• Velmi dobrý obchod :-)

• Rychlost, vstřícnost zboží doručeno v pořádku
    • zboží doručeno

• Obchod doporučuji

Perfektní,rychlost,super zabalené

• komunikace

• Levný, rychlá dodávka

• Velmi dobrá komunikace a vstřícnost. Děkuji.

Kupoval jsem před léty pepřák pro sebe a vloni pro vnučku. Letos jsem nakoupil u Vás stejné zboží podstatně levnější. I platba a doprava byla O.K.

• Rychlost dodávky
    • Neodpovídají na dotazy

I přes špatnou komunikaci se zákazníkem jsem byl nakonec vždy spokojen

• Rychlé doručení
    • Ochotná komunikace
    • Výběr zboží

Doporučuji, podpora byla tak ochotná, že i zavolala pro výměnu zboží, které nakonec nebylo skladem. Sám jsem si mohl zvolit čím to ve stejné cenové kategorii nahradit, super - jentak se to nevidí, a byli schopní mi dát i tip náhrady.

Reakce obchodu Svět zbraní

rádi bychom Vám poděkovali za Vaši recenzi. Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojený s naší technickou podporou a ochotou. Jsme si vědomi, že situace, kdy zboží není skladem, může být zklamáním, proto jsme velmi rádi, že jsme Vám mohli nabídnout alternativu ve stejné cenové kategorii.

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že jsme Vám mohli v této situaci pomoci. Pokud byste měl v budoucnu nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme.

Ještě jednou děkujeme za Vaši recenzi a přejeme Vám příjemný den!

1) Parádní nabídka produktů, 2) rychlá expedice objednávky

Reakce obchodu Svět zbraní

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše slova o naší parádní nabídce produktů nás velmi potěšila a dodala nám motivaci pokračovat v tom, co děláme.

Je pro nás velmi důležité, že jste byl spokojen s rychlostí expedice Vaší objednávky. Kvalita a rychlost zpracování jsou pro nás prioritami a Vaše potěšení je pro nás největší odměnou.

Děkujeme, že jste si našli čas a podělil(a) jste se o své zkušenosti s ostatními. Vaše názory nám pomáhají neustále se rozvíjet a zlepšovat naše služby, abychom mohli lépe vyhovět našim zákazníkům.

Pokud budete mít v budoucnu nějaké další dotazy nebo přání, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám opět pomůžeme.
    Tým Svět zbraní

Super obchod, rychlost, komunikace super, za mě 100% spokojenost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Svět zbraní

rádi bychom Vám poděkovali za Vaši nedávnou recenzi našeho obchodu. Je opravdu potěšující, že jste byl s našim obchodem takto spokojen!

Snažíme se skutečně poskytnout našim zákazníkům nejlepší možný zážitek a takovéto ohlasy nás motivují k dalšímu zlepšování.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další potřeby, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám opět poskytneme nadstandartní služby!

Reakce obchodu Svět zbraní

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. V případě jakýchkoli dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Spokojen rychlé dodání

Reakce obchodu Svět zbraní

mockrát děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s našim obchodem spokojen a doufáme, že příště to bude za 100 %! :-)

Super obchod.

Reakce obchodu Svět zbraní

rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za Vaši recenzi.

Vaše slova o našem obchodě jako "super" nás velmi povzbudila a dodala nám novou energii pro další pracovní dny. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a je pro nás důležité, aby se naši zákazníci cítili spokojeni.

Rychlost,pohodlí

Dobrý den, Jane,

mockrát děkujeme za Vaše doporučení našeho obchodu ostatním zákazníkům.

Je pro nás velmi potěšující, že jste byl spokojen s rychlostí a pohodlím. Samozřejmě naši snahou je vždy poskytnout našim zákazníkům co nejlepší možný zážitek a Vaše slova nám potvrzují, že jdeme správným směrem.

Pokud byste měl jakoukoli další zpětnou vazbu / nápad, neváhejte nás oslovit.

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Rychlé doručení
    • Nezjištěno

Kvalitní e-shop se širokým sortimentem střeliva a loveckých potřeb

Reakce obchodu Svět zbraní

děkujeme za Vaši recenzi našeho e-shopu.

Jsme potěšeni, že jste ocenil náš velký výběr střeliva a loveckých potřeb. Také si ceníme Vašeho uznání pro naše dobré ceny. Rovněž jsme rádi, že se nám podařilo produkty doručit dle Vašich představ.

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu!

• Ryclost a spolehlivost - profesionalita

Profesionalita.

Dobrý den, pane Amon,

děkujeme Vám za nedávnou recenzi. Vaše slova o naší profesionalitě nám přinesla velkou radost a motivaci pokračovat v poskytování kvalitních a spolehlivých služeb našim zákazníkům.
    Tým Svět zbraní

• rychlost, vše naprosto v pořádku, cena O.K.

bez problémů

Reakce obchodu Svět zbraní

chtěli bychom Vám upřímně poděkovat za Vaši nedávnou recenzi na naši firmu.

Jsme samozřejmě potěšeni, že jste popisoval vaši zkušenost s námi jako "zcela bezproblémovou".

Děkujeme Vám ještě jednou za Vaši recenzi a za to, že jste si naši firmu vybrali.