• Rychlé dodání.
    • Perfektní komunikace ze strany obchodu.

Děkujeme Vám za recenzi :)

na to, že jde o hudební nástroj, tak zboží nebylo dostatečně zabalené, aby bylo chráněné před poškozením.
    v krabici byla díra a na ukulele je malý bouchanec. nic hrozného, ale kdyby bylo lépe zabalené, nestane se to.

Reakce obchodu TaMusica.cz

děkujeme Vám za recenzi. Velmi nás mrzí, že Vám ukulele nedošlo bez poškození ( ještě se nám to nestalo ). Rozhodně se snažíme zabránit jakémukoliv poškození během přepravy, ale bohužel i takové věci se mohou stát a my to budeme řešit s přepravcem. Ještě jednou děkujem za upozornění a budeme se snažit více zabezpečit přepravované nástroje.

• Bydlím na vesnicic. Obchod s hudebními nástroji
    • až vokresním městě.

Set, který jsem objednala nebyl momentálně k dispozici. Telefonem se mi ozval zaměstnanec obchodu, omluvil se mi že nemůže vyhovět a nabídl jinou variantu.Protože jsem trvala na svém původním výběru, domluvili jsme se na pozdějším dodání. Byl velmi ochotný a vstřícný. Obchod mohu komukoliv s čistým svědomím doporučit.

• - Rychlost dodání.
    • - Průběžná dobrá informovanost.
    • - Dodávka s platbou předem proběhla zcela bez problémů.

S nákupem i celkovým přístupem obchodu jsem spokojená.

Děkujeme Vám za recenzi :)

• Perfektní komunikace, sleva na zboží, zajímavé a netradiční zboží
    • x

Určitě, pokud hledáte kvalitu, je lepší věnovat pozornost tomuto obchodu. Jednají s Vámi vstřícně a dodávají skutečně dobré věci.

Děkujeme za recenzi :)

komunikace obchodu perfektní, domluva předání zboží v pohodě. Tento obchod jednoznačně doporučuji.

Děkujeme za recenzi :)

Doporučujeme, výborné jednání a informovanost.

Děkujeme :)

• Výborná komunikace a ochota, zboží jsem objednával odpoledne a dorazilo druhý den v poledne.
    • Nevím.

Spolehlivý.

Děkujeme :)

• Skvělá komunikace se zákazníkem.

Žádný problém, pokud budeme nakupovat, oslovíme obchod opětovně.

Děkujeme a těšíme se :)

• perfektní komunikace s prodejcem, vyšel vstříc velmi nadstandardně i nad rámec věcí, kterým byl povinován, doporučuji
    • nemá

doporučuji, komunikace s obchodem, případná reklamace či výměna zboží byla zcela v pořádku, majitel velmi ochotně komunikoval a zajistil na svůj náklad vše potřebné, omylem jsem zaplatil o 90 Kč více a tyto mi byly obratem vráceny...smekám klobouk, velmi slušný obchod

• Perfektní komunikace
    • Krátká dodací lhůta
    • Doprava zdarma
    • Kvalita za dobrou cenu
    • Pro mě žádné

Doporučuji všem

Reakce obchodu TaMusica.cz

Děkujeme za Vaší recenzi.

• celková spokojenost s obchodem !!!
    • Doporučovala ,bych jiný způsob doručení. Česká pošta - hrůza od 19.12.2014 byla zásilka na poště a nedoručili ji. Zaplatila jsem 149 Kč.za balík do ruky a musela jsem si jej vyzvednout na poště sama!!! Změňte doručovatele !!!!

Obchod SUPER - doprava HRŮZA

Reakce obchodu TaMusica.cz

Děkujeme za Váš názor. Jiný způsob dopravy lze zvolit při výběru dopravy ( pošta, PPL, zásilkovna ). Co se týká pošty.. po podání zásilky už nemáme možnost jakkoli ovlivnit její doručení.
    Děkujeme a s přáním hezkého dne
    Vaše
    www.tamusica.cz