Zboží, které bylo na stránkách neměli skladem, i přesto, že bylo napsáno skladem. Po komunikaci přes mail bylo nabídnuto jiné zboží se slevou o kterou jsem si sám požádal. Zboží dorazilo za cca 10 dní od prvotní objednávky.

• Spokojenost,nemám výhrady

• Dobrá komunikace s obchodem

Nakoupila jsem zde již víckrát.

• fér jednání a rychlé doručení

• rychlé vyřízení mé objednávky

Objednávka byla přijata, ale mailem nepotvrzena. Při zjišťování důvodu mně byl dodatečně poslán potvrzující e-mail, že koš brzy obdržím. Objednávka byla cca před 14 dny, ale zboží zatím nedoručeno, přitom jsem vyzvána na hodnocení objednávky. Řemeslník, který byl objednaný i na jiné práce, nemohl koš připevnit na stěnu.

Velmi rychlé dodání. Vše bez problémů.

Objednané zboží bohužel nebylo skladem, naskladněno by mělo být na konci října.

• -
    • večer objednáte, druhý den potvrdí objednávku a další den jí zruší. "zboží došlo a další brát nebudeme"

nejspíš berou víc objednávek než mají zboží neobo si nedokážou spočítat co mají skladem.

Reakce obchodu top-domacnost.cz

je nám líto, že jste nebyl s naším obchodem spokojen, ale objednal jste si výprodejové zboží, které jsme doprodali a další již nešlo doobjednat.

Předem děkuji za pochopení
    Jan Janata

Solidní jednání. Omluva pozdějšího dodání následovala ihned po objednávce.

Objednávka zboží proběhla velmi rychle a v pořádku.

• rychlost vyřízení objednávky

• rychlost a kvalita

rychlý nákup

• Rychlé jednání.

• Profi pristup, aktivni jednani
  • Obchod zafungoval spolehlivě.

velmi kvalitní služby, rychlost a dobrá cena , vše na úrovni. Zvláště chci pochválit obchod za rychlou reakci na mou částečnou reklamaci zboží(jedna ze tří nádob koše měla odštípnutý okraj) , kdy mi po dvou dnech byla tato nádoba doručena , aniž bych musel posílat zboží zpět, pouze jsem poslal fotografii poškozené nádoby. Takto si představuji dobře fungující internetový obchod.
    Honza

SPOKOJENOST

• Rychlé bezproblémové dodání. Dobrá cena.