• Rychlost dodani
    • Pasuje tak jak je napsano
    • Kvalita vyrobky nic moc , objednam jsem si lipo a jeste ve folii bylo uz poškrabane a na nekterych mistech docela dost , ano je to jen plast ale kdyz sk za to človek plati tak by mu meli doručit objednavku v dobrym stavu

Velky sortiment dobra komunikace ale přijde mi že jakmile je zbozi zaplaceo všechna starost jde pryč a je jim jedno jak to zbozi bude vypadat

• Špatný obchodnik
    • Zboží špatně nařezané a neodpovídá fotkám

Špatná komunikace, podtlakové hadice krátké v obou setech. Obchod nesjednal nápravu se slovy můžete si doobjednat delší hadice může jít “víte kam”, obchod má dodat vše v pořádku nebo sjednat náhradu na své náklady. Nabídka pošty zdarma není seriózní, já zboží zaplatil a měl bych ho dostat správně nařezané, ještě z Vás děla hlupáka, jelikož je jedno zda je auto před nebo po faceliftu motory jsou stejně uspořádané. Prodejce děla ze sebe v komunikaci akorát hlupáka a zřejmě si sedí na vedení. Navíc neodpovídá zboží značně na fotkách, ale jen obyčejným hadicím co koupíte všude na metry. Takže vyhozené peníze, tento obchod rozhodne nedoporučuji!

• Odmítá zásilky v případě vrácení zboží.

• Ochotný personál, poradil s výberom tovaru
    • Drahšie poštovné na slovensko

• kvalitně zabaleno
    • neni pobočka v Praze

Oproti konkurenci dobré ceny.

• Nanstránkách mají zboží o kterém vědí, že ho nemohou doručit z důvodu covidu. Nevím z jakého důvodu nejsou schopni dát do poznámky, že zboží je na dotaz.

Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti

• Rychlé dodání zboží
    • Dobra komunikace
    • Kvalitní zboží

• Obchod na e-shopu nabízí zboží, které neumí dodat.

• Výběr zboží
    • Ceny
    • Rychlost doručení

Velký výběr zboží za zajímavé ceny, rozhodně jsem neměl problém si vybrat. Rychlá dostupnost - objednáno 30.7. a k vyzvednutí 4.8. Na webu u zboží bylo 2-5 dní, takže v pořádku. Bezproblémová komunikace - psal jsem e-mail jestli bude opravdu k dispozici do 5 dnů, jelikož nejsem místní (Brno) a měl jsem jen cestu kolem a byl jsem i telefonicky informován, kdy bude zboží k odběru. Obchod můžu jen doporučit.

• zboží dorazilo v pořádku

• zboží došlo v pořádku a v čas uvedený u zboží
    • velký výběr zboží
    • příjemný personál
    • nemám co vytknout, skvělý obchod doporučuji :D

• Zboží mi přišlo poškozené... chyběl ulomený držák, takže zboží mi je celkem k ničemu.

• Aby mě přišlo zboží včas děkuji ⁶

• Zpracování
    • Materiál
    • Některé hadičky mohli být o pár cm delší
    • Za ty peníze mohly být i propojky
    • Chyběl plánek
  • xenony mi znicily elektroniku auta ,nejdou vypnout svetla nejde tachometr zapojeno podle navodu

• Rychlé vyřízení
    • Drahé poštovné, když klient objednává nad tisíc korun!!! A ještě k tomu, když zboží neváží ani kilo a není rozměrné ☹️

• priama linka na zodpovednu osobu za tovar
    • ochotne spolupracoval a tel. dvihal hned

Nic nemají