Rychlé vyřízení objednávky ,jsem spokojená.

• Zboží ihned zaplaceno, nepřišlo žádné potvrzení z obchodu o vyřizování objednávky, obchod neuvádí tel.číslo pro případ zjištění stavu objednávky, příště už tento obchod nevyužiji

• Není k dispozici informace o termínu dodání zboží

• Nic nevím

Hrůza a děs. Je už v hodnocení zakoupené záclony, která je předražená a vůbec neodpovídá obrázku. Pokud mohu vrátit, velice ráda to udělám, peníze chci zpět. Velice jste mě zklamali.

• 100% spokojenost, zboží krásně ušité, složené, super

100%, nemá chybu

• Zboží dorazilo v pořádku.
    • Obchod bohužel absolutně nekomunikuje. Po několika dnech, kdy jsem objednávku zaplatila a o dalším průběhu vyřizování nepřišla žádná další zpráva, jsem zaslala dotaz na stav objednávky. Byl mi sdělen pouze termín plánovaného odeslání. Objednávka sice byla do týdne doručena, ale nepřišel mi žádný e-mail, ani SMS, které by avizovaly odeslání a doručení zásilky, a to jak ze strany obchodu, tak ani ze strany přepravní společnosti (GLS). Takže co se týče komunikace obchodu, tak naprosto nevyhovující a nedostačující.

• zboží vůbec neodpovídá barvami,které jsou v katalogu,místo bílé mi přišly fialové,místo potisku květů jen šedivé fleky

zakoupené zboží nevyreklamují,nenakupujte u tohoto prodejce

Komunikace s obchodem je velmi vstřícná, nabídka zboží je mimořádná, mohu jen doporučit. Koupila jsem závěsy s fototiskem a protože jsem zvolila největší velikost, nejsou květy ostré jako na obrázku, ale to je asi
    velkým zvětšením.

• Prehledne stranky,krasny pestry vyber,moznost volby na miru
    • Bohuzel,spatna informovanost o vyrizovani objednavky na me udelala spatny dojem.Vubec zadne info o terminu doruceni o stavu objednavky,dnes mi prislo,ze posta prevzala balik a budou jej dorucovat.Tak aspon ze tak :-)

Zbozi je na zakazku,dorazi mi cca po 14 dnech,coz je pochopitelne,ale bohuzel ze strany obchodu zadna komunikace od doby odeslani objednavky.

Byla jsem s nákupem velmi spokojena. Proběhl rychle a bez problémů

• zboží nemám, jakékoliv zprávy o něm z obchodu také ne, peníze jsem poslala obratem

Nerada platím za zboží dopředu a docela mě zarazilo, že v kontaktech není telefon. Jelikož syn miluje bílého tygra a nebyl si schopen vybrat záclonu do pokoje, tak jsem to riskla. Tušila jsem, že potisk dělají až po objednávce a že to bude trvat. A byla jsem hodně mile překvapena, že za týden byla zásilka na poště.

• Rychla objednavka

• Možnost bez doplatků si nechat ušít závěsy dle požadovaných mír-což velmi oceňuji
    • zajímavé vzory
    • malinko se barva liší na PC od skutečnosti, místo hnědých detailů se jedná o khaki. Bylo by možná vhodné napsat k popisu, z jakých barev se vzor skládá.
    • obchod Vás neinformuje o tom,kdy bylo zboží posláno-dozvíte se až od pošty.
    • Zboží je objednáno, zaplaceno, byl zaslán 2x dotaz kdy zboží doručí a nikdo nereaguje! Už nevím jak se s nimi spojit. Telefonní číslo, které jsem našla neexistuje! A dovolí si poslat email na ohodnocení obchodu jak jsem spokojena, když jsem ještě nic nedostla. !!

• Krásné záclony, ušité přesně podle požadavku
    • Termín dodání od objednávky, včetně ušití byl týden, což jsem nečekala.

Objednala jsem zboží, lambrekýn s 3d potiskem, ale přišel znehodnocený, v balíčku nebyla přiložena faktura a na email ohledně reklamace mi nikdo neodpovídá...

Zboží týden zaplaceno! Stále nedorazilo! Odpověď na e-mail žádná!

• dekor látky na fotech vypadá lépe, komunikace např. o odeslání balíku nebyla žádná

• Zakoupený barevný závěs s 3D tiskem. Super látka, krásně potištěná, ustřižená i zakončená. Velmi kvalitní závěs za přiměřenou cenu s nadstandardní možnosti vybrat si individuální rozměry a úpravu.
    • Tisk odpovídá obrázku. Pouze je o něco málo kontrastní než na obrázku v eshopu.
    • Originální závěsy, které oživí interiér a které jsou z nemačkavé látky
    • O zaslání hotového výrobku se bohužel dozvíte až od dopravce v daný den. Vhodnější by bylo zaslání na mail informaci ohledně předání zboží dopravci.

Určitě doporučuji. Již nyní plánuji další objednávku.