• Dorazily mi savičky 6+ namísto 0-6

• rychlá komunikace
    • rychlost dodání

• výhodné ceny

• Nelze platit predem a navysuje se postovne za placeni dobirkou :-(

Zbozi je moc pekne,vypada z kvalitnich materialu,ale jeste jsem neprala tak uvidime.Jako bonus jsem mela 40% slevu coz bylo prijemne a urcite obchod doporucuji.Rychle dodani a vse super

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den přejeme, děkujeme za hodnocení :-)

• Dobré ceny
    • Výhodné akce
    • široký výběr zboží
    • Vyšší ceny dopravy

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení :-)

Celkove se mi libi obchod aj ceny, velky vyber.

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Děkujeme velice za milé hodnocení :-)

Nedodali všechno objednané zboží z důvodu, že ho již nemají, i když v době objednání ho měli skladem. Nedali mi o tom vědět. Zjistila jsem to až dorazil balík. Měla jsem objednané polodupačky a kojenecké body v jednom designu a přišla z toho jen jedna věc. Měla jsem to jako dárek. Tak to mě dost zamrzelo.

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den Jitko, daná situace nás velice mrzí. Eshop Tinky.cz bude ukončen a z tohoto důvodu vyprodáváme pouze skladové zásoby. Může se stát, že v jednu chvíli objedná stejný produkt více zákazníků, takže vydodáváme postupně a tím pádem položka již nemusí být. Z celé situace jsme se poučili a informujeme již zákazníky předem. Hezký den a děkujeme za pochopení, Tinky.cz

• Super ceny

Super ceny,rychla komunikace pres chat ,kdyz sem chtela k objednavce pridat jeste jednu vec tak bez problemu pribalili

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Děkujeme za hodnocení .-)

• Neúplnost objednávky se dozvíte až při převzetí dobírky ponížené o částku nedodaného zboží

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den Petro, daná situace nás velice mrzí. Eshop Tinky.cz bude ukončen a z tohoto důvodu vyprodáváme pouze skladové zásoby. Může se stát, že v jednu chvíli objedná stejný produkt více zákazníků, takže vydodáváme postupně a tím pádem položka již nemusí být. Z celé situace jsme se poučili a informujeme již zákazníky předem. Hezký den a děkujeme za pochopení, Tinky.cz

• Přehledné stranky
    • Výrazné slevy
    • Komunikace eshopu

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Děkujeme za hodnocení :-)

• Objednala jsem si boží se slevou 50 procent, když sem objednávala tak vše byli napsáno že je skladem ale dorazila jen polovina objednaných věcí. Když sem volala na zákaznickou linku tak je to možné bylo mi řečeno že když něco dojde tak to prostě dojde, nikoho nekontaktují a ještě k tomu jsou prý v omezeném počtu lidí v práci. Tak přeci sakra když je jich tam málo tak proč dělají takovou akci?

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den přejeme. K dané situaci došlo z toho důvodu, že činnost eshopu Tinky.cz bude ukončena. Skladové zásoby se doprodávají postupně a pokud se na jednu položku v jeden moment sejde více objednávek, dáváme přednost při vydodání dřívějším objednávkám. Proto Vám na zákaznické lince sdělili, že když něco dojde, tak zboží již v budoucnu dostupné nebude. Nejednalo se tedy o akci, ale o finální doprodej zboží a při nabízených cenách byl nápor objednávek opravdu veliký.

• velký výběr, super ceny a velmi zajímavé slevy
    • nelze platit online platební kartou, zbytečně nabíhají další výdaje za dobírku

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. :-)

• nízké ceny
    • široký výběr
    • v součatné době je možné platit pouze na dobírku

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení :-)

• nízká cena

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení :-)

Vše proběhlo v pořádku. :-)

Dobrá cena, rychlý nákup

Byla jsem spokojena

• Něco je levné
    • V konečném důsledku moc neušetříte neb za poslání na pobočku zasilkovny + dobírku by vám to jinde poslali domů

Plenky Dollano Premium jsou naše nejoblíbenější a tady je měli nejlevnější