• nespolehlivost

Zboží nebylo komplektní a evidentně již použínané

• rychle vyrizeni, dobra cena

Objednane zbozi co meli skladem, takze mobil dorazil hned druhy den. Rychle, vse ok.

Dobrý den pane Jakube,
    děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi za každého spokojeného zákazníka.

• Bohužel nic.
    • Při telefonickém jednání paní příjemná, nic nebude problém, ale při realizaci obchodu "skutek utek".

Objednaný telefon přišel poštou v nepoškozeném obchodním balíku. Ale při jeho otevření na mne vypadl rozbalený originální obal od telefonu, ve kterém navíc chyběla baterie. Telefon byl evidentně používaný. Telefon jsem v řádné lhůtě vrátila jako reklamaci, ale on se mi za pár dní vrátil zpět. Proto jsem musela podruhé uhradit poštovné a balné na jeho opětovné vrácení. Opět nebyl vyzvednut a zase mi přišel zpět. Až napotřetí se mi podařilo telefon vrátit. Jako plus pro firmu mohu uvést pouze to, že mi bylo poštovné a balné proplaceno.

Dobrý den paní Naděždo,
    Vaše reklamace byla vyřízena ve výrazně kratší době než je zákonná lhůta, včetně uhrazení prostředků, které jste vynaložila.

• nic.
    • utrapenci,vůbec se nezajímají o zákazniky.

nedoporucuji

• Vyborna komunikace
    • Malo prislusenstvi

Dopotucuji,dostupnost zbozi ze zahranici unas moc obchodu nenabizi,lepsi,nez kupovat sam pres ebay z duvodu zaruky

Dobrý den pane Adame,
    děkujeme za kladné hodnocení eshopu. Aktuálně pracujeme na zavedení příslušenství na eshop Supersonic. Již brzy Vám nabídneme i další sortiment)
    Děkujeme a přejeme Vám pěkný zbytek dne.

Zajímavé zboží

Reakce obchodu Supersonics.cz

Dobrý den pane Tichý, děkujeme Vám velice za recenzi. Jsme rádi, že jste se zbožím spokojen.
    S pozdravem Supersonic s.r.o. (http://www.supersonics.cz)

• žiadne som nepocítil na vlastnej koži
    • Dlhá (podľa ostatných recenzií) až neistá! doba doručenia

Tovar som si objedna 10.2.
    Dnes je 24.2. a dnes mi volá pani z obchodu supersonic.cz a oznamuje mi, že nakoľko ma včera kurier nedokázal telefonátom zastihnuť (keďže som bol v škole tak som nebral telefon), tak mi musí oznámiť, že telefón, ktorý som si pred 2 týždňami objednal dnes už nemá, lebo ho včera predali, keďže ma nedokázali skontaktovať a vraj ďalší telefón (podľa mnou vybraných parametrov) už nemajú, ale môžem počkať kým nejaký po svojich skladu nájdu.

To nie je vtip ale realita.

Mardock.

Dobrý den pane Mardocku,
    ano, po několikanásobném pokusu o telefonické spojení, Vás náš kurýr opravdu nezastihl. Nicméně druhý den jsem Vás telefonicky kontaktovala a nabídla Vám mobilní zařízení se stejnými parametry v dalších barevných provedeních, finálně po kontrole skladu byla k dispozici i bílá barva, o kterou jste měl zájem. Bohužel jste se rozhodl objednávku zrušit..
    Naši zákazníci jsou pro nás velice důležití a pokud dojde k nějakému nedorozumění, pokoušíme se maximálně vyhovět zákazníkovi, sehnat požadované zboží, případně nalézt alternativní řešení, které je přijatelné či dokonce nadstandardní pro zákazníka.
    Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pěkný den.
    S pozdravem Ondrušová, Supersonic s.r.o. (www.supersonics.cz)

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Neuvěřitelně vstřícný přístup
    • Kvalitní služby
    • Dostupné ceny.

Objednala jsem si zboží, které je dnes těžko k dostání na českém trhu, proto mě nepřekvapila delší dodací lhůta (na kterou jsem však byla již během objednávky upozorněna). Překvapila mne ochota a vstřícnost firmy a mou reklamaci do 3 dnů vyřidila bez jakýchkoli problémů a komentářů, rychle, ochotně a slušně. Vřele všem doporučuji, protože takových firme na českém trhu mnoho není

Dobrý den paní Tani,
    velice děkujeme za Vaše doporučení a hodnocení nákupu. Jsme rádi, za každého spokojeného zákazníka. Komunikace s Vámi byla také příjemná.
    S pozdravem Supersonic s.r.o. (http://www.supersonics.cz)

• nedodání českého manuálu k výrobku (ani po prosbě)

Delší dodací lhůta, ale jelikož jsem chtěla zboží, které jinde nešlo sehnat, tak jsem si ráda počkala.. Jediné mínus je pro mě nedodání českého manuálu k telefonu a bohužel ani po prosbě..
    Jinak bych obchod hodnotila kladně a doporučila bych ho..

Dobrý den paní Veroniko,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel nedisponujeme všemi manuály v čj, nicméně pokud byste s čímkoli potřebovala poradit, určitě využijte naší telefonní linku: 607 285 001, rádi Vám s nastavením pomůžeme.
    S pozdravem Supersonic s.r.o. (www.supersonics.cz)

S ohledem na nestandardní typ zboží jsem počítal s delší dodací lhůtou. Jinak zboží dorazilo bez problémů...

Dobrý den pane Petře,
    děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste s nákupem spokojen.

• ochota a spolupráce
    • jen v tomto obchodě jsem sehnala co jsem chtěla

Tento obchod bych určitě doporučila,dobrá komunikace,ochota a spolupráce.Obědnala jsem si telefon po telefonu a pani byla velice laskavá a ochotná :-)Zboží dorazilo do 11 dnů jak bylo slíbeno.Jsem s tímto obchodem maximálně spokojená a příště určitě obědnám zas.Můžu jen doporučit

Dobrý den paní Veroniko,
    děkujeme za Vaše doporučení a kladné hodnocení. Jsme rádi za každého spokojeného zákazníka.

• Skvělá komunikace
    • Dodací lhůta

Dobrý den paní Katko,
    děkujeme za Váš příspěvek a přejeme Vám pěkný den.