Zboží, které jsem si objednala už nebylo v prodeji,ozvali se mi z obchodu a informovali o důvodech,proč tomu tak je,vysvětlili mi vše tak dopodrobna ,velice ochotní,bylo mi doporučeno stejné zboží jiné značky,prostě úžasná komunikace.Děkuji moc za ochotu!

• Obchod má opravdového odborníka, který není obyčejný prodejce, ale má perfektní přehled v technické oblasti kolem elektrospotřebičů.

Elektrospotřebiče do domácnosti jinde už kupovat nebudu. Perfektní komunikaci to začíná, přes odborné rady až po rychle odeslání.

• Super osobní připstup - rychlost, doporučuji!

• Komunikace, ochota, vstřícnost

Osobní jednání, maximální vstřícnost a ochota.
    Ryclá doprava, pomoc s výnosem.
    Naprostá spokojenost

velmi dobrá komunikace, objednanou chladničku již neměli, okamžitě
    mi nabídli novější typ, navíc s pětiletou zárukou.

vše ok

• velmi rychlá reakce obchodu, sami se telefonicky ozvali, aby odkontrolovali, že je vše v pořádku

Naprostá spokojenost, nejlepší cena v rámci daného zboží, zájem o zákazníka.

Spolehlivé a rychlé dodání za dobrou cenu, ale komunikace obchodu, kromě potvrzení objednávky, veškerá žádná.

rychlost,komunikace

spokojenost

• skvělá domluva a osobní přístup

• Rychle , dobře komunikace

Nic

po telefonické domluvě zboží objednáno, sjednán odvoz starého spotřebiče. Výborná komunikace, vše proběhlo hladce, pán z obchodu říkal, že se budou snažit co nejdříve a dokonce mi zboží dovezli o den dříve, vše samozřejmě po předchozí telefonické dohodě. Za mě mohu obchod jednoznačně doporučit.

• Super komunikace s obchodem. Děkuji za radu s výběrem myčky.

Nebyla zaslána sms o doručování zboží zákazníkovi.

Dobrý obchod.

Nabízí zboží které nemají skladem, poté vás kontaktuji s nabídkou jiného typu zboží, že již není v nabídce. Když se po několika dnech opět podíváte na jejich stránky, stále tam nabídka neexistující zboží figuruje.

Objednané zboží již nebylo na skladě, obchodník okamžitě navrhnul náhradní alternativu a obchod byl v pořádku dotažen do konce.

Vynikající a příjemná paní prodavačka, zboží převzato ještě před otevírací dobou. Skvělý servis.