• Žádná
    • Stačí si přečíst recenze o této firmě. Jen škoda, že jsem si je nepřečetl před objednávkou. Po více než deseti dnech po zaplacení zboží nikde. Telefon má stále jen lživý automat, že se zrovna věnují jinému zákazníkovi a že máte raději napsat email. Tuto zprávu říká automat celý den. Na email taky nikdo nereaguje. Podvodníci - ať si mých peněz v nezdraví užijí.

NIKDY VÍCE. Ostatní si dávejte pozor!!!

Objednávka vytvořena 18.9. se nepohla z prvotního stavu do dnes 1.10.

Nekomunikuju, neviem v akom stave je objednavka.

Objednávka byla potvrzena jako přijatá, zboží má být skladem. Po týdnu nečinnosti jsem se pokusil emailm kontaktovat obchod a rovněž bez odpovědě. pochybuji o fyzické existenci obchodu.

• Neberou telefon
    • Neodpovídají na emaily
    • Prostě komunikace 0%

Udělal jsem objednávku dvou položek, které byly podle e-shopu skladem. Po deseti dnech stav objednávky stále ve fázi "nová". Po několika pokusech se dovolat, jsem zkoušel email, ale tak nic, bez odezvy. Na stránkách měli kontakt ještě na servis, tam mi při prvním hovoru řekli, že jedna položka je skladem, ale že druhou musí prověřit, že se ozvou a opět nic. Po dalším telefonátu na servis se tvářili, že s e-shopem nemají nic společné a že nemají možnost nic prověřit.

• Doteraz sa neozvali a nemám záujem s touto spoločnosťou ďalej ani komunikovať

Trochu delší dodání ale zato prvotřídní zboží a dobře zabaleno děkuji

• Dlhá doba dodania.

• neberou tel.
    • neodepisují na mail
    • zboží po měsíci objednání zrušeno a objednáno jinde
    • za mě nedoporučuji

• Eshop nekomunikuje,jak na hovory,tak na emaily,v jakem stavu je objednavka.

Eshop nedoporucuji.Zbozi objednano 14.7,bylo skladem a minuly tyden v patek melo byt predano poste do preprave,ale do dnesniho dne nic nedorazilo.Obchod na emaily nereaguje,dovolat se na eshop neda.Naprosta katastrofa!!!Tady rozhodne nakupovat ne.

Velice špatná komunikace ze strany obchodu, proto jsem obchod zrušil.

• Žádná reakce na email ohledně stavu objednávky trvající již poměrně dlouho. Při snaze zavolat se okamžitě ozve záznamník. Takže storno.

• Katastrofálne doba dodania. Tovar bol na sklade a ku mne dorazil za skoro 11 dní kuriérskou službou..... Zlá organizácia obchodu....
    • Veľmi nevhodná kombinácia zásielkovňe + služba GLS..... Obchod sa snaží ušetriť svoje výdavky na úkor toho, že zákazník má čakať na svoj tovar veľmi , veľmi dlho..... A pritom som si priplatil za expresné doručenie kurierskou službou, takže eshop v podstate okradol mňa.....

Reakce obchodu Telel.cz

objednáno v pátek , v pondělí předáno zásilkovně , následuje státní svátek, přeposláno na Slovensko. Bohužel malé eshopy bez prostředníka nedosáhnou na slušnou cenu za dopravu. A objednávka celkem za 60,-kč.!!!! Když něco nevím , tak si to nejdřív zjistím a nepíšu nesmysly.

Nemaji zboži skladem,žadna komunikace

napsali jen: Vážený zákazníku, vaše objednávka číslo 21632 byla stornována.

Bez důvodu a bez jména, kdo to píše....a pak si ještě dovolí mi poslat mail, abych ohodnotila nákup?

Reakce obchodu Telel.cz

Objednala jste zboží označené jako nedostupné. Proto byla objednávka automaticky zrušena.

Molan Cano Issue Book Pouzdro pro Samsung A750 Galaxy A7 2018 Black 175349 Nedostupné 84,96 Kč 102,80 Kč 1 102,80 Kč

• Člověk nemusí nikde lítat a shánět.

• Transakce proběhla "OK"

ok vzdy v poiadku dobra lehota dodania z Ciech az na SK cez zasielkovnu za super malu cenu dopravy kupoval som uz viac krat a vzdy spokojnost

Obchod funguje dobře.

vse v poradku