• Špatná komunikace, chybné kontaktní údaje
    • Chechají si zaplatit za zboží a zboží vám nepřijde

Rád varuji ostatní před těmito podvodníky

• Žádné
    • Jsou to podvodníci

• Bohužel jsem si tyto recenze přečetla až poté, co mi došlo, že jsem naletěla. Jsou to podvodníci - jak píší ostatní, pošlou jen potvrzující email a tím to hasne, ačkoli jim platba již došla. Myslela jsem, že na Heurece jsou jen prověřené e-shopy...

Vyhněte se tohlechci.cz velkým obloukem

• Žádné. Nejhorší obchod na kterém jsem kdy nakupoval.
    • VY SI SNAD DĚLÁTE SRANDU ! Třikrát jsem urgoval mailem a žádná odpověď. Telefon je neustále nedostupný. Hlavně, že peníze již máte od 3.9. na účtu!

Nebudu sprostý ...............

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Bohuzel znacka prodavana tady neni znackou skutecnou ale cinskou napodobeninou originalu.

• nekomunikují

absolutní nekomunikativnost dostala jsem ouze potvrzovací email a pak už nic

• Zbozi jsem objednal, zaplatil, kontaktoval jsem eshop a nic.asi maj dovolenou

Po objednání zboží přišel pouze automatický email o potvrzení objednávky. Poté absolutní nečinnost ze strany obchodu. Jediné štěstí, že jsem zvolil platbu na dobírku a nepřišel tak o peníze.

• Nestojíňm jim ani za odpoveď. Jediná reakce bylo potvrzení objednávky.

Názor??? Na koho - co?? Pouze ztráta času.

• naprostá neschopnost a nekomunikativnost

v žádném případě nedoporučuji

• Nejlevnější ceny
    • Chybí možnost osobního odběru v Praze.

Přestože jsem se s majitelem obchodu domlouval na co nejrychlejším dodání, nebyl schopný dodržet, co slíbil. Tím mě nepřesvědčil a příště dám raději přednost spolehlivosti před cenou.

• Bohužel mi po objednávce nedorazily žádné údaje k platbě, a ač jsem psala několikrát na kontaktní adresy, nic se nezměnilo. Žádná reakce ze strany obchodu. O objednané věci bych měla velký zájem ,ale obchod asi o mou objednávku zájem nemá. :-(

• To opravdu nevím, Fungují?
    • nekomunikují, nereagují ani na urgenci objednávky

Pokud opravdu něco potřebujete, obraťte se někam jinam.

• Firma IN TIME, smluvní partner, jeden ze tří nabízených vaší firmou, je hluboce pod úrovní amatéra.

Součástí obchodu je i doprava. Ta vaše, smluvní, je tragická. Proto to bude ovlivňovat vždy i váš obchod.

• Žádné
    • Koupil jsem si " staňte se skotským lordem". Mělo to však jednu zásadní chybu. Již se nedalo zaregistrovat niž by o tom informovaly!! Takže jsem to mohl vyhodit.

Již nikdy více!!!

• Krátké dodací lhúty
    • v některých případech až o 50% levnější než
    • v jiných inter. obchodeech
    • velký výběr zboží

zjistili jsme větší výběr a levnější a také nás překvapilo dodání zboží do dvou dnú a proto všem doporučuji

• podle mého prodávají zboží které někdo už vrátil

zboží které jsem obdržel bylo evidentně již použito a přebaleno do igelit. sáčku bez jakeho koli manuálu i když zákon toto nařizuje

• nesmí prodávat nefunkční produkty takříkajíc vyřazené (jejich název ve výprodeji !!!)

nekupovat nic u nich nevíte co přijde !!!

• debilního dopravce