Vše na jedničku!

nejsou

Rychlost a zaslání zboží dle mého požadavku. Děkuji Vám

Dobrá komunikace.

Sortiment, doba vyřízení.

• dobré ceny větších klecí pro králíky (já ji používám pro morčata:)

• Skvělá komunikace
    • Pěkný eshop
    • Zbozi naplnilo očekávání

Na Tommilandu nakupuji rád. Mají pěkný, přehledný eshop.

• Ochota
    • Ceny
    • Přístup

• Rychlé doručení a v požadovaném objemu....

• Rychlé vyřízení, velice příjemná obsluha.

Nakupovala jsem zde poprvé a jsem spokojená , rychlé dodání zboží

• sortiment

Za me ok...

• Výhodné ceny
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Možnost vyzvednutí zboží na prodejně v Písku

Reakce obchodu TommiLand

děkujeme Vám za kladné hodnocení. :o) Jsme moc rádi, že jste byla s vyřízením objednávky spokojená a vše proběhlo podle vašich představ. Budeme se těšit na další spolupráci.

Přejeme Vám hezký zbytek dne.

S pozdravem,

Tým Tommilandu

• neochotná prodávající, přímo nechtíc pomoci

Ve Vaší firmě nakupuji již 12let. Poslední nákup jsem provedl na přepážce a bylo vše fajn. Tentokrát mi bylo sděleno vaší neochotnou arogantní prodavačkou, že si zboží musím objednat přes internet, jinak nemám šanci. Přesto, že se v kanceláří dloube v nose a mohla mi s novým systémem pomoci, nechala mě v tom samotného. Opakovaně jsem ji upozorňoval na to, že nakupuji na chovatelskou stanici, ale to ji vůbec nezajímalo. Nakonec jsem objednávku napsal, zboží zakoupil dráž o 450,-Kč a 12letá chovatelská stanice ji naprosto nezajímala. Jsem přesvědčen, že takovýto prodejce by měl dostat školení o vstřícném jednání a ne, co tam se mnou předvedl. Protože se znám s celým vedením, nechal jsem si to pro sebe. Pokud chcete tedy znát můj dojem z posledního nákupu, je velmi špatný. Všechny předchozí byly v naprostém pořádku a za ty Vám děkuji. JD

Reakce obchodu TommiLand

děkujeme za vaše hodnocení. Chápeme vaše rozhořčení, bohužel poměry ve firmě se od poslední doby, kdy jste u nás nakupovali, trochu změnili. V první řadě jsme úplně zrušili "nákupy z ulice". Jsme velkoobchod, který provozuje e-shopy a po předchozí domluvě/objednávce je tu možné zboží vyzvednout. Nejsme však maloobchodní prodejna, kam si zákazníci chodí, jak se jim to zrovna hodí. Také kolegyně nezastávají pozici "prodavaček", jak se mylně domníváte, ale jsou to administrativní pracovnice, které se starají o zprocesování systémových objednávek.

Preferujeme tedy následující postup. Na váš e-mail [email protected] Vám zašleme přihlašovací údaje, přes které budete moci provádět objednávky. Také Vám nastavíme velkoobchodní ceník, abyste nakupoval za správné ceny. Když budete něco potřebovat, tak si na našem e-shopu vytvoříte objednávku na osobní odběr. Jakmile bude objednávka připravena, tak Vás budeme informovat a Vy se pro ni budete moci dostavit. Díky tomu nebude docházet k tomu, že jsou administrativní pracovnice zaměstnávány neočekávanými návštěvami z venku ve chvílích, kdy se jim to zrovna nemusí úplně hodit. A takové chvíle jsou v poslední době docela často, protože se aktuálně potýkáme z přechodem na nový účetní systém.

Děkujeme za pochopení a věříme, že příští obchod již proběhne v pořádku a ku Vaší spokojenosti.

S pozdravem,

Tým Tommilandu

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Zboží objednáno 25.2. Doručeno 4.3. NA dopravu potřebují týden
    • Majitel JE RUS

Objednané zboží přišlo rychle a v pořádku

• Jsem velice spokojena děkuji