• Dlouha dodaci doba,zbozi uz melo dojit a nedoslo ani nezavolaji kdy dojde

Obchod proběhl v pořádku, neodpovídá kvalita zboží.

Špatná komunikace. Dlouhý termín dodání. Zboží jse si objednal dne 7.11.2019 a první email byl 15.11 2019. Dnes je 18.11.2019 a zatím žádný náznak že ba zboží mělo být doručeno. Přitom na faktuře je uvedeno pčedpokládaný termín 12.11.2019 . průběžné informace také veškšré žádné. Janáček

• Na otázku, zda potahy mají potah na přední loketní opěrku, mi bylo zodpovězeno, že přední loketní opěrka je zahrnuta. Bohužel tomu tak není!!!
    • Hlavové opěrky vůbec nepasují, jsou malé!!!

Zboži je nekvalitni a k ničemu

• Nemáte jistotu, že vám dorazí zboží ve vámi objednané kvalitě.

Prodávající evidentně prodávají zboží bez jeho technické znalosti a na reklamace nereagují.

Objednal jsem zboží před třemi týdny a zatím žádné vyjádřeni o stavu objednávky nebylo.

Zbozi melo byt skladem,osobni vyzvednuti,3 dny sem cekal zadna reakce obchodu,v pondeli jsem obj.zrusil.

• pribalili ke zboží hezky katalog svých dalších pozitiv
    • zapomneli sdelit, ze zbozi je rozbalene, s navodem opatrenym ruskym razitkem z 6/2017. zboží bylo nepouzite, pouze pravdepodobne stare a jak ziskali to ruske razitko.....

Bohužel mi tento obchod nedokázal pomoci. A na místo toho mě z probléme který jsem já nezavinil odkázal na svoje reklamační stránky. Z mé strany apsolutně nepochopitelné.

• nabídka na uloženku byla zrušena a bez moje schválení poslána PPlkou

• Obchod tvrdil , že kryt má nůž na strunu , ale ten u dodávky nebyl.Po urgenci mi poslali dva plastové kousky , že je to ten nůž.Po opětovné urgenci mi zdělili , že jiný nemají. Na internetu všechny ostatní obchody mají nůž kovový.

Dodávka přišla velice brzy.Až na ten nůž na struny dobry.

• strašně dlouhá čekací doba a špatná komunikace

• Katastrofa hoší než produkt s Číny ...

to co mě přišlo jsem hned hodil do Plastu tohle jsem v životě neviděl to byl paskvil opravdu mě to zaskočilo a jak smrděl ten plast no hrůza ... další objednávku jsem udělal na škoda díly a vana do kufru byla za tu cenu úplně jiná přesně takovou jakou jsem chtěl ..

zboži mi nebylo doručene vše co jsem si objednal a tak mizerně zabalene rozpadly balik polepeny paskami PPL aby držel po hromadě a neměl jsem jistotu jestli obsah je v pořadku za ty roky jsem se nesetkal s tokovym hnusem - proto nedoporučuji

Všechno ze slaboučkého materiálu takže jsem křovinořez skládal nakonec ze dvou kusů

Velmi nekvalitní spojka motor po několika dnech se prověšuje

Potahy na Škoda Fabia III,které jsem si objednal se tak těžko nasazují nasedadla a opěrky auta,že jsem litoval,že jsem si je u tétofirmy objednal
    Nechápu,proč se s kažfým dílem musí vyloženě bojovatčas strávený s nasazovaním jde do hodin,některé díly/návlek na zadní, střední opěrku hlavy/ nejde nasadit vůbec Za ty peníze děs.

objednal jsem a zbozi 6.5 a bylo my slibeno ze bude doruceno 22.5 a ani zadna odezva od te doby ASI SI BUDU MUSET SCHANET JINDE

• Zbozi skladem dorazilo za tyden