• možná "nízké" ceny
    • Absolutní nečinnost obchodu při reklamaci. První reklamace neuznaná prý pro poškození základní desky..... Opravu jsem tedy zaplatil. Telefon se mi vrátil s nefunkčním fotoaparátem. Odeslán opět na reklamaci dne 16.12.2016. Od té doby nemám ani telefon ani peníze zpět. Jdu podat oznámení na ČOI a podám též trestní oznámení na Polici ČR. Tomuto obchodu se velkým obloukem vyhýbejte!!!!

Pan majitel Filip Kurek je velký lhář a podvodník!!!!!

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka

• Reklamace - stejná zkušenost, jako jiní recenzenti v poslední době. Nekomunikace, překročená zákonná lhůta na reklamaci, neuznaná reklamace, na snahu o domluvu opět mlčení. Sice mají zajímavé ceny, ale za ty trable to nestojí. Dávám Symmtec.cz na blacklist.

Rozhodně nikomu nedoporučuji, s takovým přístupem už nemůžou dlouho vydržet.

• Neskutečně neseriozní jednání
    • Nevyřizují reklamce
    • Obchod absolutně nekomunikuje
    • Vyloženě krade příslušenství od telefonu

Odeslal jsem telefon Lenovo na reklamaci, od té doby se mi nikdo neozval i po uplynutí více jak 30ti dní. Po urgenci několika emaily přišla odpověď, že je mobil mechanicky poškozen, ačkoliv jsem si jist, že není tak budiž...
    Nadále opět bez komunikace a až po vyhrožování, ať alespoň pošlou mobil zpět, jinak případ oznámím ČOI, mi přišla sms od České pošty, že převzali balíček k doručení.
    Tečkou na závěr bylo to, že přišel bez nabíječky, jako více lidem tady jak se dočítám.
    Naštěstí jsem do reklamačního protokolu uvedl, že posílám v balení veškeré příslušenství¨.
    Takže shrnuto: Nikdo si od nich nic nekupujte, jsou to šmejdi a nikde jsem takové jednání ještě nezažil.
    Případ České obchodní inspekci stejně nahlásím a doufám, že už neprodají nikomu nic (ani tu nabíječku co mi ukradli).

Dobrý den, mohu se někoho zde zeptat zda-li e-shop skrachoval, nebo co se děje. Už 2 týdny čekám na odpověď na email skrz opravu mého Lenova k3 Note, nebo při snaze se dovolat mně to vždy hodí do hlasové schránky

• ochota a rychlost při objednání
    • neochota a pomalé řešení reklamace
    • nulová komunikace
    • záměrné zatajování informací

Při objednání zboží žádný problém,až do té doby než sem chtěl uplatnit reklamaci v zákonné době.
    To že mi reklamace nebyla uznána sem tak nějak překousl,dokonce i to že s prodejcem nebyla možná žádná komunikace,ale co mě fakt dorazilo bylo to,že při převzetí nevyreklamovaného zboží chyběl síťový adapter,který mi prodejce záměrně neposlal a ještě zapíral že nebyl přibalen!
    Nechápu jak může tento obchod ještě vůbec fungovat při takovém jednání a okrádání zákazníků.

• Nulová komunikace
    • Problémové vyřízení reklamace a dlouhá čekací doba

Od této firmy opravdu NEOBJEDNÁVAT absolutně nic!!!! Tak jak píšou všichni ostatní - při objednávce bez problému, ale následná reklamace a komunikace se rovnala nule. Mobil mají na reklamaci už třetí měsíc. Telefon nikdo nezvedá, na několik e-mailů nikdo nereaguje. Dokud jsme nepohrozili, nic se nedělo. Ani na tento mail jsme se ovšem nedočkali odpovědi, jen nám přišlo, že pošta najednou od Symmtecu přebrala balík.

• Falešný produkt

Prodejce nabízel iPhone kryt Spigen za nízkou cenu, nicméně po obdržení šlo zjevně o čínskou napodobeninu. Nízká cena nemusí být signálem falešného výrobku (o týden později jsem tentýž - pravý - obal koupil na Alze ve slevě ještě levněji). Prodejce nabídl vrácení peněz, to ale nic nemění na tom, že prodává i falešné zboží, aniž by o tom informoval.

• Nulová komunikace
    • Neochota ze strany prodejce
    • Lživé informace

Při objednání a následném doručení žádný problém.
    Problémy nastaly až při vyřizování reklamace(nulová komunikace s prodejcem přes mail,telefon ani zpráva v hlasové schránce nezabrala).
    Po neuznané reklamaci trvalo prodejci více jak měsíc než mi zboží zaslal zpět.Po rozbalení reklamovaného zboží jsem však zjistil,že prodejce zapomněl poslat přibalený síťový adapter,hned sem se pokoušel prodejce kontaktovat ovšem marně,až po 2týdnech mi byl odeslán mail,že adapter nebyl součástí balení.
    Tím byla celá záležitost vyřešena a moje snaha něco dále řešit,byla ukončena.
    A proto pokud nechcete dopadnout jako já,tomuto prodejci nevěřte ani pozdrav!

• Dobré ceny
    • Telefon poslán na reklamaci a žádná komunikace přes email maj 3 a neodpoví ani na dotaz při tel.komunikaci sem mněl poslat naskenovanou fakturu na email , k čemu když tam nechodí. Podle Pošty balík převzaly 29.1.2016 a do dnes 27.2.2016 žádná reakce nic.

Váhal bych jestli doporučit ?!

• Osobni přístup k zákazníkovi který je nestandardní a dekuji

Doporučuji maximálně tento obchod

• Komunikace, vstřcnost

• rychlost vyřízení objednávky
    • nižší cena
    • neobsahuje návod k použití v češtině

rychlost
    cena
    průběžné informace o stavu objednávky

zásilka ale neobsahuje návod k použití v češtině, což považuji za nedostatek

• Rychlá komunikace, technické know-how, skvělé ceny, zboží které jinde nenajdu.
    • Chybí snad jen responzivní design webu.

Rozhodně doporučuji všem, kdo se zajímají o nové technologie.

• Specializace na mini PC

• Dobre ceny i za postovne.
    • Ne uplne prehledne a nemoznost filtrovat podke vice kategorii.

Doporucuji.

• akorát dobré ceny
    • málo informací k objednávce

Kdyz jsem si kupoval telefon, bylo pondeli, psali tam že ho budou mít na sklade v pátek, to pak to prodlouzili na pondělí, a v utery jsem jim napsal jestli uz to odeslali a oni mi napsali ze to jeste nemaji na sklade... Tak jsm objednavku stornoval

• přehlednost
    • nevím

spokojenost

Telefon jsem zakoupila, protože nabízel nejvýhodnější cenu z tohoto eshopu. Osobní odběr proběhl v pořádku. S telefon nastal sice malý problém, ale pán byl ochotný i ve večerních hodinách komunikovat a poradil mi.

• Našel jsem zde zboží, které jsem nenašel jinde.
    • Trošku bych dopiloval komunikaci.