• Cena vs kvalita

Zboží bylo doručeno rychle, velikost i vzhled odpovídaly.

• Objednala jsem si je dle uvedených mír a sedí dokonale, barva také odpovídala obrázku, objednávka byla vyřízena během 2 dní, šaty jsem si vyzkoušela v prodejně, kam jsem si je objednala (Hradec Králové - Trendy oblečení) a pak zaplatila

Rychlé dodání

• rychlost, kvalita

• Úžasný obchod, krásné šaty, veliký výběr za super ceny a velmi milá a ochotná obsluha.
    • Některé šaty / velikosti nemají přímo na prodejně, ale dodají za 7-10 dní, což není vůbec problém, když šaty objednáte s dostatečným předstihem jako já.

Spolehlivý obchodník, určitě doporučuji!

• Rychlé vyřízení objednávky

• Kvalitní produkt
    • Těžká komunikace s prodávajícím

Rychlé doručení, byť jsem si ve spěchu vybrala šaty, které mi nesedly, z vrácením nebyl žádný problém. Naopak, peníze jsem měla zpět na účtu stejně rychle, jako vyřídili mou objednávku. Úžasné! Moc se to dnes nevidí. Děkuji!

• Perfektní přístup, poradí, na prodejně i doporučí další šaty ke zkoušce.
    • Poměr cena x kvalita výhodný pro zákazníka.

Na obrázku krásné, přímo nádherné šaty, ve skutečnosti barva neodpovídá, proto zboží vracím.

• Perfektní komunikace a ochota.

Naprostá spokojenost,vřele doporučuji!!!..měla jsem trošku strach jak šaty budou na silnější postavě vypadat ,ale krásně sedí,skryjí větší bříško,v prsách sedí perfektně a krajka je velmi hezky vypracovaná.Šaty jsou velmi hezké,elegantní.Velikost jsem zadala po přeměření podle jejich tabulek a krásně sedí,tak rozhodně neobjednávejte o číslo menší.Jen jsem si je musela nechat zkrátit.Jinak za mě TOP

• Na Váš obchod jsme vznesli dotaz ohledně zboží / velikosti/ před objednávkou,a nebylo nám vůbec odpovězeno. Takže jsme danou situaci riskli a zboží jsme objednali.

Krásné šaty, odpovídají velikostem, spolehlivé doručení

• Seriózní jednání. Doručení zásilky v termínu.

Seriózní jednání. Doručení zásilky v termínu. Dofané zboží bylo doručeno v bezvadném stavu. Určitě vřele doporučuji.

Rychlé jednání.

• Šaty odpovídají vyobrazení
    • Rychlé vyřízení
    • Super komunikace
    • Po telefonu - milé a vstřícné jednání, doporučení jiné velikosti na základě mých rozměrů - šaty opravdu sedí.

Spolehlivý obchod. Bezproblémové jednání.

Byl to můj první nákup. Šaty mi sedí, vše odpovídá.

• dodání podle slíbeného nebo dříve
    • zboží odpovídá popisu

• ochota, dodržení termínu dodání, skvělé ceny za kvalitní zboží