• nízká cena
    • na žádné jsem nenarazil

Určitě bych jej rád doporučil. Já osobně jsem velmi spokojený.

• Profesionální, příjemné chování, kvalitní zboží a ochota vždy vyhovět zákazníkovi .... tak s tím se tady setkáte, děkuji a zase brzy nashledanou.

Mohu jen doporučit.

• PŘEDNOSTI: perfektní kvalita, spolehlivost a dobré jednání,. rychlost dodání. mohu jen doporučit !!!

mohu jen doporučit !!!!!!

• Nesetkal jsem se s tak vstřícným jednáním a snahou vyhovět i tzv. malému zákazníkovi, jako u fy Mader.Dokonce i v krizové době nedostatku pelet, dokázala firma vyřešit problém a pelety dodat přes naplněnou kapacitu výroby a poptávky, za co jim srdečně děkuji. Kvalita peletek je dobrá, vydrží při skladování v suchu i dva roky (osobně ověřeno). Cena je perfektní a doufám, že i přes nesmyslnou dotační politiku státu, ji fa Mader udrží v rámci možností, co nejníž.
    • Jediným nedostatkem, s trochou nadsázky, je pro mne velká vzdálenost Ludvíkova (sídlo firmy) od Ostravy. Nešlo by jej přestěhovat i s firmou Mader trochu blíže ? Aspoň o 50 km.

Prvotním impulsem byla nízká cena peletek. K tomu se přidala i neuvěřitelně dobrá zkušenost s jednáním firmy Mader.Určitě bych tuto firmu doporučil všem zákazníkům, ale jenom tehdy, jestli budou pelety pro všechny a nemusel bych hledat nového dodavatele. To by mne velmi mrzelo.

Příjemná spolupráce a jednání s firmou Mader. Nabízí kvalitní výrobky a v tomto obchodě je jejich přehledný výběr

• Příjemná a rychlá komunikace. Na záladě spousty podaných informací je zákazníkovi umožněna svobodná volba. Slušná nabídka výrobků, kvalitní služby. Já jsem s interierovým krbem na pelety spokojena. Pelety nakupuji pouze u této firmy možná proto, že jsem mohla vidět přímo jejich výrobu.
    • Pro mne nevhodná lokalita výroby a prodeje pelet - firma nemá jiný kamenný obchod v ČR.

• s firmou mader jsem velice spokojen jak s kvalitou a cenou pelet´´ jsou prostě kvalitní.
    • žadné pripomínky

perfektni

• Vše co člověk hledá a týká se pelet a topení s nimi zde najde. A pokud to není přímo v e-shopu, tak na doptání přes kontaktní telefon vše zjistí. Děkuju

Velmi korektní jednání. Spolehlivý!