• super prístup k zákazníkovi
  • Ok

Jsem velice spokojena, nemůžu nic vytknout.

• Pěkné doplnky za skvělé ceny

• prehlednost, rychlost, spolehlivost
    • nevim

100% spokojena.Urcite se vratim dokoupit dalsi darky.

• Žádné

• dobré ceny

Doručeno následující den

• moc pěkné náramky
    • rychlost dodání

Pokud potřebujete pěkný dárek na poslední chvíli tak jako já, tak určitě doporučuju

• rychlé jednání a dodání objednávky
    • přehledná nabídka

• velký výběr + super ceny + pěkně stránky + dostupnost zboží

super náramky a dobré informováni o odeslání zboží

• krásné náramky, široký sortiment, nízké ceny, rychlé dodání, dobrá komunikace a přehlednost e-shopu

Objednal jsem si náramek a do dvou dnů jsem ho měl doma. Můžu jen doporučit!

• zboží se po 5 dnech rozpadlo, obchod nekomunikuje ani na opakované výzvy

nedoporučuji, absolutní ignorance, nekomunikují, neumí se postavit k problému čelem,

Reakce obchodu top-naramky.cz

reaguji na Vaši recenzi k Vaší objednávce. Celá tato situace nastala tak, že odepisujete na automaticky generovaný e-mail o expedici, kde je přesně uvedeno "Prosíme, na tento e-mail neodpovídejte, v případě dotazu nás kontaktujte na [email protected] nebo telefonicky na čísle 731 005 702."

Jelikož jste reagoval na tento e-mail, zpráva se nám nedoručila a byla vyfiltrována. V obchodních podmínkách a její podstránce zde: http://www.top-naramky.cz/reklamace-vymena-zbozi/ je jasně uvedeno, jak postupovat při reklamaci či vrácení zboží. Jelikož jste nepostupoval podle těchto kroků a odepisoval na automaticky generovaný e-mail, nemohli jsme o Vaší reklamaci vědět a dozvěděli jsme se o ní až z recenze na Heurece. Všude v e-mailech i na webových stránkách je uvedený telefonický kontakt, kde jsme mohli tuto záležitost během pár minut vyřešit.

Prosím Vás tedy o vyplnění formuláře, který naleznete na odkazované stránce výše a o zaslaní na e-mail [email protected].

V případě detailů Vám rád vše vysvětlím na výše zmíněném telefonním čísle.

Děkuji

• to nevím
    • asijské cetky za evropské ceny. Velikost náramků maximálnš pro ženy. Pro muže malé.

Dobře nafocená věc a zavádějící popis může dělat dojem kvalitního zboží. Koupil jsem 3 náramky 1x muž, 1x žena a 1 x uni. Muž hezký ale malý, uni divný nesedělo a žena špatný popis - cetka za moc peněz.
    Osobně nedoporučuji

Reakce obchodu top-naramky.cz

Dobrý den, velice nás mrzí vaše hodnocení a to, že se vám zakoupené náramky nelíbí. Vaši reklamaci jsme v minulosti v pořádku přijali a rovněž korektně vyřešili.

Co se týče velikosti náramků, tak v naší nabídce je široký výběr různých velikostí, které reflektují průměrnou šířku pánského zápěstí. Bohužel nemůžeme zaručit, že vám bude náramek sedět, od toho máme u každého náramku uvedenou vždy patřičnou velikost či rozpětí, abyste si mohl vhodnou velikost zvolit.

Co se týče popisu, tak ten se snažíme psát vždy maximálně vysvětlující a objektivní u každého náramku, to stejné platí i pro fotografie jednotlivých produktů.

I přesto, že jste nebyl se zbožím spokojený, věříme, že jsme udělali vše pro to, abychom vše korektně vyřešili a tak i tak děkujeme za vaši reakci a přejeme pěkný den.

Tým Top-Naramky.cz

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• přehlednost, sortiment, cena

zajímavé ceny, sortiment

Reakce obchodu top-naramky.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

• Přehlednost poměrně široké nabídky

Můj první nákup, zatím jsem plně spokojen.

Reakce obchodu top-naramky.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Budeme se snažit, abyste byl spokojen i při dalších objednávkách :-)

Tým Top-naramky.cz

• velký výběr, přehlednost, příznivé ceny
    • obrázky se neshodují se skutečným produktem

Reakce obchodu top-naramky.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Porovnávali jsme náramek Vaší objednávky s fotkou na e-shopu a náramky jsou identické. Všechny fotky jsou před naskladněním důsledně kontrolované, aby bylo odeslané zboží totožné.

Děkujeme.

• Prehlednost

Nakup byl rychly, prehledny, komunikace vyborna, zbozi dorazilo behem dvou dnu.Proste vse v poradku, doporucuji

Reakce obchodu top-naramky.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste se službami a zbožím spokojená.

• Prehľadný web
    • Pekné náramky
    • Rýchlo dodané

Prehľadná stránka, široký výber a dosť rýchla dodacia doba aj keď mi to posielali na Slovensko.

Reakce obchodu top-naramky.cz

děkujeme, těší nás Vaše hodnocení.