• Perfektní komunikace, sleva na zboží, zajímavé a netradiční zboží
    • x

Určitě, pokud hledáte kvalitu, je lepší věnovat pozornost tomuto obchodu. Jednají s Vámi vstřícně a dodávají skutečně dobré věci.

Děkujeme za recenzi :)

komunikace obchodu perfektní, domluva předání zboží v pohodě. Tento obchod jednoznačně doporučuji.

Děkujeme za recenzi :)

Doporučujeme, výborné jednání a informovanost.

• Klamavě uvedená dodací doba

Tento obchod jsem si naivně vybral z důvodu, že jako jediný nabízel na webových stránkách dodání příčné flétny Suzuki CCF-1 již za 3 - 5 dnů. Po objednání mi však přišel mail, že zboží lze dodat až za 3 měsíce.

Reakce obchodu TaMusica.cz

Děkujeme za Váš názor. Dostal jste od nás informace o dodání zboží a nabídku alternativního, které bylo skladem. Samozřejmě s naší omluvou.

• Výborná komunikace a ochota, zboží jsem objednával odpoledne a dorazilo druhý den v poledne.
    • Nevím.

Spolehlivý.

Děkujeme :)

• Skvělá komunikace se zákazníkem.

Žádný problém, pokud budeme nakupovat, oslovíme obchod opětovně.

Děkujeme a těšíme se :)

• perfektní komunikace s prodejcem, vyšel vstříc velmi nadstandardně i nad rámec věcí, kterým byl povinován, doporučuji
    • nemá

doporučuji, komunikace s obchodem, případná reklamace či výměna zboží byla zcela v pořádku, majitel velmi ochotně komunikoval a zajistil na svůj náklad vše potřebné, omylem jsem zaplatil o 90 Kč více a tyto mi byly obratem vráceny...smekám klobouk, velmi slušný obchod

Děkujeme :)

• Vše proběhlo bez závažnějších problémů.
    • Delší dodací lhůta.

Doporučuji nákup.

Reakce obchodu TaMusica.cz

Děkujem za recenzi, k delší dodací lhůtě jen dodáváme, že se týká jen zboží, které není skladem ani u dodavatele a o termínu dodání předem ihned informujeme zákazníka zda souhlasí.
    Dále má zákazník sám na výběr jak se rozhodne.

• Perfektní komunikace
    • Krátká dodací lhůta
    • Doprava zdarma
    • Kvalita za dobrou cenu
    • Pro mě žádné

Doporučuji všem

Reakce obchodu TaMusica.cz

Děkujeme za Vaší recenzi.

• celková spokojenost s obchodem !!!
    • Doporučovala ,bych jiný způsob doručení. Česká pošta - hrůza od 19.12.2014 byla zásilka na poště a nedoručili ji. Zaplatila jsem 149 Kč.za balík do ruky a musela jsem si jej vyzvednout na poště sama!!! Změňte doručovatele !!!!

Obchod SUPER - doprava HRŮZA

Reakce obchodu TaMusica.cz

Děkujeme za Váš názor. Jiný způsob dopravy lze zvolit při výběru dopravy ( pošta, PPL, zásilkovna ). Co se týká pošty.. po podání zásilky už nemáme možnost jakkoli ovlivnit její doručení.
    Děkujeme a s přáním hezkého dne
    Vaše
    www.tamusica.cz