat dělat odnich instalace.
    Draze zaplacená práce o profesionalitě tu nemůže být řeč.

Reakce obchodu TV STOLKY - TV DRŽÁKY.CZ

Náš technik odvedl zcela precizní a dobrou práci jako obvykle, nehledě na to že k tomuto pánovi jel i v minulosti a pán si zřejmě udělal dobrý den a objednaní zboží ani nezaplatil. V dalším kontaktu už naše firma věděla o koho jde a taky se na to technik řádně připravil. Jestli pánovi přijde 1000,- Kč moc (cenu věděl při konzultaci) Měl si držák namontovat sám a neztěžovat nám život blábolama o tom že někdo neodvedl dobře svou práci !!! Jen pro představu něco podobného : http://www.youtube.com/watch?v=HH1cJ3dh9mE

• specificky zaměřený obchod na tv stolky a další příslušenství
    • slušný popis výrobků

doporučuji ostatním zákazníkům

• Výborná nabídka.
    • V obchodech v našem okolí taková nabídka chybí.
    • Nejen tento obchod, ale každý e-schop.Nikdy není jistota v jakém stavu zboží dorazí.

Velký výběr zboží, dobrý popis výrobku, bezproblémová komunikace i dodání zboží.
    Obchod doporučuji i ostatním.

• rychlost,potřebné zboží,cena.
    • Dostupné zboží

Super obchod, rychlé dodání,super cena a kvalitní zboží.
    První zkušenosti velice dobré.
    Ano doporučila.

• levnost,rychlost