• nevím

spokojenost

Reakce obchodu Technology-garage.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Budeme se těšit na Váš další nákup.

TEAM e-shopu TECHNOLOGY-GARAGE
    [email protected]

• přehledné stránky, široký výběr příslušenství i na starší stroje

Perfektní obchod, do pěti minut od objednávky se sami ozvali z důvodu doplnění informací a nabídnití dalších doplňků, které jsem opomenul.
    Profesionální přístup, doporučuji!!!

Reakce obchodu Technology-garage.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu na naší pobočce v Jablonci n. N. nebo v internetovém obchodě http://www.technology-garage.cz/

• Rychlost dodávky
    • žádně jsem nezaznamenal

Postrádám informace, jak ozon reaguje nebo ne s potravinami, případně popište detaily. Máme v rodině dlouhodobě handicepovaného člověka, se ztrátou imunity po mnoha operativních zákrocích. To je hlavní motiv nákupu, ale využijeme ho mnohostranně. Byli jste levnější než konkurence.

Reakce obchodu Technology-garage.cz

velmi si vážíme Vašeho hodnocení a děkujeme za doporučení našeho e-shopu.

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu na naší pobočce v Jablonci n. N. a nebo v internetovém obchodě http://www.technology-garage.cz/

[email protected]

Výborná komunikace, nepředstíraný zájem o zákazníka.

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu na naší pobočce v Jablonci a nebo v internetovém obchodě http://www.technology-garage.cz/

• nemá žádné

obchod který opravdu funguje..super komunikace a ochota.Tak jak sme se domluvily Taaak to tak bylo.

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaše pozitivní hodnocení a doporučení našeho e-shopu, kterého si opravdu vážíme! Těšíme se na další brzkou spolupráci s Vámi. TEAM e-shop TECHNOLOGY-GARAGE

rychlé profesionální jednání

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní hodnocení našeho e-shopu, kterého si vážíme. Snažíme se vždy pracovat pro naše zákazníky spolehlivě, profesionálně a dodávat zboží, co nejrychleji. Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na další milou spolupráci s Vámi. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE.

• Široký výber produktov, skvelá kominikácia
    • žiadne som nenašla

Dobrý prozakaznicky prístup
    Veľká spokojnosť

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní hodnocení našeho e-shopu, kterého si vážíme. Jsme rádi, že zboží dorazilo v pořádku. Snažíme se vždy pracovat pro naše zákazníky spolehlivě a dodávat zboží, co nejrychleji. Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na další milou spolupráci s Vámi. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE.

• Osobni a profesionalni pristup

Doporucuji

• Rychlost,spolehlivost

Doporučuji k nákupu

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Váš čas, který jste věnoval hodnocení našeho e-shopu a především tedy za pozitivní reakci, které si vážíme. Snažíme se vždy pracovat pro naše zákazníky spolehlivě a dodávat kvalitní zboží, co nejrychleji. Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci s Vámi. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE.

• VŠE OK!
    • ŽÁDNÉ

VŠE OK!

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář a doporučení, velmi si toho vážíme. Snažíme se, nejen v eshop pracovat pro naše zákazníky poctivě a kvalitní zboží dodávat v rámci našeho velmi širokého sortimentu co nejrychleji. Těšíme se na případnou další spolupráci s Vámi. Ať se i Vám daří. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• BEZ KOMENTÁŘE

BEZ KOMENTÁŘE

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš čas, který jste věnoval hodnocení a doporučení našeho obchodu. Vaše objednávka byla ihned z naší strany potvrzena a byl jste v den přijetí objednávky informován o dodacím termínu. Snažíme se, nejen v eshop pracovat pro naše zákazníky poctivě a kvalitní zboží dodávat v rámci našeho velmi širokého sortimentu co nejrychleji. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• Dobrá komunikace

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste si udělal chvilku na hodnocení Vašeho nákupu na našem e-shopu. Velmi si vážíme Vašeho doporučení, které nás motivuje a odměňuje za naši práci a čas, který eshopu věnuje. Snažíme se, nejen v eshop pracovat pro naše zákazníky poctivě a kvalitní zboží dodávat v rámci našeho velmi širokého sortimentu co nejrychleji. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám

• Přehlednost.
    • Komunikace prodejců.

