• 3 rostlinky byli zlomené , hlína v krytu , nesetrna přeprava. minulá dodávka OK -

Pro někoho kdo má 14 tisíc důchodu docela drahé a k ničemu . Špatně zabalené , nesetrna přeprava .

Obchod super. Je to můj několikátý nákup. Tentokrát ale trochu zklamání. Objednala jsem 6 ks rajčat a došlo jen 5 ks. Jinak rostlinky v dobrém stavu.

• Bylinky a rostliny v bio kvalitě
    • Dobré ceny
    • Pomalá expedice
    • I přes obrovské množství plastového obalového materiálu rostlinky přišly poměrně polámané a s vysypanou zeminou
    • Není chytré posílat rostliny ve čtvrtek, když je dopravce není ve 100 % případů schopný v pátek doručit - víkend v krabici s vysypanou zeminou prostě nepřežijí

Už nikdy více. Čekala jsem, že za ty šílené ceny budou bylinky ve výborném stavu. Přijde mi, že jsem dostala nějaké kusy o které se nikdo nestaral. Příšerná kvalita, bylinky téměř všechny uhynute. Objednala jsem dva libečky, nezbyl ani jeden lístek, protože se při převozu vysypala hlína a zlámala všechny výhony.
    Byla jsem tak nastvana, že jsem ani nereklamovala. Opravdu velké zklamání z kvality.

• Rychlé vyřízení objednávky a vše přišlo v perfektním stavu.

Rychlé dodání, vše perfektně zabaleno, bylinky v super kondici.

doufám že zaplacené zboží dostanu , zatím nic ani komunikace

Naprostá spokojenost.

• rychlé dodání, vše pečlivě zabaleno!

• Objednávka byla vyřízena obratem. Květiny ve výborném stavu, dobře zabalené a ošetřené. Do obchodu se budu vracet.

V obchodu jsem objednávala již vícekrát, vždy bylo vše tak,jak mělo.Naposledy překvapili,když po informativní zprávě o chybějícím muškátu,kytku obratem poslali.

• dobrá cena
    • velký výběr zboží

• Super kvalita
    • Nádherné zdravé rostliny

• Krásné, velké sazenice
    • Velmi pečlivě zabalené
    • Nedalo se dovolat na telefonní číslo pro upřesnění termínu, ale vyřešilo se nakonec mailem.
    • Trochu delší dodací lhůta, bylo hodně objednávek.

Vše ok.

• V úterý mi měla být doručována zásilka firmou PPL. Na odeslání jsem čekala taky asi týden. V úterý mi PPL zásilku nedoručili z důvody poruchy auta. Byla zaslána SMS, že ji doručí následující pracovní den. Nic. Nyní je čtvrtek a stále nic. Číslo, které mi poslali, že je na dispečink neexistuje. Myslím, že květiny už stejně nejsou k zasazení po několikadenním čekání na depu.

Kytky a keře byly expedovány den před svátkem a PPL to dodá dnes až mezi 16-17hod. Tak jsou zbytečně dlouho kytky ve tmě. Nemám pak s vysazením dobrou zkušenost. Lepší by bylo to poslat tak, aby to druhý den mohlo přijít. RK

Není co dodat, zboží nedorazilo, resp. nebylo ještě připraveno k vyzvednutí i když je již zaplaceno a při objednání (1. 5.) bylo uvedeno, že je na skladě.
    Určitě vás nebudu chválit. Velký marketing a skutek utek.
    A ptát se na spokojenost, když zboží ještě nebylo dodáno, fakt "dobrý". Jistěže tak máte nastaven systém, ale ono to pak vypadá, že levá ruka neví co dělá pravá. Jděte do háje.
    J. Kolář

Spolehlivost a včasné dodání zboží v pořádku

Krásné zboží, brslen Gold v požadované velikosti, dobra cena, spolehlivě dodání.