• skvělá kvalita a ceny neoriginálních kazet a velmi zajímavé ceny originálních, super komunikace prodejců

doporučím dál

• kvalita
    • rychlost dodání

• komunikativnost a ochota, kvalitní zboží
    • -

nakoupil jsem na doporučení známého a spokojenost

• Přehlednost, sortiment

Vřele doporučuji

• perfektní kvalita produktů
    • -

pouze kladné zkušenosti, rychlé reakce na požadavky, rychlé dodání

• kvalitní produkty, zajímavé ceny

doporučuji dále

• Dělám servis tiskáren a opravdu kavalitní laserové tonery.
    • zatím nic

doporučím

• Vzorná komunikace, bleskové dodání.
    • -

Používáme tuto firmu již delší dobu a vždy naprosto perfektní zboží i servis. Děkujeme jim za to a více takových! Petřík - ředitel a jednatel, OBALINDA s.r.o.

• snad jediný shop kde jsem našel kvalitní alternativní Kyocera.
    • nákup bez registrace
    • zatím nic