• nízká cena
    • objednané zboží bylo v neodpovídající kvalitě, tisková kazeta velikosti XL vytiskla cca 30 stran formátu A4...absolutně vyhozené peníze, bohužel jsem zboží začala používat až po 1č denní lhůtě od doručení, takže případné vrácení / výměna zboží bude jen na dobré vůli obchodu

Dobrý den
    Bohužel jste se na nás vůbec neobrátila, nebo alespoň žádná zpráva nebo reklamace nepřišla.
    Reklamovat zboží můžete samozřejmě i po 14 denní lhůtě - ta na vyřízení reklamace nemá vliv. Reklamace řešíme z 90% do dvou pracovních dní.
    Jen bych Vás chtěl požádat o informaci zda jste, podle návodu a podle popisu zboží na našem E-Shopu, provedla vypnutí hlídání hladiny (jestli ano tak se omlouvám, ale podle našich zkušeností je většina reklamací způsobeno právě tím) . Poprosil bych Vás zda byste se mi mohla, před odesláním cartridge k nám, ozvat mailem, nebo tel. (777835050) abychom se domluvili na dalším postupu.
    Určitě věc vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    Přeji hezký den a omlouvám se za komplikace.

• Špatná kvalita zboží- nepoužitelná

Obchod výborný, kvalita zboží nepoužitelná, obchod jako takový doporučuji, ale jak se vypořádat s kvalitou zboží- nevím. Vrátil jsem jej. Ale obchod jej nevyrobil, chyba je tedy na straně výrobce.

• Zboží ani po 14dnech nepřišlo a nikdo se ani neobtěžoval ozvat.

Není co dodat. Můj nákup byl pod 1000 Kč, asi o takové zákazníky nemají zájem.

Dobrý den
    Omlouváme se za komplikace. Bohužel jste si objednala zboží. které nebylo skladem (tato informace u něj byla, když jste jej vkládala do košíku) .
    20.2. (tedy druhý den) jsme Vám zasílali mail, ve kterém jsme Vás o této skutečnosti ještě jednou informovali i s nabídkou, že můžete objednávku jakkoli změnit nebo zrušit.
    Bohužel se občas stane, že nějaké zboží není skladem a nemají jej ani naši dodavatelé.
    Cena objednávky u nás opravdu nehraje roli, to by Vám jistě potvrdili zákazníci, kteří si u nás opakovaně objednávají za mnohem nižší sumy a jsou s našimi službami spokojeni.
    Navíc to potvrzujeme tím, že u nás platí poloviční nebo žádné poštovné každý bez rozdílu výše objednávky, ale podle toho jaký si vybere způsobu doručení.
    Podle sdělení kolegyně z Expedice dorazilo zboží včera a dnes Vám bude expedováno.

Ještě jednou se omlouvám za zdržení a přeji hezký den

Roman Fiala

Toner spravne nefunguje a objednany cip nikde.

• Nabízené výrobky nemají skladem, pouze 1ks. Teprve objednávají s několikatýdenní dodací lhůtou

min. rozčarování

• Žádná komunikace, zboží jsem objednala a po deseti dnech vůbec žádná zpráva zda zboží je nebo není zda přijde nebo nepřijde takže tento obchod nedoporučuji!

• nabízíte zboří, které je odlišné s foto n www

než zaplatím nutno zkontrolova správnost zboží

• - v balíčku byly jiné barvy než jsem si objednala
    • - kompatibilní cartidge nefungují kvalitně,tisk je s nimi nekvalitní

cena je na 50%ceny za originál, takže super.
    malý trabl: v objednaném balíčku byla jiná barva (balíček měl obsahovat B,M,C,Y a ale místo modré byly dvě žluté...ale díky vstřícnému jednání ze strany obchodu, věřím, že kdybych chtěla, tak mi barvy vymění.pochválila bych rychlost, a komunikace o stavu zásilky - standartní. osobní zkušenost, bohužel: po použití levných cartidgí (dle manuálu)mě přestal fungovat dobře tisk, vynechávají mi některé části řádku, neúplný tisk.tiskárna je ani ne rok stará a nikdy s ní nebyl problém, takže předpokládám, že cartridge a můj epson nejsou úplný kamarádi a vrátím se k originálům.

Já v žádném případě spokojená nejsem.

Dobrý den
    Omlouvám se pokud došlo k nějakým problémům, ale já nejsem schopen zjistit o jakou objednávku se jedná. Všechny objednávky ze 4.2 máme evidované jako EXPEDOVANÉ. Pokud nám sdělíte podrobnosti(např. na jaké jméno byla objednávka, nebo její číslo) budeme velice rádi. Chtěli bychom totiž vědět co kdo zanedbal, kde se stala chyba abychom mohli přijmout takové opatření, které podobným nedopatřením zamezí.
    Ještě jednou se omlouvám a přeji hezký den
    Roman Fiala

• nechala jsem se zlakat cenou

cartridge nebyly kompatibilni s moji tiskarnou,prestoze tak byly inzerovane.Na dotaz primo na prodejne mi nabidli vymenu - odeslal jsem je zpet a zatim cekam.....

Dobrý den
    Omlouvám se za komplikace. Pokud nám sdělíte podrobnosti (jméno, číslo objednávky nebo faktury) tak se na to urychleně podívám.

• nižší cena
    • stálým zákazníkům dát slevu

Dobrý den
    Pokud objednáváte pod stejným přihlašovacím jménem, již od 2 objednávky se Vám zobrazují automaticky ceny nižší než jaké mají zákazníci objednávající poprvé.

• - výhodné ceny
    • - rychlé dodání objednaného zboží
    • Objedvánala jsem zatím jednou, toto nemůžu posoudit.

