• velký výběr

• Velký výběr zboží
    • -

Mám dobrou zkušenost s nákupem v tomto obchodě

• osobní kontakt se zákazníkem,vstřícnost,max.profesionalita

cše perfektní

• Široký sortiment zboží

Naprostá spokojenost

• je levnejsi.
    • podle me dlouho trva nez zbozi dodaji.

protoze je levnejsi.
    dlouha doba dodani.

• Široký výběr
    • Netradiční zboží

Rychlá reakce
    Příjemná komunikace se zaměstnanci

• Určitě široký výběr sortimentu a také výbornou komunikaci se zákazníkem. Ihned po objednání mi přišel e-mail, že zboží bude odesláno toho a toho dne ... V případě jiných problémů mi hned z obchodu volali.
    • Ještě bych se pokusil roztřídit světla podle druhů, či jiných parametrů, aby to bylo ještě více přehledné, aby se nestávalo, že hledám mnou vybrané světlo dlouhou dobu, protože je třeba až někde na 10.stránce.

Určitě všem doporučuji. Kvalitní, hezké designové osvětlení dle libosti každého ...
    Já jsem s obchodem nadmíru spokojen a ihned jsem si také objednal další produkt :-)

• především velký výběr různých značek.
    • v kamenném obchodě jsem nenašla nic,co by odpovídalo mé představě a tento internetový obchod měl přesně to, co jsem hledala.
    • vadilo mi pouze to, že jsem kupovala lampičky a lustr a bylo nutné hledat v jiných sekcích a orientovat se pouze podle číselného kodu. Víc by se mi líbilo, kdybych se dostala např.do lustrů a který bych si vybrala, tak by mi automaticky nabídl další výrobky této série (např.stolní lampičky, nástěnné nebo stojací lampy atd.)Aby to bylo všechno pohromadě.

jednoznačně doporučuji. Oceňuji ochotu pracovníků, kteří ihned volali, když zboží nebylo momentálně na skladě a domlouvali jsme jiný termín dodávky. zboží přišlo perfektně zabalené, nic nebylo poškozené, prostě maximální spokojenost.

Perfektní komunikace a rychlé dodání.Mohu jen doporučit.

• Bohatý sortiment.
    • Příznivé ceny.
    • Různé ceny v e-shopech, přičemž u obou je dodavatel jeden.

Plusem je velký výběr, většina sortimentu je i v kamenné prodejně.

Vřele doporučuji

• Můžu si vybrat v klidu z domova
    • o žádných dosud nevím

Zatím mám zboží pouze objednané,ale ocenila jsem,že jsem byla telefonicky kontaktovaná,zda mám o zboží zájem i když se opozdí,protože se jeden kus musí doobjednat.

velmi dobry

• dostatečný výběr
    • jsem z daleka a nemohu si zboží perohlédnout

to záleží na každém osobně.

• Pohodlný výběr doma V KTERÉMKOLIV ČASE
    • Velký výběr různých výrobců
    • Doručení zboží až domů

Široký sortiment a dobré podmínky pro výběr
    Přesnost a spolehlivost dodání

• máte věčně plnou schránku. proč si nedáte neomezenou

objenala sem si zboží 23,12,09 a je 20,1,2010 a zboží nikde

• kvalitní výrobky
    • dobrá cena
    • rychlé dodání dle dohody

• snadný výběr zboží

Pokud se objeví na stránkách další zboží, které mě upoutá, budu opět objednávat přes internet

• velmi slušná komunikace a dohoda po telefonu
    • že je odkázán na dodání pošty, která se neunavuje balíky doručovat a přímo hází lístky do schránek a musíte si pro zboží dojet na poštu, ale to tento obchod samozřžejmě neovlivní

jsem starší zákaznice a mnoho mých vrstevníků si na tento způsob nakupování asi nezvykne, mně ale naprosto vyhovuje