• Levné poštovné.
    • Rychlá dodací lhůta.
    • Dopravce DPD nebyl zrovna příjemný, navíc nedodržel přepokládanou dobu dodání, takže jsem musel být doma celý den.

Obchod mě velmi potěšil. Zákazníka zaujmou velice příznivé ceny a cena poštovného je také více, než příznivá. Sortiment dýmek a příslušenství je velmi široký, jen bych rozšířil sortiment tabáků. S obchodem mám velmi dobré zkušenosti, ale rozhodně bych pro příště volil jiného dopravce, než firmu D*D.
    Obchod vřele doporučuji i ostatním. :-)

• přehlednost stránek, rychlost dodání
    • hodně věcí je dočasně nedostupných-měli byste mít větší zásoby věcí které jdou více na odbyt,
    • špatná přehlednost pole kam se dává slevový kupon a navíc i když jsem tam kód vyplnil jsem stejně nedostal dárek zdarma

obchod bych doporučil já jsem s ním neměl žádné problémy

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za hodnocení. Nejprodávanější položky máme skladem stále v dostatečném množství nebo je bleskurychle doplňujeme. Delší dobu vyprodána zůstává pouze okrajová část sortimentu, kdy zkrátka často dlouhodobě nelze zboží doobjednat vlivem nedostatku u dovozce nebo se dodání protáhne komplikacemi při dovozu, což z naší strany nelze vždy předvídat nebo okamžitě ovlivnit. U dárkového kupónu je nutné se ujistit, že je vložen jako položka v košíku, jinak o jeho uplatnění nevíme. U Vaši objednávky vložen nebyl, můžete jej nicméně uplatnit kdykoliv příště. Pokud máte zájem o kteroukoliv dočasně vyprodanou položku z našeho sortimentu, neváhejte se nás prosím zeptat na dostupnost. Rádi Vás budeme informovat a pokusíme se ji pro Vás sehnat co nejdříve. Děkujeme za Váš nákup.

• velký výběr sortimentu, rychlé odpovědi na otázky, rychlá doprava
    • neshledávám zatím žádné

paráda, jsem spokojená

Rychlé, jasné... Všechno, jak má být... :)

• Veliký výbeř,skvělé ceny ;)

Nakupujte tam :D

• Poznámka, že součást dýmky (konkrétně bublinkovač) chybí, byla velice dobře přehlédnutelná.

• Rychlé obdržení zboží.
    • Žádné.

Velice výhodný e-shop.

• Osobní odběr, kvalitní a levné zboží.

Určitě doporučuji tento obchod, rád nakoupím zase znova.

• velký sortiment, dobré popisky ke zboží, dobré fotografie, rychlost doručení
    • nic mě nenapadá

Zástupci obchodu komunikují a v případě problému (nejen zaviněných z jejich strany) hledají řešení a vyjdou vstříc. Celkově se mi líbí lidský přístup.

• široký sortiment
    • přehlednost
    • přijatelné ceny

Vše bez problémů, jako vždy. Doporučuji.

• Perfektní komunikace, spousta možností výběru dopravy a platby.
    • Doplnil bych další sortiment - tabáky ochucené a jen čistý tabák/semínka

Určitě pokud sháníte něco pro svou vodnici tak doporučuji tento obchod, osobně jsem 100% spokojen.

spokojenost

• nákup v pohodlí domova

velký výběr zboží
    pohodlný nákup
    kvalitní služby

• Vstřícnost
    • Nevím

Byl jsem maximálně spokojen, zboží něpřijelo uplně v pořádku, ale ihned jsem kontaktoval prodejnu, kde se všechno v pořádku a bez žádných problému vyřešilo. Doporučuji!

• Vše v pořádku
    • Zatím žádné

Neprohloupíte

• levné ceny

obchod je dobrý

• skvely vyber

vyborna komunikacia skvely vyber rychle dodanie doporucujem

• Výhodou je, že se zboží dá vyzvednout osobně za ceny uvedené na stránkách. Další výhodou jsou věrnostní body, za které se dá vybrat sleva na další nákup.

Obchod je super. Doporučuji. Na dodávku kvalitního zboží se dá spolehnout.

• Rychlost, přehlednost řada možností dopravy, vyzvednutí, včetně osobního, možnosti plateb
    • Hodně "běžných" položek - dočasně vyprodaných svítí již několik týdnů
    • Menší výběr velkých dýmek a příslušenství

Pohoda :-)

• skvělý výběr
    • špatné přeskakování z koše zpět k nabídce...nebo aspoň se mi nedařilo se po přídání vrátit zpět do stejně kategorie

Jen do toho!