• Bohužel jsme pravděpodobně naletěli také-jen jiné stránky, ale asi stejný člověk.

Jaké prosím je číslo účtu této firmy? Bohužel bude asi stejné :-( Špatné recenze tedy patří Pneu.svět...nebo Svět.pneu???

Podvod 4500 v prdeli

• PODVOD

Recenze na spravnou společnost jsou tady: https://www.zbozi.cz/obchod/130012/

E-shop již neexistuje a kontakty jsou falešné. Proto je podáno TRESTNÍ OZNÁMENÍ (již tak bylo učiněno) a vyzývám Vás, ostatní poškozené, aby jste se připojili. Při podávání trestního oznámení sdělte na PČR číslo jednací: KRPP-176851-7/TČ-2017-030111 tím policii usnadníte práci a ušetříte si i spoustu času. Vezměte si s sebou ideálně zaslanou fakturu (daňový doklad), výzvu k zaplacení a výpis z účtu.

• Také jsem zaplatil pneu ještě v pondělí mě přišel mail že zboží dodají další den a od té doby se nikdo neozval nekomunikují asi je to v háji !!!!!

Počkám do pondělka jestli se neozvou a pak navštívím PČR!!!

základ k úspěšné objednávce je: Naučit se číst !!!
    Je divné, že si objednáte pneu u e-shopu Pneu-svět.cz a pak posíláte recenze na Svět-pneu.cz
    Jestli si takhle objednáváte zboží, tak se nedivím, že to dopadlo, jak to dopadlo.
    Já jsem ukončil živnost k 28.2.2017 do té doby jsem si plnil své povinnosti, jak jsem měl.

• Mám stejný případ, ještě v pondělí mi odepsali :
    • Re: [www.pneu-svet.cz]
    • Dobrý den, zboží dodáme ve středu odpoledne
    • Dnes e-mail zrušen a telefon taky

Na ARESu má platnost k registraci k DPH do 16.3.2017, takže už 9 měsíců neplatné
    Asi bude jediným řešením nahlásit podvod na PČR

Rada na závěr: nekupujte nejlevněji od obchodů bez recenzí.

• Nejspíše krachuji jako psali ti podemnou, mám stejný případ zaplatil jsem a najednou nic nereaguje, nejspíše podám žalobu, budu rád, když se mi někdo ozve jak to řešil 724599211

Žádné

• VŠECHNO

Také jsem udělala objednávku, zaplatila a teď jsem v háji :-( nikdo nekomunikuje, stránky jim nefungují a co teď??? S tímto jsem se setkala poprvé a jsem bezradná... Nejsou to gumy za 3000 Kč... :-( Má to nějaké řešení, nebo máme smůlu? Tohle by se opravdu nemělo dít!! Kdyby jste s tím měl někdo zkušenost, nebo jakoukoliv radu, prosím poraďte. Předem děkuji.

Rada na závěr: nekupujte nejlevněji od obchodů bez recenzí.

• Vypádá to , že jim už nefunguje web. krachují?

kamarád nakoupil pneu, a nemůže se jim dovolat, web stránka nefunguje a gumy jsou zaplaceny. co teď?

Rada na závěr: nekupujte nejlevněji od obchodů bez recenzí.

• Komunikace na vysoké úrovni,přizpůsobivost.
    • Zatím jsem nezaznamenal slabiny toho obchodu

• výborná komunikace

omylem jsem objednal 15" disky, bez problému byly vyměněny za správné 16", vstřícná komunikace a rychlost reakce, doporučuji

• Celkově skvělý obchod

Všem doporučuji.

Dobrá přehlednost nabídky zboží, přijatelná cena, krátká dod. lhůta.

Doporučuji ostatním.

perfektní

• nízké ceny
    • dobrý sortiment

• Široký sortiment
    • Dobře udělané stránky

Super obchod. Raději jsem si zavolal osobně před objednáním, pán byl velmi slušný a řekl mi vše potřebné.

• cena,skvele jednani,komunikace

Tento obchod doporucuji,skvele jednani,telefonicky,email,i cena,krasne alu kola jsem mel doma za 4 dni z EU skladu:),dekuji

• Sortiment
    • Dobrá domluva
    • Horší dostupnost výdejního místa/sídla

Určitě doporučuji, dobré ceny, komunikace na úrovni.

• styl jednání a ochota
    • rychlost a lidský styl jednání

cena, lidský a slušný přístup

• prehlednost
    • zbozi uvedene skladem neni skladem

pokud nespechate, dobre ceny, jinak hledejte jinde

• dobra cena,komunikace se zakaznikem
    • nevim

doporucuji