1. Zboží dorazilo v pořádku, objednávala jsem barvy do tiskárny a barevný tisk vypadá velmi dobře. Uvidíme, jak dlouho vydrží.
    2. Rychlé dodání zboží

• Myslel jsem,že budu tisknout za třetinu,jak
    • deklarujete,ale Vaše cena cartridge CL-38 je ještě vyšší/451,-Kč/než u konkurence/438,-Kč/.Dlouhá dodací lhůta.

Dobrý den
    Bohužel s cenami originálů moc nenaděláme. Proto našim zákazníkům nabízíme i další alternativy. Pokud byste si objednal neoriginální cartridge dostal byste se na téměř polovinu nákladů a doplňovací sadou byste tiskl za přibližně 20% ceny originálu.
    Doufám, že na nás nezanevřete.
    Roman Fiala

• Vaše zboží jsem obdržela do dvou dnů,jenže když jsem zboží vybalila, zjistila jsem,že barva-žlutá v cartrige je pouze do jedné třetiny.Takže tisknu za třetinu.

Dobrý den
    Bohužel, jste nenapsala typ cartridge. Samozřejmě je možné, že cartridge není plná. Záleží ovšem na tom, zda je v ní deklarované množství inkoustu. Do některých cartridgí se vejde 20ml, lae vzhledem k tomu, že čipy jsou vyrobeny tak, aby cartridge vypsala pouze např. 8ml inkoustu, je do ní i tolik inkoustu napuštěno. Zbytek inkoustu by byl zbytečný.
    Samozřejmě pokud nejste s cartridgí spokojena, můžete ji poslat na reklamaci.

Roman Fiala

• Komunikace, vůbec nevím v jakém stavu je moje objednávka a po 11 dnech od objednávky nikdo nekomunikuje ohledně zpoždění, ale drze mi pošlete formulář jak jsem byl spokojen:-) Opravdu silná provokace, když jste mi nic neposlali.

Bez komentáře, ale určitě vám kladnou reklamu dělat nebudu.

Dobrý den
    Bohužel jste nenapsal číslo objednávky, takže nejsem schopen zjistit co se stalo. Zda zboží z nějakého důvodu neodešlo od nás, nebo je uloženo nevyzvednuté na poště atd.
    Pokud nás budete kontaktovat, jistě to vyřešíme. Tento dotazník neodesílá náš obchod, ale Heureka.

Roman Fiala

Přesto že objednané zboží bylo uváděno skladem, dle informace z obchodu mělo být dodáno až ve druhém týdnu v lednu tzn. cca o 3 týdny později.

Dobrý den
    Bohužel neuvádíte o jaké zboží šlo konkrétně. Mohlo se opravdu stát, že zboží, které bylo uváděno skladem někdo objednal těsně před Vámi a obchod stav nezaktualizoval.
    Velice se omlouváme za komplikace.

• Velký výběr
    • Velká nepřhlednost

Chtěl jsem si koupit černou barvu do své tiskárny, zadal jsem typ tiskárny a vybral model cartrige. Bohužel mám tiskárnu na 5 cartrige a tak černá barva kterou jsem si vybral byla určena pro 4 cartrigovou jako FOTO barva. Bohužel dle mě je popis tak špatný, že i když jsem měl zboží již doma a věděl jsem že jsem koupil špatně, měl jsem i tak velký problém najít informaci, že se jedná o FOTO cartrige! Varování které je na samotném výrobku že nenahrazuje běžnou barvu na papír jsem nenalezl vůbec (dle mě naprosto zásadní informace) To všechno bych ale zkousl, prostě měl jsem číst na 110% a byla to moje chyba.

Co mě ale zarazilo a opravdu naštvalo, byl naprosto arogantní a povýšenecký přístup onoho odborníka na help lince. Věty typu, přečete mi co jste si koupil...no co tam máte napsáno, neumíte číst... co jste si milý pane objednal to máte, vše s naprosto arogantním a povýšeneckým tonem. Vrcholem všeho bylo, že mi pán tvrdil, že tuto cartige do tiskárny nedám, pokud nemám vedle sebe ( opakuji říkal VEDLE SEBE) 2 přihrádky pro černou barvu - na onu foto co mi dorazila a na další, klasickou barvu na papír. Když jsem mu řekl že nemám, bylo mi sděleno, že si budu tedy muset objednat další. Toho mi bylo asi řečeno 5x. Poté jsem mu ale řekl že ta cartrige mi tam pasuje, že tam mám přihrádku na černou úzkou a širokou. Věta...takže máte tu 5 místnou? Dyť mi tu celou dobu tvríte že je tam vedle sebe nemáte... no memám, jedna je totiž napravo a druhá zcela nalevo, což dle mého názoru je teda rozdíl. Věta ježíš marja no ale tak to myslím, celou tu dobu, trochu myslete, mě už opravdu poslala do kolen. Sám provozuji eshop a nikdy bych si tohle nedovolil k nikomu! Na pána jsem nebyl nijak sprostý či arogantní já, aby mi to musel vracet svým chováním. Takže NEVER MORE!

• dlouhé čekání ve frontě při vyzvednutí
    • naprosto nezvládnuté

• neplní sliby

zatím slabě

• Zboží bylo levne, ale tomu odpovida i nizka kvalita. Inkoust Magenta v naplni 22 je prilis tmavy, takze nelze tusknout ruzova barva a cervena vypada jako hneda. Ani barva Cyan neni odstinove v poradku, barevne podani nestoji za nic. Sice tisknu za tretinu, ale pokud bych chtel tisknout kvalitne musel bych si ted koupit original barvy a ve vysledku tiskl za 4/3...
    • Nekvalitni barvy.

Priste si koupim radeji original kazetu s dobrymi barvami. Tyto jsou zrale leda na vymenu inkoustu.