• nej cena!

skvele ceny na televize

• spolahlivost doruceni zbozi v cas

levne zbozi
    serioznost

• Skvele ceny

spolehlivy prodejce, fajn ceny

• Rychle jednani a odeslani tovaru, skvele bezkonkurencni ceny televize
    • -

doporucuji vsem, skvely e shop na Slovensku, ochotni personal, profesionalni jednani

• Naprosto rychlé jednání, TV neměli skladem,ale za 2 dny ji objednali a ihned odeslali kurýrní službou do ČR.. jsem naprosto spokojená, rozhodně doporučuji dalším kupujícím.

Obchod jednoznačně doporučuji. Profesionální obchod, který mě mile překvapil.

• - Nejlevnější produkt
    • - Přehlednost webu a dobrá komunikace
    • - Rychlost dodání (v ne objednáno, v út brzy ráno dodáno)
    • - Nedá se nic vytknout - více takových obchodů

Pořídil jsem si LED televizor Samsung a tento obchod mohu jedině doporučit. Nechápu typické české rýpálky, kterým dělá dobře sem psát, že se jedná o podvodníky a že jim TV nefunguje - od toho je snad reklamace ne?

Obchod doporučuji ostatním.

• rozhodujici byla cena zbozi, nejlevnejsi v porovnani s konkurenci
    • rychlost doruceni televize
    • spokojenost s komunikaci a ochota prodejce
    • -

vyborni skusenost, solidní ceny, doporucuji nakup a priste nakoupim znova

• JO TO SOU.CO SE VYRABI NA SLOVENSKU TAK TO STOJI ZA H....KOUPIL SEM SAMSUNGA UE40F6200 A PO 14DNECH MNE PRESTAL FUNGOVAT HLAS NEVIM CO S TIM JE

ASI PŘIŠTĚ PUDU DO SONY

Dobrý deň,

ak máte problmém s TV, prosím kontaktujte nás. Reklamáciu určite vyriešime.

team SYSNET.eu

Jsou to podvodníci, nechají si poslat peníze a zboží nedoručí. Podávám trestní oznámení!!

Dobrý deň,
    toto nie je dosť možné, pretože doručujeme iba na dobierku. To znamená zákazník platí až po prevzatí tovaru.

team

SYSNET.eu

• Profi jednání

Zboží, které bylo uvedeno jako skladem, skutečně skladem bylo (Ne jako u jiných e-shopů - skladem a pak, že je to skladem u dodavatele že to bude trvat atd... - nekalé praktiky některých e-shopů).

Zde bylo vše v pořádku. Telefonicky jsme dohodli všechno potřebné a obchod byl uskutečněn bez jediného problému.

Pro zboží jsem si zajel osobně do Bratislavy, abych nekoupil zajíce v pytli (Důvěřuj, ale prověřuj) Na prodejně měli snad stovky televizí, takže podle obratu soudím, že se jedná skutečně o dobrý obchod, prosperující způsobem - Nízké ceny/Vysoký obrat.

• Levné ceny
    • Viz shrnutí

Nic jsem neobjednávala, ale hledám Samsung Galaxy S III mini za nejlepší cenu, tady mě překvapila poměrně dost levná cena, až mě to zarazilo a říkala jsem si, zda opravdu jde o mobil z oficiální EU distribuce, a tak jsem zavolala na Heureka info, tam nevěděli, zavolala jsem na přímo na linku Sysnet eu do Bratislavy a zeptala se, co s mobilem dělat, kdyby se rozbil, jestli bych mohla k autorizovanému servisu tady v Česku a pán na lince řekl, že bych to měla raději poslat jim. Pro mě to tedy zní dost jako šedý dovoz, proto si raději připlatím jinde.

Dobry den,

mobilne telefony predavame z EU distribucie. Su urcene pre cely EU trh.

team SYSNET.sk

• televize prisla na druhy den, jak slibovali
    • zadne

s tovarem jsem spokojeny, obraz je nadherny

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• tovar na druhý den
    • žádne

maximálni spokojenost..ďekuji :-)

• objednal jesm si velkou televizi a prisla v poradku
    • - malej sortiment
    • - neda sa platit kartou
    • - ridic mne kontaktoval jenom pul hodiny pred odevzdanim

ale jinak spokojenost

• objednala jsem si 32EH5300 a druhy den televize prisla
    • zadne

je to novy obchod, skusila jsem objednat a spokojenost