Nic nekupovat, přišlo mi neoriginál zabalené zboží a ještě poškozené. Druhý den jsem posílala zpátky. Nedovoláte se, a nezvou se. 2 měsíce žádná zpráva ani email. A když se konečně dovoláte tak vás obviní, že zboží jste poškodila vy!!!!

• nevím
    • Nelze se dovolat
    • na maily neodpovídá

Objednal jsem telefon, objednávka byla přijata. Po dotazování mailem na dostupnost zboží žádná odezva. Při pokusu o telefonické spojení - volané číslo neexistuje.
    Obchod nedoporučuji.

• Zboží jsem objednal, automat odpověděl na objednávku a od té doby se nejsem schopen s nikým kontaktovat. Nefunkční jsou i mailové adresy.

Vyhnout se velkým obloukem.

• Nulová komunikace

Výrazně nedoporučuji.

• hruza

• Nevim

Bez problému vsem doporucuji

• Nizka cena
    • Krabicka nebyla rozbalena predemnou!
    • Telefon pochazi ze Spanelska, coz sanozrejme nevadi, ale mohli by si dat tu praci a zemnit nastaveni tak, aby to uzivatel nepoznal. Chybi navod v cestine. A mam pocit, ze baterka neni nova, protoze mi vydrzi necely den - budu jeste resit.

Mobil dorazil včas, avšak plomba na obalu byla porušená a chyběla baterie.
    Baterii jsem si dokoupil.
    Jen doufám, že mi firma TeleMak Group nebude mailem zasílat reklamy.
    NEDOPORUČUJI!!!

• n

• Dobrá cena rychle jednání zboží dorazilo v pořádku doporučuji

• zboží se po dvou týdnech používání rozbilo
    • NA MOU REKLAMACI NIKDO NEREAGOVAL

Absolutně špatné. Nikomu nedoporučuji nakupovat u tohoto prodejce. Po zaplacení zboží již nekomunikuje a domoci se reklamace je nemožné!

• Zboží psané skladem, skladem není.
    • Žádná komunikace.

• zboží lze platit jen v hotovosti..

• chyběla mi možnost platit kartou přes internet

V objednávce jsem týden dopředu napsal kdy si telefon osobne vyzvednu - doteď neprišla žádná odpověď, a sklamání když telefon ani po více než měsíci nemám....a navíc prodejce uváděl telefon skladem...

• Nevím
    • Není důvěryhodný.

Obchod mne neupozornil na to, že zboží, které kupuji - za plnou cenu není nové, ale použité. Telefon nebyl originálně zabalený, krabička byla otevřená a nebylo pochyb o tom, že telefon již někdo používal.
    Z tohoto obchodu si již nikdy nic neobjednám.

• Nejlevnější cena včetně dopravy
    • Postrádal jsem včasnou zprávu o stavu objednávky (SMS nebo e mail)

• Pokusili se mi prodat použitý mobil jako nový.

Jen shodou okolností jsem si mobil nenechala poslat poštou, ale dala přednost osobnímu odběru.
    Při vyndání mobilu z krabičky jsem si všimla, že telefon je z druhé strany poškrábaný. Na mou reakci, že telefon není nový, mi pán za pultem oznámil, že on s tím nemá nic společného, že se zrovna dnes vrátil z dovolené.

• Rychlost, dobrá komunikace
    • Webové stránky

• Pro zadne neni.
    • Absolutne vse spatne, neochota pri reklamacich, absolutne nikdo nema zajem resit problem, pouze prodat a sbohem! Rozhodne nedoporucuji tohoto prodejce, vyhnete se obloukem!

Nic tady nekupovat, budete jenom zklamani!