• cena!!!
    • Pri nakupu vse ok, nyni bohuzel v zadnem pripade nedoporucuji kupovat cokoli od firmy STONWELL,s.r.o.!!! A je rozhodne lepsi si pro vas neznamy e-shop vzdy zkontrolovat jak to jen jde.

Takze jsem si 07/2012 koupil 1TB USB disk A-data v e-shopu top-top shop. Po trech mesicicih nastala bohuzel nutnost jej reklamovat. Tak jsem zkousel bezvysledne kontaktovat prodejce. A-data bohuzel na nasem uzemi nema service center, takze je nutne to odelast do Nizozemi. Na trankach Tchajwanske firmy jsem pomocv nenasel, sice jsem tam vyplnil vse potrebne a bylo mi prideleno cislo, ale vice jak tyden nic. Tak jsem nekde vatrachal tento mail: '[email protected]' a tady uz to vyresit jde, komunikace samozrejme v EN. Jednai tady je rychle a jasne, nicmene me balik stoji asi 400,- Kč. Pokud budete chtit nekdo poradit s reklamci vyrobku A-data. klidne piste na: [email protected]

• VYZÝVÁM VŠECHNY POŠKOZENÉ ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ NAKUPOVALI U TOP TOP a na základě stornování objednávky byli nuceni hradit jakékoliv poplatky a penále, aby se přihlásili na můj mail: kockasara@seznam, a domluvili se se mnou na svědectví a účasti při soudním jednádnání v LEDNU 2013!!! NEDEJME SE, právníka hradím já!!

• obchodník po nákupu již nekomunikuje
    • nelze reklamovat vadné zboží

Kdysi jsem tu koupil zboží, které si i osobně vyzvednul na zahrádce jednoho domu v Praze. Potud vše v pořádku.
    Když jsem však později chtěl reklamovat vadné zboží, obchodník již nekomunikoval a tak je tomu dosud.

• arogantní jednání při uplatňování reklamace,nemožnost osobního kontaktu,ani na jedné z uvedených adres se nikdo nenachází. Telefony jsou buď odpojeny nebo hlásí plnou schránku.

Nedoporučuji z důvodů shora uvedených

• velice výhodné ceny
    • bezproblémové a rychlé doručení
    • žádné mě nenapadají

Obchod se mi zdá přehledný, zboží kvalitní,ceny velice přijatelné,výborná komunikace a dodací podmínky. Určitě bych obchod doporučila ostatním.

• žádné výhody, zřejmě zbankrotoval

NEKOMUNIKUJE, NEREAGUJE, SKONČIL

Seriozne chování,doporučuji.

VŠE V POŘÁDKU DOPORUČUJI

• Chtějí peníze předem převést na účet, nelze platit až při převzetí zboží.

Reakce obchodu Top Top

Zákazníce si sama zvolila, že provede úhradu PŘEDEM!!! Mohla zvolit platbu dobírkou a pak se platí při PŘEVZETÍ ZBOŽÍ. Ze strany zákaznice se tedy jedná o doslova hloupou a nesmyslnou recenzi.

Obchod jsem zvolil protože zboží bylo údajně na skladě a slibovali expedici v den objednání. Toto ale nebylo splněno a místo v pátek zboží dorazilo až v pondělí, takže příplatek za express dodání byly vyhozené peníze.

• Na internetových stránkách mají uvedené nefunkční telefonní číslo na pevnou linku a na uvedený mobil se mi nepodařilo vůbec dovolat. Reagovali pouze na email (to reagovali rychle)..

z mé zkušenosti -
    delší dodací lhůta
    komunikace pouize přes email

Reakce obchodu Top Top

Na E-shopu máme uvedeno platné telefonní číslo 354 422 781 a také dobu kdy telefony vyřizujeme. V Obchodních podmínkách máme uvedeno, že běžné věci vyřizujeme e-mailem a to platí (zákazník to sám zmiňuje).

• Cena/kvalita
    • žádná komunikace,absolutně ignorace,nikdy mě nebylo odepsáno,to mě velmi mrzí,zde reagují ale jinde ne.... proč ?

vše perfekt cena vs kvalita vs doručení,komunikace hrozná cena vs kvalita 100% komunikace 0% třeba se to zlepší,když ne budu utrácet peníze jinde
    nebýt té hrozné komunikace udělal bych obratem další nákup, takhle člověk potom zvažuje a přemýšlí ano/ne ''zdali objedná od mrtvého brouka'' nebo někde kde se mu věnují a komunikují....

doporučuji tento obchod

Reakce obchodu Top Top

Problemem je, ze od zakaznika zadnou komunikaci neevidujeme. Objednavka byla zadana, nami potvrzena a odeslana.

• cena produktu
    • k produktu není česky návod.

příznivá cena produktu,akorát mi přišel jiném odstínu než jsem udal objednávce,ale osobně mi to nevadilo.

Výhodná cena tonerů.

• Objednání potřebného zboží a jeho rychlé dodání na uvedenou adresu,i když tato není adresou fakturační.
    • nákup v tomto obchodě je pro mne výhodnější.
    • Nezjistil jsem.

Myslím si,že pokud někdo objeví požsdovaný typ zboží v nabídce tohoto obchodu,tak jej může objednat a to ke své spokojenosti a možná i ke spokojenosti prodávajících.

Přehled,ochota rychlost zboží doručeno v pořádku!

• Rychlost, bezchybnost, velmi komunikativní a proklientský přístup
    • slabinu jsem nenašel :-)

Každopádně doporučuji a rád se budu sám vracet k dalším nákupům

Musela jsem si napsat o daňový doklad, který mi obratem zaslali e-mailovou poštou

Reakce obchodu Top Top

Danovy doklad odchazi automaticky pri expedici objednavky a je odesilan na e-mail. Nekteri zakaznici vsak e-mail smazou aniz by zaregistrovali, ze Faktura - Danovy doklad je v priloze e-mailu. Ale neni problem zaslat doklad znovu.

• nevím
    • Zboží nedorazilo kompletní i když prodejce tvrdí opak

Již nikdy nic z tohoto obchodu nekoupím

Reakce obchodu Top Top

Zboží dorazilo kompletní, včetně dvou šroubů o kterých zákazník tvrdí, že v balení nebyly.

V obchodě top top maji perfektni ceny. V obchode jsem nakupoval poprve a jsem plne spokojeny. Určitě doporucuji tento obchod.
    Proč? Protoze je velice prehledny a hlavne rychlost dodaní zasilky az domu.