rychlé profesionální jednání

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní hodnocení našeho e-shopu, kterého si vážíme. Snažíme se vždy pracovat pro naše zákazníky spolehlivě, profesionálně a dodávat zboží, co nejrychleji. Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na další milou spolupráci s Vámi. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE.

• Široký výber produktov, skvelá kominikácia
    • žiadne som nenašla

Dobrý prozakaznicky prístup
    Veľká spokojnosť

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní hodnocení našeho e-shopu, kterého si vážíme. Jsme rádi, že zboží dorazilo v pořádku. Snažíme se vždy pracovat pro naše zákazníky spolehlivě a dodávat zboží, co nejrychleji. Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na další milou spolupráci s Vámi. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE.

• Osobni a profesionalni pristup

Doporucuji

• Rychlost,spolehlivost

Doporučuji k nákupu

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Váš čas, který jste věnoval hodnocení našeho e-shopu a především tedy za pozitivní reakci, které si vážíme. Snažíme se vždy pracovat pro naše zákazníky spolehlivě a dodávat kvalitní zboží, co nejrychleji. Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci s Vámi. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE.

• VŠE OK!
    • ŽÁDNÉ

VŠE OK!

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář a doporučení, velmi si toho vážíme. Snažíme se, nejen v eshop pracovat pro naše zákazníky poctivě a kvalitní zboží dodávat v rámci našeho velmi širokého sortimentu co nejrychleji. Těšíme se na případnou další spolupráci s Vámi. Ať se i Vám daří. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• BEZ KOMENTÁŘE

BEZ KOMENTÁŘE

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš čas, který jste věnoval hodnocení a doporučení našeho obchodu. Vaše objednávka byla ihned z naší strany potvrzena a byl jste v den přijetí objednávky informován o dodacím termínu. Snažíme se, nejen v eshop pracovat pro naše zákazníky poctivě a kvalitní zboží dodávat v rámci našeho velmi širokého sortimentu co nejrychleji. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• Dobrá komunikace

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste si udělal chvilku na hodnocení Vašeho nákupu na našem e-shopu. Velmi si vážíme Vašeho doporučení, které nás motivuje a odměňuje za naši práci a čas, který eshopu věnuje. Snažíme se, nejen v eshop pracovat pro naše zákazníky poctivě a kvalitní zboží dodávat v rámci našeho velmi širokého sortimentu co nejrychleji. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám

• Přehlednost.
    • Komunikace prodejců.

Doporučuji.
    Vstřícnost jednání.
    Alternativní řešení případných nedostatků

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a doporučení. Snažíme se, nejen v eshop pracovat pro naše zákazníky poctivě a kvalitní zboží dodávat v rámci našeho velmi širokého sortimentu co nejrychleji. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• Kvalita zbozi
    • Nema

Doporucuju

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den pane Krasnostavsky, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a doporučení. Snažíme se, nejen v eshop pracovat pro naše zákazníky poctivě a kvalitní zboží dodávat v rámci našeho velmi širokého sortimentu co nejrychleji. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• kvalita a podle heveru pasguin který jsem u vás také koupil naprosto perfektní servis
    • obchod je vyborný jen bich uvítal pobočku v Praze v okolí Hostivaře nebo Černého Mostu

17 let dělám pneuservis a vyskoušel jsem již mnoho stroju všech značek,ale kvalita je v Jablonci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den pane Mikovec, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a doporučení. Pneu - hydraulické zvedáky našeho dodavatele PASQUIN (Made in Italy) jsou i dle našich interních zkušeností (minimum servisních zásahů) velmi kvalitní a spolehlivé, tzn. výborná volba pro toho kdo požaduje kvalitu a nemusí se v konkurenci s jinými zvedáky rozhodovat jen podle nejnižší ceny. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• -
    • -

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a doporučení. Snažíme se ke komunikaci se zákazníkem, tvorbě našeho eshop a celkově k našim službám přistupovat co nejpoctivěji. Sortiment máme velmi široký, průběžně jej doplňujeme a aktualizujeme, práce kolem toho nebude nikdy zcela hotova... Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• nedodržení objednaného způsobu dopravy, objednáno PPL tudíž i zaplaceno, doručeno českou poštou, údajně v dobré víře

vše O.K. ale zdůrazněte způsob dopravy

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení i když je zčásti negativní. Vaše stížnost na neohlášenou změnu dopravy byla oprávněná. PPL + ostatní přepravci co u nás denně nakládají obvykle kolem 13-14 h již byli v ten den pryč, nechtěli jsme expedici odložit o den a tak jsme to poslali v dobré víře českou poštou, žel bez dohody s Vámi. Poučili jsme se a ještě jednou se touto cestou omlouváme. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• Požadované zboží bylo v nabídce.
    • Nevím, již si nevzpomínám.

Možné doporučit.

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a doporučení. Snažíme se postupně náš již dnes tak velmi široký sortiment stále rozšiřovat, rychlá a kompetentní komunikace se zákazníkem, to je myslíme základ úspěchu, takže i zde se snažíme zlepšovat atd. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• Komunikace se zákazníkem
    • Nevím o žádných

Kvalitní zboží

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a doporučení. Snažíme se (nejen v eshop) pracovat pro naše zákazníky co nejlépe, rychle a kompetentně s nimi komunikovat a kvalitní zboží dodávat v rámci našeho širokého sortimentu co nejrychleji. Pochvala jistě naše kolegy z obchodního oddělení potěší. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

Fajn přístup

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme velmi za Vaše FAJN KOMPLEXNÍ hodnocení a doporučení, které potěší všechny u naší společnosti co vyrábíme eshop, komunikujeme se zákazníky, zajišťujeme import zboží od výrobců, montáže celá ČR i v SR nebo i servis atd. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• Rychlost a spolehlivost.

Vřele doporučuji.

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a doporučení. V záhlaví eshop máme motto našeho pana majitele a tedy i naší společnosti jako celek: Váš spolehlivý partner v podnikání od roku 1995. Tak se tím snažíme řídit, v roce 2015 to bude již 20 let. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• ohromný sortiment
    • nemá

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a doporučení. Snažíme se náš již dnes velmi široký sortiment i naše služby postupně rozšiřovat a vylepšovat. Je to práce, která nás baví a positivní reakce od zákazníků nás vždy potěší a povzbudí. Děkujeme. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• moznost nakupu bez pobihani po obchodech
    • nevim o zadne

doporucuji

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme velmi za Vaše positivní hodnocení a doporučení. Snažíme se mít v rámci našich možností co nejširší sortiment, krátké dodací termíny a rychlou a kompetentní komunikaci se zákazníky. Zvláště nás těší opakované nákupy od našich spokojených zákazníků. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.