• Velice rychle doručení zboží
    • Osobní přístup
    • Profesionalita

Velice rychle doručení zboží. Zároveň bych chtěla vyzvednout osobní přístup zaměstnanců i pana majitele a velice vstřícné vyřešení speciálních požadavku. Určitě tady znovu nakoupim a obchod doporucim i dále.

Rychlé odeslání, rychlá a milá komunikace. Děkuji a doporučuji

rychlost dodání

• Velký výběr zboží
    • Dobrá cena

Nakupovala jsem zde poprvé a za mě vše ok, maximální spokojenost. Rychlé vyřízení a dodání objednávky, vše v naprostém pořádku. Za objednávku milé poděkování formou slevy na další nákup. Děkuji Všem, kdo se na vyřízení mé objednávky podíleli. Hodně zdaru a spokojených zákazníků.

Dobrý den, paní Heleno,

děkujeme, že jste si našla čas na tak obsáhlé hodnocení, vážíme si toho. Jsme moc rádi, že jste byla s našimi službami spokojená a přejeme krásné nadcházející jarní dny.
    Za tým Svatebního diáře zdraví Jana

Rychlost vyřízení objednávky, přehledný e-shop, kvalitní zboží

Reakce obchodu Svatební diář

děkujeme za hezké hodnocení, snažíme se objednávky zpracovávat jak nejrychleji umíme.
    Pěkný den přeje Jana ze Svatebního diáře

Velmi příjemné jednání, ochota a opravdu velmi rychlé doručení.

Reakce obchodu Svatební diář

Dobrý den, děkujeme za milou recenzi, jsme rádi, že máme spokojené zákazníky. Krásné dny přeje Jana ze Svatebního diáře

Zboží bylo velmi rychle připraveno k vyzvednutí. Doporučuji

Dobrý den, paní Martino,
    děkujeme za hodnocení, když to jde, chceme expedovat ihned, aby zákazník dlouho nečekal. Pěkný den přeje tým Svatebního diáře

Reakce obchodu Svatební diář

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení a přeji pěkné dny Jana

• ...rychlé vyřízení, kvalitní zpracování...

Dobrý den, pane Prokope,

děkujeme Vám za hezké hodnocení, na kvalitě i rychlosti si dáváme záležet, jsme rádi, že jste by s našimi službami spokojen.
    Vše dobré v novém roce přeje za celý tým Jana

Perfektní jednáni, bezproblémová domluva a rychlé dodání.

Dobrý den, pane Zdeňku,

děkujeme za milé hodnocení, vážíme si toho, že jste si našel čas. Pěkný den přeje za celý tým Svatebního diáře Jana

• Rychlé vyřízení
    • Dobrá komunikace
    • Skvělé balení
    • Kvalitní produkty

Dobrý den, milá Terezo,

moc děkujeme za hezké hodnocení, jsme rádi, že jste byla spokojena a budeme se těšit na případné další objednávky.
    Pěkné dny přeje Martin ze Svatebního diáře

Úžasná rychlost, skvělá komunikace.
    Mohu doporučit

Reakce obchodu Svatební diář

moc děkujeme za milé hodnocení, snažíme se fungovat tak, jak bychom si představovali ideální fungování eshopu.
    Pěkné zimní dny přeje Jana

Výborná spolupráce. Kontakt s nimi výborný. Pokud něco nesedělo, hned mne kontaktovali a snažili jsme vše doladit. Za mě 100% spokojenost. Dodací termín překvapivě rychlý. Za 2 dny jsem měla vše u sebe.

Dobrý den, milá Maťule,

moc děkujeme za čas, který jste věnovala hodnocení, moc si toho vážíme. Vaše recenze nám udělala opravdu radost, jsme rádi, že máme spokojené zákazníky. Neváhejte se na nás kdykoliv opět obrátit. Krásné zimní dny přeje Jana ze Svatebního diáře

Skvělý obchod, rychlé dodání, zaslání vzorků zdarma.
    Doporučujeme

Dobrý den, paní Rodová,

děkujeme za milé hodnocení, jsme rádi, že jste byla spokojena a budeme rádi za další spolupráci. Vše dobré v novém roce přeje Jana

Velká spokojenost, výrobky vypadají skvěle a potěšil dárek navíc ;) Děkuji. Ráda se budu sem vracet.

