• dlouhá dodací lhůta
    • nulová komunikace
    • od určité částky nemožnost uhradit objednávku dobírkou

Obchod si ze zákazníku asi dělá srandu, zboží po týdnu od odeslání nedorazilo, ale přišla žádost o hodnocení. To nikdo nemůže očekávat pozitivní hodnocení. Dle označení u produktů měla být lhůta dodání 1-2 pracovní dny.

především děkujeme za Váš nákup.
    Moc se omlouváme se, že jsme zboží nedodali ve stanovený termín. Chyba byla na naší straně, kdy nám nastal výpadek v dodání Vámi objednaného zboží.

• Žádné
    • Zboží přišlo šíleně zabalené, spis jen v papirovem pytli (tiskárna)
    • Komunikace s obchodem v případě problému byla katastrofa a arogantní chování
    • Zboží psané skladem se objednává, tedy to není e-shop a předprodejní market…

Raději jinde, u mě už na černé listině…

Reakce obchodu TonerPartner

velice se omlouváme, ale musíme se vyhradit k Vaší neprávem negativní recenzi.
    Objednali jste si zboží, které Vám bylo doručeno do Zásilkovny 22.11. a vyzvednuto 23.11.2023. Na vrácení zboží poskytujeme 30 dní (i když je povinnost 14 dní ze zákona). 27.12.2023 jste se dotazovali na vrácení zboží.
    Bohužel po uplynutí 30 dní od doručení již není možné zboží vrátit.

Balení bylo také v pořádku. Vše bylo v originálním balení (krabice) + vloženo do přepravní krabice.
    Rádi poskytneme i fotodokumentaci balení zásilky.

• Špatná komunikace.

Reakce obchodu TonerPartner

velice se omlouvám, zboží z Vaší objednávky bylo bohužel vyprodáno a dodavatel nám nyní již další kusy nedodá.

Vaši objednávku jsme po vašem informování museli bohužel stornovat.

Velice se omlouváme za vzniklé komplikace, mrzí nás celá tato situace.

+420 228 886 882 | [email protected] | www.TonerPartner.cz

• Obchod nabízí zboží které není skladem ani u dodavatele.
    • Mizerná komunikace s obchodem.
    • Nemám ani zboží a ni peníze.

Hlavně neplatit nic předem !!!!
    Obchodu se raději vyhněte fakt za to nestojí.

Reakce obchodu TonerPartner

velice se omlouvám, zboží z Vaší objednávky bylo bohužel vyprodáno a dodavatel nám již další kusy nedodá.

Vaši objednávku jsme po vašem informování museli bohužel stornovat.

V den stornování objednávky byla ihned platba vrácena přes platební bránu. Doba připsání na váš b.ú. je 2-3 dny.

Velice se omlouváme za vzniklé komplikace, mrzí nás celá tato situace.

+420 228 886 882 | [email protected] | www.TonerPartner.cz

• Obchod nekomunikuje, nevím v jakém stavu je objednávka a zda vůbec dorazí, už nemám zájem

Obchod nekomunikuje, nevím v jakém stavu je objednávka (šest dní)a zda vůbec dorazí, už nemám zájem. Asi objednám jiném obchodě.

především děkujeme za Váš nákup.

Moc se omlouváme se, že jsme zboží nedodali ve stanovený termín. Chyba je na naší straně, kdy se opozdilo zboží do vaší objednávky, které máme pro vás objednané.

Kolegyně Vám bude dnes volat ohledně termínu doručení. Má se dnes naskladnit a můžeme dnes odeslat.

• Žádná komunikace

především děkujeme za Váš nákup.

Kolegyně Vám bude dnes volat ohledně termínu doručení.

• Asi cena
    • komunikace
    • Nedodání zboži

Nemám co hodnotit objednal jsem si , zaplatil od té doby nic ,žádná komunikace.
    Kupoval jsem přes heureku tak jsem myslel že bude všechno v pořádku

především děkujeme za Váš nákup.

Moc se omlouváme se, že jsme zboží nedodali ve stanovený termín. Chyba je na naší straně, kdy nám chybí zboží do vaší objednávky, které máme pro vás objednané.

Zítra by mělo být zboží nasklkadněno a okamžitě odesíláme.

Kolegyně Vám posílala již 2 emaily o stavu zboží, protože se Vám nemohla dovolat.