• činny bez zbytečných keců

• Kvalitní výrobky
    • Příznivé ceny

Obchod je supr rychlý a spolehlivý

bezproblémový nákup

• vše ok

• Rychlé dodání, přehledný seznam produktů, bezkonkurenční ceny, kvalitní zboží.

Obchod bych využíval i nadále, ale již není dostupný. Dlouhodobě využívám jejich produkty a jsem spokojen i když nyní nevím, zda-li prodej bude ještě fungovat.

• Zbozi pripraveno za par hodib

• Napsat,že zboží se zdražuje a přesto jsem objednávku akceptoval a po týdnu beze slova vůbec nic nepřišlo jenom hodnocení vaší firmy,tak o to opravdu není o co stát.Nemluvě o původní objednávce,kde jste psali,že zboží bylo předáno dopravci a je na cestě a pak oznámení o změně ceny...

Vzhledem k tomuto jednání jednoznačně nebrat!

Reakce obchodu tisknizdarma.cz

Abychom byli přesní, tak pán udělal dvě objednávky stejného typu zboží, jednu jsme tedy akceptovali a druhou nikoliv. Dále byl zákazník informován o změně ceny zboží viz email níže a bez odezvy. Pokoušeli jsme se jej kontaktovat i telefonicky a číslo bylo nedostupné. Pak je velice kuriozitní, že potom takoví zákazníci mají možnost vůbec dělat hodnocení na Heuréce za obchod, který díky jejímu přičinění ani neproběhl. email:

From: TiskniZdarma.cz <[email protected]>
    Sent: Monday, May 28, 2018 9:54 AM
    To: '[email protected]' <[email protected]>
    Subject: Objednávka tonerů

Dobrý den p. Novák,

Kontaktuji Vás ohledně Vaší objednávky tonerů TN211. U tohoto produktu došlo ke změně ceny o 20kč bez DPH 21%. Cena jednoho toneru je tedy 334,- vč. DPH. Tato změna proběhla v době, kdy jsme eshop převáděli na nový zabezpečený server kvůli nařízení EU a aplikaci GDPR modulů.

Prosím o zaslání informace, zda i přesto máte o Vámi objednané tonery zájem abychom mohli Vámi objednané zboží co nejdříve expedovat.

Snažil jsem se s Vámi spojit telefonicky, bohužel mi to hlásilo, že jste mimo signál a nedostupný.

Předem děkuji za Vaši odpověď.

S pozdravem a přáním příjemného dne

• solidní a rychlé jednání se zákazníky

• Parádní cena,rychlé dodání.

Velmi rychlé dodání,ceny vynikající.

• Spokojenost

• rychle, levně, kvalitně

Dlouhá dodací doba.

Reakce obchodu tisknizdarma.cz

Rádi bychom zareagovali, ale pan zákazník si opět spletl recenzi našeho obchodu s recenzí dopravce Zásilkovna.cz Tento dopravce je levný, ale za to pomalý - dodání cca 2-3 pracovní dny. Ikdyž předáme balík v den objednání, dodání bohužel a hlavně když Vám do toho vstoupí víkend, což se stalo v tomto případě tak trvá. Zákazník objednal 6.3. odpoledne (po naší expedici) My jsme předali balík 7.3. na odběrné místo zásilkovny, ta balík předala jejich řidiči až 8.3. a zákazník si jej vyzvedl 13.3. Naše služba byla rychlá, ale bohužel zásilkovna.cz nikoliv. Pro rychlé dodání je třeba volit dražšího, ale za to rychlejšího dopravce DPD s dodáním do druhého dne. Pak příjde na řadu recenze a zákazník dá nedoporučuji obchodu a ne Zásilkovně.cz přesně jak je tomu v tomto případě. Navíc dodací doba u zásilkovny.cz je jasně vidět přímo v našem košíku a tedy o ní zákazník věděl a je uvedena v obchodních podmínkách, se kterými zákazník souhlasil. Proto tato recenze je nerelavntní a k nám nespravedlivá a zákazníci, kteří u nás nakupují pravidelně ví velice dobře, že se u nás Vždy dočkají péče, podpory a rychlosti, kterou si zaslouží a službu zásilkovny.cz volí vždy ti, co na dodání nespěchají, Jiní preferují rychlého DPD. Team TiskniZdarma.cz

• Komunikace, ochota poradit
    • Spolehlivost
    • Ceny

Nakupuji zde už dost dlouho na to, abych mohl s čistým svědomím tento internetový obchod vřele doporučit..!!

• lze platit kartou, pokud to výdejní místo umožňuje, Uloženka Brno Václavská bez problémů

• rychlé a slušné jednání

• Velmi dobré ceny .
    • Ochota prodejce pomoc při výběru zboží.
    • Rychlost dodání.

O žádných nevím!!

Perfektní obchod

Dodací lhůta v normě , komunikace s obchodem výborná

• rychlost dodání