Dobrý den, paní Martino,
    moc děkujeme za krásné hodnocení, jsme rádi, že Vám dáreček udělal radost, to je našim cílem-spokojení zákazníci ;-) Budeme se těšit na další objednávky a přejeme hezké dny. Jana za celý tým Svatebního diáře

• Spolehlivá firma s vysokou mírou preciznosti.
    • Svižné jednání.

Reakce obchodu Svatební diář

Děkujeme paní Heidlerová za milé hodnocení a přejeme krásné podzimní dny. Jana a Martin

• krásné skleničky s možností gravírování a velmi rychlé vyřízení objednávky

krásné typy na svatební dary a velmi rychlé vyřízení objednávky, jsme opravdu spokojení

Reakce obchodu Svatební diář

velmi Vám děkujeme za tak krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit až budete vymýšlet dárky na Vánoce nebo k narozeninám, umíme toho mnohem víc-kvalitně, rychle a spolehlivě. Přeji krásné podzimní dny, Jana ze Svatebního diáře

• Rychlé dodání zboží, kvalitně zabaleno

Reakce obchodu Svatební diář

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi, rychlost je naší předností a na balení si dáváme záležet, aby se nic cestou nepoškodilo. Budeme rádi, když se na nás obrátíte kdykoliv i v budoucnu. Hezký den přeje tým Svatebního diáře

• Preciznost
    • Výběr

Již druhý nákup v tomto obchodě a jsem maximálně spokojená. Dodáno rychle a bez problémů. Navíc krásně zabaleno.

Reakce obchodu Svatební diář

jsme moc rádi, že jste se k nám vrátili s další objednávkou, moc si toho vážíme. Děkujeme za krásnou recenzi a přejeme krásný podzim. Jana za celý tým Svatebního diáře

• Naprostá spolehlivost
    • Krásné zboží
    • Vhodné zboží na svatbu
    • Překvapivě rychlé dodání
    • Vstřícnost
    • Krásné balení

Se Svatebním diářem jsem naprosto spokojená. Už podruhé jsem zde objednávala lžičky na svatební stůl a opět mi byly dodány překvapivě rychle. Tuto druhou objednávku jsem potřebovala vyřídit hodně narychlo, protože jsem na poslední chvíli měnila hosty u svatebního stolu. Tuto skutečnost jsem uvedla do poznámky k objednávce. Hned druhý den jsem měla objednávku připravenou k vyzvednutí - šlo o 6 gravírovaných lžiček v pěkných bílých krabičkách. Byla jsem moc vděčná, že dorazily ještě o den s předstihem.
    Od autorů stránek mám také skutečný svatební diář do ruky, který mi byl velmi užitečným průvodcem při organizaci svatby. Dostala jsem ho od své svědkyně, což byl dokonalý dáreček. Věřím, že autoři mají svou práci pro nevěsty a vlastně i pro ženichy rádi a dělají ji s láskou. Děkuji i za užitečné e-maily, které mi přicházely do schránky a týkaly se svatebních příprav. Jsem ráda, pokud se můžu na někoho se spolehnout, když je člověk zrovna ve tresu ze svatebních příprav.

Dobrý den, paní Petro,

moc Vám děkujeme za krásnou recenzi, udělala nám obrovskou radost. Je nám jasné, jaké stresy jsou s přípravou svatby, a proto se snažíme vycházet zákazníkům vstříc co se týče termínu dodání. Budeme rádi, když nás budete doporučovat známým a třeba naše služby využijete i na vánoční dárky. Na nás se můžete spolehnout. Snad svatba klapne podle Vašich představ a užijete si svůj den. Přeji krásné poslední letní dny. Jana za celý tým Svatebního diáře