• spolehlivost
    • 0

velká nabídka rychlé jednání

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den vážený zákazníku. Velice nás těší, že jste spokojen. S poděkováním za hodnocení pracovníci toys4you.cz.

• Rychlost vyřízení

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. Velice si toho ceníme. Pracovníci toys4you.cz

• perfektní komunikace

Oceňuji obrovskou snahu obchodu o splnění mých požadavků-sehnat nedostupné zboží.Každý den paní volala a informovala mě.Opravdu klobouk dolů,to se jen tak nestává.Díky.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Milado. Mrzí nás, že jsme Vám nemohli dodat zboží , které jste si přála a je velice milé, že jste za to na nás nezanevřela a napsala kladnou reakci. Což se běžně v dnešní době neděje. S omluvou za nedodané zboží a poděkování za kladnou recenzi, pracovníci toys4you.cz

• nákup z domu

Děkujeme za Váš nákup a kladnou recenzi. Pracovnízi toys4you.cz

• nízké ceny
    • rychlost doručení

Velký výběr za přijatelné ceny a rychlé doručení.

Dobrý den paní/slečno Lucie,
    děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci Supco, s.r.o. - toys4you.cz

• rychle jednaní

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Kateřino, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci Supco - toys4you.cz

• jsem spokojena s dodávkou

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Olgo, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• Výborná komunikace

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Petro, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci Supco - Toy4you.cz

Spokojenost - rychlé dodání

Reakce obchodu toys4you

Dobrý večer paní Ivano, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• Rychle dodani

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Jano, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. Pokusíme se napravit nedostatky k Vaší úplné spokojenosti. Pracovníci toys4you.cz

• Spolehlivost ochota rychlost vstricnost

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Jano. Pracovníci Supco - toys4you Vám děkují za nákup a následné hodnocení. Krásný den. :oD

• Krátká dodací lhůta

Zboží dorazilo v pořádku a ve velmi krátké době

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Marcelo. Děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S pozdravem pracovníci toys4you.cz

• Potřebovala jsem zásilku velmi rychle dodat a povedlo se.

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci supco, s.r.o. - toys4you.cz

rychlost a kvalita dodání

Reakce obchodu toys4you

• Dražší poštovné u drobného zboží

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení.
    Mrzí nás, že výdejní místo, které jste si zvolil nepřijímalo karty. V podmínkách dopravce Geis karty přijímá a je to první případ, na který jste Vy upozornil. Podle Vaší reakce jste byl nespokojen i s kvalitou výdejního místa. Budeme kontaktovat spediční firmu a požádáme ho o reakci. Co se týká ceny dopravy. Neumíme dodat vybrané zboží levněji, než za celkovou cenu 79,- Kč včetně všech poplatků. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• Neskutečná rychlost, objednávka vyřízena do 45 minut.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Lucie, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci supco, s.r.o. - toys4you.cz

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Rychlost a kvalita komunikace

Reakce obchodu toys4you

Vářená paní/slečno Lucie, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. Jsme potěšeni, že jste spokojená. S poděkováním kolektiv toys4you.cz

• stejné ceny na netu i v kamenné prodejně.

nevím

Reakce obchodu toys4you

• Rychlé jednání,dobrá cena.S nákupem jsem byla spokojena i s dopravou.

Doporučuji obchod i ostatním nakupujícím,dobrá cena,rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní/slečno Alčo, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci supco, s.r.o. - toys4you.cz

• velmi rychlé dodání zboží