• Zboží nedodali
    • Do obchodu se nedovolále
    • Přijdete o peníze

Tento obchod nefunguje hlavně nic neplaťte, jsou to podvodníci. !!!!!

• nedodané zboží
    • nevrácené peníze

zboží objednáno 14.5.2020, doposud nedodáno, z firmy nikdo nekomunikuje, ani tel. ani na emaily, navíc jedntel má na podíl ve firmě exekuci, řešeno právní cestou, kdo také naletěl neváhejte se obrátit na Policii, vše už je v řešení

• přijdete o peníze

Nedoporučuji tento e-shop. Akorát přijdete o peníze. Peníze za zboží přijmou, ale zboží neodešlou a kontaktovat je taky nelze.

• příznivé ceny
    • zboží nedostanete a peníze vám zpátky nevrátí

Obchod mi nedodal zaplacené zboží za cca 20 000Kč, neberou telefony, neodpovídají na e-maily, na adrese obchodu nikdo zjevně několik měsíců nefunguje. Jsou to obyčejní podvodníci. Doporučuji se této firmě velkým obloukem vyhnout!!

• Zboží zaplaceno, po urgencích a dvou měsících nedodáno. Vymáháno právní cestou...

• Jen samé sliby

Jen samé sliby ohledně odeslání. Řeknou že zboží bylo odesláno, potom neberou telefony. Zboží samozřejmě neodeslali. Naštěstí jsem měl platbu dobírkou. Objednávku jsem zrušil. Obchod NEDOPORUČUJI

• Nedoporučuji obchod

Raději si zde nic neobjednávejte, může se stát že neuvidíte zboží ani peníze. Majitel lže jako když tiskne a ještě je v exekuci.

• nedodávají zboží

Slibování dodávky, výmluvy že se jim zboží vrátilo, hned v pondělí že budou odesílat, zboží stále neodeslali a nezvedají telefon.

Bez problému dorazilo.

Nerada dávám negativní hodnocení, ale v tomto případě musím. Objednávku za 6000 Kč jsem zaplatila předem. Po týdnu nepřišla žádná zpráva, takže jsem se snažila dovolat do obchodu. Po dvou dnech snažení jsem se dovolala a dostala informaci, že má objednávka se právě expeduje. Opět uběhl další týden, zboží stále nemám, nikdo nezvedá telefon.

• Nikdo nekomunikuje, nikdo neodpovídá a zboží nedorazilo......

Bohužel musím udělit negativní hodnocení a zároveň varovat ostatní. 9.3. jsem objednal vanu, 17.3. jsem obdržel informaci, že kvůli současné situaci není možnost dobírky, ale že je vana připravena k odeslání po obdržení platby. Takže jsem poslal peníze na účet a ani po dvou týdnech se nic neděje, nikdo nebere telefon a ani na email žádná reakce.

• Sortiment

• Solidní jednání a rychlé dodání
    • Nedodávají prostorový termostat u elektrického sušáku,nutno dokoupit

• Dovoz až do místa bydliště

Rychlé vyřízení objednávky

zboží dovezl sám obchod, bez prostředníka

Zboží bylo doručeno brzy, personál příjemný a ochotný
    D.S.

• Rychlost dodani
    • Nizka cena

• Příznivé ceny, rychlost vyřízení objednávky, komunikace .