Doporučuji.
    Vstřícnost jednání.
    Alternativní řešení případných nedostatků

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a doporučení. Snažíme se, nejen v eshop pracovat pro naše zákazníky poctivě a kvalitní zboží dodávat v rámci našeho velmi širokého sortimentu co nejrychleji. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• Kvalita zbozi
    • Nema

Doporucuju

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den pane Krasnostavsky, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a doporučení. Snažíme se, nejen v eshop pracovat pro naše zákazníky poctivě a kvalitní zboží dodávat v rámci našeho velmi širokého sortimentu co nejrychleji. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• kvalita a podle heveru pasguin který jsem u vás také koupil naprosto perfektní servis
    • obchod je vyborný jen bich uvítal pobočku v Praze v okolí Hostivaře nebo Černého Mostu

17 let dělám pneuservis a vyskoušel jsem již mnoho stroju všech značek,ale kvalita je v Jablonci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den pane Mikovec, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a doporučení. Pneu - hydraulické zvedáky našeho dodavatele PASQUIN (Made in Italy) jsou i dle našich interních zkušeností (minimum servisních zásahů) velmi kvalitní a spolehlivé, tzn. výborná volba pro toho kdo požaduje kvalitu a nemusí se v konkurenci s jinými zvedáky rozhodovat jen podle nejnižší ceny. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• Ryhlá komunikace, plně informativní emailová komunikace. .Objednáno 18.1.2015 dodáno 20.1.2015.

Zajímavá cena na akční zboží.Doporučuji nákup.

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a doporučení. Rychlá a kompetentní komunikace je základ. Snažíme se dodávat v rámci našeho sortimentu co nejrychleji. Nemůžeme mít vše a vždy průběžně skladem (to nelze s tak širokým sortimentem), ale u více jak 20 naších dodavatelů - výrobců, které v ČR zastupujeme nakládáme obvykle 2x do měsíce, takže jsou většinou naše dodací termíny pro zákazníky přijatelné. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• -
    • -

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a doporučení. Snažíme se ke komunikaci se zákazníkem, tvorbě našeho eshop a celkově k našim službám přistupovat co nejpoctivěji. Sortiment máme velmi široký, průběžně jej doplňujeme a aktualizujeme, práce kolem toho nebude nikdy zcela hotova... Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• nedodržení objednaného způsobu dopravy, objednáno PPL tudíž i zaplaceno, doručeno českou poštou, údajně v dobré víře

vše O.K. ale zdůrazněte způsob dopravy

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení i když je zčásti negativní. Vaše stížnost na neohlášenou změnu dopravy byla oprávněná. PPL + ostatní přepravci co u nás denně nakládají obvykle kolem 13-14 h již byli v ten den pryč, nechtěli jsme expedici odložit o den a tak jsme to poslali v dobré víře českou poštou, žel bez dohody s Vámi. Poučili jsme se a ještě jednou se touto cestou omlouváme. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• Požadované zboží bylo v nabídce.
    • Nevím, již si nevzpomínám.

Možné doporučit.

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a doporučení. Snažíme se postupně náš již dnes tak velmi široký sortiment stále rozšiřovat, rychlá a kompetentní komunikace se zákazníkem, to je myslíme základ úspěchu, takže i zde se snažíme zlepšovat atd. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.

• Komunikace se zákazníkem
    • Nevím o žádných

Kvalitní zboží

Reakce obchodu Technology-garage.cz

Dobrý den, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a doporučení. Snažíme se (nejen v eshop) pracovat pro naše zákazníky co nejlépe, rychle a kompetentně s nimi komunikovat a kvalitní zboží dodávat v rámci našeho širokého sortimentu co nejrychleji. Pochvala jistě naše kolegy z obchodního oddělení potěší. Ať se i Vám daří co nejlépe. Team eshop TECHNOLOGY - GARAGE je tu k Vašim službám.