Rychlé dodání,komunikace,za mě super.

Reakce obchodu Svářečky-obchod.cz

Velice děkujeme za kladné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni.

Tomáš , za tým Svářečky-obchod

Drobný problém byl s jednou trubkou u stojne nohy, která byla místo kulata, tak oválná. A pak ta doprava, která se dost zdržela(o dva dny) a když se děti těší jsou ty dva dny muka. To byl ale problém dopravce(a musim zminit tragickou kvalitu dopravy, kdy zbozi ktere bylo na palete zabalene, melo poskozenou krabici). Možná pro příště zvážit výběr jiného dopravce.

Reakce obchodu Svářečky-obchod.cz

Velice děkujeme za kladné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen. Omlouváme se za stav dovezeného zboží. Souhlasím s vámi je to jak píšete bohužel však doprava se dá velmi težko uhlídat. Omlouváme se. Pokud by se u produktu projevily nějaké problémy neváhejte nás kontaktovat.

Tomáš , za tým Svářečky-obchod

• Nedostatečná komunikace. Dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu Svářečky-obchod.cz

Mrzí nás že jste nebyl s našim obchodem spokojen. Kontroloval jsem vaši objednávku. Objednal jste produkty s dostupností skladem u dodavatele. Tudíž jsme produkty museli dostat k nám a následně odeslat směrem k vám. Při vytváření objednávky vám v potvrzení přišlo že předpokádaný termín doručení je 10.04.2024. Produkt jsme doručili 10.04.2024.

Tomáš, za tým Svářečky-obchod

Rychlé dodání, křížový stůl dovezen až k autu při osobním vyzvednutí.

Reakce obchodu Svářečky-obchod.cz

Děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shopu. Spokojenost našich zákazníků nás velmi těší. Jsme rádi že jste byl s našim obchodem spokojen a budeme se těšit na váš další nakup.

Tomáš, za tým Svářečky-obchod

rychlé doručení a solidní cena.

Tomáš , za tým Svářečky-obchod

Sklo do kukly bylo skleněné kulla má plastové

děkujeme za recenzi.
    Kukla má opravdu sklo zevnitř odklápěcí části, které vám zajištuje ztmavení . Potom jsou 2 plastové zorníky, které jsou průhledné a vyměňují se jakmile jsou zaprskané od svařování.
    Děkuji.

Marcela, za tým Svářečky-obchod

Vše, co jsem pozřeboval, jsem zde koupil.

Marcela, za tým Svářečky-obchod

• Rychlost objednávky a doručení zboží

Reakce obchodu Svářečky-obchod.cz

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Spokojenost našich zákazníků nás velmi těší.

Marcela, za tým Svářečky-obchod

• + skvělá komunikace, přesné informace o objednávce a doručení
    • + objednaná sekačka přišla složená, připravená, olej nalitý, jen nastartovat a sekat
    • + k sekačce v ceně litr oleje, náhradní nůž, 5-ti litrový plastový kanystr
    • + věrnostní program, přehledný web, nízké ceny, velký výběr zboží

Tady si zákazníka váží, nakupuji opakovaně a naprostá spokojenost.

Marcela , za tým Svářečky-obchod

• Super obchod

Reakce obchodu Svářečky-obchod.cz

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Skladové položky se snažíme odesílat tak, aby bylo u zákazníka co nejdříve.

Marcela, za tým Svářečky-obchod

velmi dobré zkušenosti,spolehlivost a výběr

Reakce obchodu Svářečky-obchod.cz

děkujeme za hodnocení a doporučení našeho e-shopu.

Marcela, za tým Svářečky-obchod

• nevím jak je to s tím jejich "Nadstandartním přístupem k případným reklamacím", protože reklamovanou motorovou pilu VeGa jsem musel do servisu odnést sám, žádnou dopravu ani nadstandarní přístup mi nenabídli

Což mohlo teoreticky být tím, že při nákupu byla levnější než jinde, a teď stojí více, myslím že nějakou takovou výjimku tam mají, ale pokud tam uvidíte něco jako tento aktuálně vystavený následující text, tak doporučuji toho využít, když se tím chlubí.

"Jsme oficiální prodejci zahradní techniky VeGa, držitelé certifikátu spolehlivá firma a ověřeno zákazníky. K nabízeným produktům VeGa zajišťujeme záruční a pozáruční servis, dopravu."

Každopádně pokud je toto pravda, a eshop zároveň skutečně zařizuje i servis, tak se v mém případě vyřízení reklamace asi báli, když mě poslali jinam.

Reakce obchodu Svářečky-obchod.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás, že pilu jste musel reklamovat.
    Snažíme se vždy vyřídit reklamaci nejrychlejší cestou. Ve vašem případě jsme vám dali kontakt na nejbližší servis. Zákaznicí jsou většinou radši, že zboží donesou do nejbližšího servisu, než aby museli balit zboží tak ať se nepoškodí při přepravě a aby nemuseli čekat na přepravní službu která vyzvedne zásilku.
    Děkujeme za pochopení.

spokojenost

• skvělá komunikace

Marcela, za tým Svářečky-obchod

zboží objednáno v únoru 2024 včetně zaplacení, duben 2024 - zboží nedodáno bez jakékoliv informace ze strany obchodu

Reakce obchodu Svářečky-obchod.cz

za komplikace s Vaší objednávkou se omlouváme. Nicméně u zboží, které jste si objednal, je v dostupnosti zboží uvedeno Na dotaz, což znamená, že zboží není momentálně skladem a aktuální termín naskladnění musíme ověřit. Za zdržení s informací ohledně možnosti dodání se omlouváme, bohužel jsme čekali na informaci od dodavatele. Kolegové z objednávek Vás o termínu již informovali.
    Děkuji.
    S přáním pěkného dne.
    Marcela za tým Svářečky-obchod

• Rychlé vyřízení objednávky.

Marcela, za tým Svářečky-obchod

• bleskové doručení, komunikace, balení