Celková spokojenost.

super

• Zboží mi bylo doručeno velmi rychle

Byla jsem mile překvapena rychlostí dodání zboží

rychlé dodání

Bezproblémový obchod, večer objednáno, druhý den předáno přepravci. Doporučuji.

Široká nabídka sportovního zboží skladem, krátká dodací lhůta. Jsem spokojená

• Velmi rychlé vyřízení objednávky

• Rychlé jednani

• komunikace

Výrobek nebyl skladem, jelikož byl vyprodán. Byla nabídnuta náhrada a ještě lepší, za skvělou cenu. Max spokojenost.

Přehlednost stránek, rychlost

• Výborná komunikace

• Rychlá komunikace
    • nízké ceny zboží
    • Nepřesné popisy zboží
    • Nejspíš záměrné klamání zákazníka

Popíšu můj konkrétní případ nákupu stanu:
    Objednal jsem stan, který měl na fotografiích a videu přímo u něj v popisu na webu obchodu dva vchody. Bohužel došel stan jen s jedním v chodem. Podle mého názoru jsme neměl šanci toto předpokládat, protože všude jinde měli právě verzi dvouvchodovou a netušil jsem, že by měla verze s jedním vchodem vůbec existovat. Byla to pro mne zásadní vlastnost a tak jsem stan zaslal zpět a po domluvě s prodejcem vzniklo řešení, že místo něj objednám dražší verzi tohoto stanu v provedení army, který dva vchody má. Dále jsem se ještě doptával na váhu této dražší verze a bylo mi řečeno, že je úplně stejná jako u verze mnou vracené a přímo při telefonním hovoru mi prodejce řekl, že se dívá na obal stanu a je tam uvedeno, že má 2,8kg (tato váha je i v popisu stanu na jejich webu). Doplatil jsem do částky dražšího stanu a na druhý den už stan obdržel. Světe div se na obalu je uvedeno 3,6kg. Neumím si to jinak vysvětlit, než že to bylo od prodejce úmyslné klamání, aby stan prodal. Takto jsem měl tedy dvojnásobnou zkušenost s tímto obchodem - 2x špatný popis zboží a v druhém případě dokonce telefonicky potvrzeno. Stan si nechám, protože už ho potřebuji využít, ale určitě to byl můj poslední nákup v tomto obchodě a nemůžu ho doporučit.

Reakce obchodu Topsport

popis na našem webu a na všech existujících webech vychází z podkladů výrobce, což je Husky, který uváděl 2 vchody. Všichni prodejci tudíž vychází z těchto podkladů a mají všude 2 vchody. Na Vaše upozornění Husky informace a údaje změnil (za což Vám děkuje). Na prodejně a webu máme cca 50 stanů a není možné každý stan převažovat, rozdělávat a kontrolovat jestli údaje od výrobce přesně sedí (doposud se nestalo, že by údaje byly chybné).
    Za tuto chybu se Vám omlouváme a vyhověli jsme Vám s výměnou za jiný kus, jak jsme se domluvili telefonicky.
    Poté jste opět volal a ptal se na udávanou váhu. Balík již byl odeslán a kontrolovali jsem jiné stany Husky Army, který byly na prodejně a na nich byla váha 2,6 kg (jak jsme Vám zaslali přílohou) - máme skladem 3 stany army a na všech je 2,6 kg. Foto s těmito štítky jsme Vám zaslali emailem.
    Velice nás mrzí Vaše nespokojenost, ale rozhodně se z naší strany nejednalo o záměr ani o klamání. Nicméně jsme Vám vyšli s výměnou vstříc a nabídli jsme Vám zdarma zařízení přepravy "těžšího stanu" k nám na prodejnu a vrácení peněz, což jste neakceptoval.

• Dobrá cena, ochota, doba dodání - hned druhý den zboží k vyzvednutí a to ho objednávali nebylo skladem.

Velmi rychlá expedice.

• rychlé vyřízení objednávky

maximální spokjenost, vše, co bylo třeba jsem zde nalezl.

Stav a obsah zboží odpovídal přiložené fotografii + Velmi rychlé doručení,

• ok