Rychlost, vstřícnost, milý personal

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

zákaznický servis

• Několikrát jsem v poslední době nakoupila a vše v pořádku dorazil

zákaznický servis

večer objednal a v pondělí vyzvedl.

zákaznický servis

Objednávka rychle doručená v pořádku, obchod všem doporučuji.

Spokojená po všech stránkách

vše v pořádku

zákaznický servis

• Ze 4 dodaných kusů nefungoval ani jediný!

Vážený pane Křivský,

je nám líto, že máte se zakoupeným zboží nepříjemnosti.
    Zboží k reklamaci můžete odevzdat na kterékoli naší prodejně (seznam prodejen naleznete na https://www.tvproducts.cz/cz/strana/nase-prodejny ) nebo zaslat na adresu TV Products CZ reklamační oddělení, Kněžskodvorská 2277/26, České Budějovice 370 04 . S reklamačním oddělením se můžete spojit na emailu [email protected] Naši pracovníci se Vám budou rádi věnovat.

• dobrá nabídka
    • dobré ceny

zákaznický servis

• Rychlé doručení dle znění v objednávce, žádné chyby, příjemné ceny
    • opravdu nic

• Zboží přišlo neúplné

TV obchod byl vždy spolehlivý ale tentokrát bylo v balíčku dodáno jen 6 kusů micro utěrek namísto 10. Chyba dodavatele?

Vážená paní Paradine,

je nám líto, pokud k Vám zásilka dorazila nekompletní.
    Spojte se, prosím, přímo s naším reklamačním oddělením na emailu [email protected]
    Naši pracovníci celou situaci vyřeší k Vaší spokojenosti.

zákaznický servis

Koupila jsem si foliový policový skleník na předpěstování květin. Je moc praktický a hezký. jsem moc spokojená.

• Spokojena,bez problémů

• Dobrý
    • Nemá

Jednoduché objednání

zákaznický servis

• Nic jsem si neobjednala, tedy mi nic nepřišlo. Jen mě stále spamují.

Vážený zákazníku,

Vaše telefonní číslo a emailová adresa byly uvedeny v objednávce skládacích schůdků do domácnosti,
    které jste si převzali 3.4.2024 Možná si zboží objednal někdo z Vašich rodinných příslušníků .

+++

Vážený pane Hastíku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení.
    Zboží bylo doručeno do 3 pracovních dnů, po dobu státních svátků (Velikonoc) dopravci nedoručují.

• Vždy spokojen nemá chybu

• Dobrý