• Hromadění objednávky až do pátku.

• Relativně rychle vyřešili problém.
    • Nekontoktovali mne ohledně toho, že zboží není skladem a při kontaktu ani nevěděli, že zboží chybí a ještě nedorazilo. Pozitivem bylo, že po mém kontaktu po týdnu se to vyřešilo.

• Kvalitní obchodní zástupci - opravdu poradí a vysvětlí.
    • Zajímavé ceny
    • Dlouhodobě (2 dny) nefunkční stránka konkrétního výrobce nářadí, musel jsem konkrétní produkt hledat v katalogu všech výrobků, což bylo velmi zdlouhavé a málem mě to od nákupu odradilo

Dobrá volba, nelituji, mohu jen doporučit.

• Nízké ceny
    • Dostupnost zboží
    • Menší přehlednost eshopu

• O průběhu vyřizování objednávky nikdo neposlal žádnou informaci po dobu 14 dní. Podotýkám, že by se mělo jednat o skladové zboží.

Reakce obchodu TĚSMAT CZ s.r.o.

Vážený zákazníku,
    velmi nás mrzí vzniklá situace. Bohužel ji však nešlo z naší strany ovlivnit. Zboží bylo skladem a od nás odešlo v pořádku již na druhý den 11.5. a bylo předáno PPL. Teprve včera (25.5.) - po 14 dnech! jsme obdrželi oznam od PPL, že jste NEBYL zastižen, cituji:
    ///////////////////////////////////////////////////
    kontaktuji Vás ohledně zásilky č. * iniciály zákazníka* .
    Obdržela jsem informaci z doručujícího depa, že se nám nedaří tel.kontakt s příjemcem a příjemce jsme na adrese nezastihli. Na adrese není ani poštovní schránka, abychom zanechali oznámení.
    Prosím o prověření popřípadě o informaci, zda můžeme zásilku vrátit zpět..........
    ///////////////////////////////////////////////////
    Celou dobu jsme byli v přesvědčeni, že vše probíhá správně a zboží jste v pořádku obdržel.
    Kolegyně již Vám dnes přeposílala oznam na Váš kontaktní e-mail a snažila se s Vámi telefonicky spojit, ale bohužel nejste opět dostupný. Bohužel chyba bude asi někde jinde...

Váš tým TĚSMAT CZ s.r.o.

• Velkoobchodní komfortní podmínky
    • Málo kdo ho zná

Dobrý sortiment za dobré peníze. Doporučuji všem obzvláště drobným živnostníkům a menším firmám

• Rychle vyrizeni objednavky - rychle info, ze objednavku nebude mozne vyridit
    • Bezproblemova komunikace
    • Slabina v overeni dostupnosti zbozi

I kdyz se nakonec zjistilo, ze moji objednavku nebude mozne splnit, byla mi nabidnuta alternativa.
    Bezproblemova komunikace a vyreseni problemu

• Nabízí zboží, které nejsou schopni dodat a ani nejsou schopni o tom informovat.
    • Objednávka nejde v e-shopu stornovat.
    • Slibují, ale neplní.

Absolutně nedoporučuji - je to ztráta času se snažit zde něco nakoupit.
    ------------------------------
    4. 5. 2016
    Vážení!
    1. Předně si vymiňuji abyste mne obviňovali z lhaní!
    2. Škoda, že rovněž nezmiňujete telefonický hovor z úterý 19.4. kdy já jsem musel volat a dotazovat se co s bude z objednávkou, protože první požadovaný termín byl 20.4. (viz objednávka), když zde argumentujete jakýmsi archívem.
    3. A v principu je argumentace archívem směšná – co dokazuje? Máte doručení o mém přečtení, nebo máte vůbec něco prokazatelného? Nebo jste si to pouze vymysleli, když v e-mailu z 27.4 sami přiznáváte, že se mohlo stát, že e-mail neodešel?
    4. Zde je veškerá korespondence z vaší domény která mne dorazila resp. byla na ní odeslána:
    5. Očekával bych ze strany obchodu omluvu a ne obvinění ze lhaní. Vaše reakce a váš přístup jsou tristní.
    6. Ujišťuji vás, že dále trvám na svém hodnocení a posuzování jeho objektivy určitě nepřísluší vám.
    7. Ujišťuji vás že s vaším obchodem končím jednou pro vždy

Jsem s pozdravem a na další vaše případné e-maily nebudu reagovat.

Reakce obchodu TĚSMAT CZ s.r.o.

Vážený pane Sýkoro,
    v systému máme zálohovánu korespondenci, ze které jasně vyplývá, že Vám byla dne 21.4.2016 v 10:53:57 hod poskytnuta informace na e-mail, který jste uvedl v registraci a z kterého nadále komunikujete.

Zpráva obsahovala oznámení o výpadku Vámi objednaného zboží u našeho dodavatele a také dotaz, zda objednávku máme stornovat, či rezervovat.

Tudíž Vaše tvrzení jsou lživá a hodnocení neobjektivní a bohužel poškozují naši firmu.
    Standardně klademe vysoký důraz na komunikaci se zákazníkem a pokud udělá naše firma chybu, nebojíme se to přiznat a případně zákazníkovi kompenzovat.

Tým TĚSMAT CZ s.r.o.

4.5.2016
    Vážený pane Sýkoro,
    bohužel je vidět, že Vaše reakce je zbytečně emotivní, vyhrocená a vytržená z kontextu. Kdybychom záměrně dělali to, co Vy uvádíte, byli bychom sami proti sobě. Z toho důvodu nemá cenu nic komentovat. Lidé si obrázek udělají sami.

Tým TĚSMAT CZ s.r.o.

• přehledná
    • rychlá dodávka

doporučil

• přehlednost zboží
    • cena zboží
    • široký sortiment zboží

• pohodlná a rychlá objednávka

Doporučuji,spokojený

• Rychlost možnosti objednávky. R
    • Rychlost dodání.
    • Pomalá odezva na reklamaci. Do 16.2.2016 - žádná
    • Komplikované přeskakování při objednávce přes e-shop.

Obchod spolehlivý, rychlý. Výborná komunikace s obchodem i obchodním zástupcem. Pouze ta reklamece se mi nelíbí.
    Pro převažující klady bych obchod vřele doporučila.

• Velký sortiment, přijatelné ceny, rychlost, dobrá komunikace
    • někdy méně přehledný

100% doporučuji

• dobré ceny
    • vzdálenost

vřele dopuručuji

• široký sortiment

• Přehled, kvalita a rychlost dodání zboží.
    • Žádné

Nakupujte, budete spokojeni.

• Velký sortiment, měsíční akce, komunikace
    • Není určeno při objednávce za jak zboží bude. Některé požadované věci nebyli

Výborný

• Co potřebuju seženu