• vygúglil som tovar, mali skladom a behom 1-2 dní tovar cestoval ku mne-SUPER to zariadili
    • drahá doprava CZ/SK

ak budem potrebovať nakúpim zas, dobrá skusenosť

Je to seriózní obchod, nakupoval jsem poprvé a byl jsem mile překvapen s ochotou, komunikací a odbavením nakupovaného zboží. Doporučuji všem.

• dobrá cena

• Výborná komunikace a vstřícnosst.

• očekávala jsem informaci o dodání formou SMS (ne emailem)

doporučuji, velmi výhodné ceny zboží

• Rychlost doručení

cena zboží-doporučuji

• Rychlost, přehlednost.
    • Žádné

Vše O.K.

• Rychlost ,spolehlivost oproti konkurenci daleko levnější bez újmy na kvalitě !

Dle potřeby se na tento obchod obrátím s důvěrou znovu !

• Dostupnost zboží v danou chvíli
    • Nebyl u fotky vyfocen detail konzoly na uchycení bojleru, museli jsme konzoly trošku poupravit.

Spokojenost jak v jednání, tak v rychlosti dodávky.

rychlost dodání, spokojenost se zbožím

• velký výběr , jasný popis produjktu, a hlavně doručení až do domu.

výběr z domu v pohodlí , jasné popisy nabízeného produktu a velký výběr . Jsem mile překvapená s ochotou a rychlostí odbavení.Doporučuji !

• Výběr - sortiment
    • doplnit u všech položek FOTO

Solidní výběr, rychlé dodání, velmi kvalitní zabalení pro transport - SUPER

Trvalo 3 dny než byli schopni dodat fakturu a pak trvalo dalších 6 dní než zjistili , že peníze mají dávno na účtu . A to až poté , co mi volala paní ze skladu , kdy zaplatím , že už má připravené zboží k odeslání . Takže hlavní problém je s nějvětší pravděpodobností v tom , že mají naprosto neschopnou účetní .

• Velmi vstřícné jednání i při problémech s dopravou.
    • Špatně volený dopravce.Dodací čas dopravce se smrskl na rozmezí mezi 10-12 hodinou.Požadovaná doba dodání byla po 15 hodině.

• Dobrá komunikace

S obchodem jsem byl spokojen. Ale s firmou která vyrábí kotle Dakon NE ...! Nedodala těsnění a jedno šroubení na přírubě bylo poškozené....!!!

• Teď už nevím.
    • Na objednávku nebyla mimo potvrzení z automatu žádná reakce.

Objednávku potvrdili, ale zatím nedodali a ani nám nedali vědět.

• Přehledné www stránky.
    • Dlouhá dodaci lhůta, paní mi po telefonu v útery zjistila, že ve středu mi zboží odešlou, do dnes ještě nic nedošlo. Už to je 10 dní.

Přehledný, špatná dodaci lhůta.

MIli, ochoni

Kvalitní výběr dobré ceny a ochota prodavajících

• zboží došlo
    • zboží- zásilka byla hozena přes dvoumetrová vrata , zásilku jsem de facto nepřevzal, neboť jsem převzetí nepodepsal

Obchod přislíbil, že částka za dopravu bude vrácena , ale do dnešního dne tak neučinil.Zásilka byla hozena přes vrata na betonovou dlažbu.Na stížnost se obchod již neozval.

Reakce obchodu topeni-koupelny

Vážený pane,
    udivuje nás, jak je možné, že uvádíte takto lživé informace.
    Z naší strany bylo spněno vše jak bylo objednáno.To , že se doručující služba zachovala tak jak popisujete bylo řešeno. S Vámi 3x. Tento problém byl řešen i s přepravní službou, která toto s Vámi řešila. Bylo s nimi dohodnuto, že v rámci vzájemných obchodních vztahů přepravní služba vrátí přepravné a Vám bude následně zasláno. Jedná se o 130 Kč. Jelikož ještě nebyla částka k naší firmě dobropisována, nelze vystavit dobropis vůči Vám. Je velmi jednoduché pod rouškou anonimyty uvést nepravdivé informace.

team topeni-koupelny.cz