• Velký výběr
    • Pěkné zboží
    • Rychlé dodání zboží
    • Kvalitní komunikace ohledně odeslání zboží

Z pěti objednaných věcí mi přišly dvě. Přišel mi e-mail, že nemají návleky na ruce, které jsem si objednala, skladem. A jestli mohou poslat zbytek zboží bez nich. Souhlasila jsem, ale kromě návleků neposlali ani rukavičky a punčocháče, u kterých měli stále uvedené, že jsou skladem.
    Ale punčocháče, které dorazily jsou pěkné. Ale jedny byly již rozbalené. Soudě dle poškozené krabičky. Takže nemohu říci, že bych byla s nákupem spokojená.

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi.
    Za neaktuálnost skladovosti a problémy se moc omlouváme. Pokud není ještě vše dořešeno, neváhejte se obrátit na reklamační oddělení na čísle: 773 60 30 90

Team SuperPtákoviny.cz

Podal jsem objednavku dle e shopu,kde bylo zbozi skladem.po trech dnech mi prisel e mail ze zbozi neni skladem.
    Nabidli mi uplne jiny druh zbozi nez jsem objednaval.
    Dokazu pochopit ze neco neni skladem,ale v tom pripade to ma byt upraveno i na webu.
    Mohl jsem shanet jinde

Reakce obchodu SuperPtákoviny.cz

za neaktuálnost skladovosti se moc omlouváme. Děláme vše pro nápravu.

• Telefon nedostupný

Objednané zboží ač bylo na stránkách skladem, po 2 dnech již skladem nebylo, po zaplacení a doporučení, aby byla zásilka doručena dříve, poslali jsme veškeré potvrzení o zaplacení apod. A po více jak týdnu žádné zboží , žádná komunikace - vypnutý telefon.

Reakce obchodu SuperPtákoviny.cz

za neaktuálnost skladovosti se moc omlouváme. Děláme vše pro nápravu, bohužel v období halleweena byly naše linky přetížené. Pokud není ještě vše dořešeno ve Vaši spokojenost, neváhejte se obrátit na reklamační oddělení na čísle: 773 60 30 90

• obchod nereaguje
    • zbozi nema
    • obchod asi ani nefunguje

Nakoupila jsem na ptakoviny.com nikoliv na superptakoviny.cz. Prislo pouze potvrzeni objednavky, dale jiz zadna informace. Ocividne jsou ptakoviny.com scam.

Tým superptakoviny

• Tradičně více webů na jednu společnost s centrálním skladem. Po objednávce dostupného zboží po dvou dnech obdržen mail, že zboží není skladem , kdy následně ta telefonem společnosti dosazena nekompetentní brigádnice opakující, že s vyřizováním objednávek nemá nic společného a že je nová… Úroveň hadr.

Neznám horší odvětví e shopu, nikdy jsem nebyl nucen dát špatné hodnocení, až teď.

• Rychlost, nejlepší cena

Team SuperPtákoviny.cz

• Obchod nezvedá telefon (volala jsem 3 dny po sobě v otevírací době). Na můj dotaz který jsem zaslala na email, kdy dorazí pokyny k platbě se mi ozvali až 3 dny po odeslání emailu, kdy už jsem s objednávkou ani nepočítala a zrušila jsem ji. Poté mi dorazil email, že zboží již mají připraveno a zbývá jen uhradit. Raději jsem si došla na kamennou pobočku zakoupit zboží osobně. Na email mi bylo odpovězeno až když jsem zdlouhavě konečně přes slečnu brigádnici objednávku zrušila. Nikdy více ...komunikace obchodu žádná a začnou se s objednávkou zabývat a řešit ji až když ji zrušíte.

• Balík nedorazil a společnost nekomunikuje. Při výběru dopravy do pobočky Zásilkovny nebylo možné vybrat některou z poboček. Myslela jsem, že se někde stala chyba (třeba i na mé straně) a někdo se mi ozve, protože zásilku nelze doručit. Nikdo se ale neozval, a tak jsem tedy chtěla po nějaké době objednávku zrušit. Na telefonní číslo, které bylo v mailu uvedeno se už téměř týden nemůžu dovolat.

Tento e-shop nedoporučuji nikomu a nikdy bych si zde už nic dobrovolně neobjednala. Pokud nemáte na výběr, rozhodně nedoporučuji platit předem, ale pouze na dobírku. Je to sice dražší, ale alespoň nepřijdete o peníze za celou objednávku.

Nekomunikace, nikdo neodpovídal na e-maily ani na telefon. Objednávku jsem zrušila, protože nepřišly ani pokyny k zaplacení.

• Nechápu proč obchod nabízí zboží, které nemá skladem!

Nechápu proč obchod nabízí zboží, které nemá skladem! A na všech jejich ostatních webech stejná situace, rozhodně nedoporučuji, pokud něco nemám skladem tak to logicky nenabizim

Reakce obchodu SuperPtákoviny.cz

Za probémy se skladovostí se moc omlouváme.

Team SuperPtákoviny.cz

Zboží přišlo úplně jiné než na obrázku, nebylo k použití a zrovna to šlo do koše. Veliké zklamání.

Tým superptakoviny

Dobrý obchod,ale inzerovane zboží na skladě nebylo. Škoda

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi.
    Za probémy se skladovostí se moc omlouváme.

Team SuperPtákoviny.cz

Široká nabídka k nejrůznějším tématům.

Team SuperPtákoviny.cz

E-shop je nepřehledný, vyhledávání přes lupu je velmi nespolehlivé. V první vytvořené objednávce se nepropsal název ani počet zboží, pouze konečná cena. Musela jsem vytvořit objednávku znovu. Zboží, u kterého svítilo skladem, nakonec nebylo skladem. Jsem zklamaná a naštvaná, protože jsem na tomto e-shopu měla vyhledané zboží na halloweenské dekorace, které kvůli výše uvedeným problémům letos nemám.

Reakce obchodu SuperPtákoviny.cz

za neaktuálnost skladovosti se moc omlouváme. Děláme vše pro nápravu.

Tým superptakoviny

Vše přišlo rychle, v termínu a v pořádku.

Team SuperPtákoviny.cz

• Uz je to tyden a moje objednavka stale nebyla vyrizena.

Tým superptakoviny

• Byla jsem velice spokojená s rychlostí doručení

• Dobrá cena za stuhy!

Urcite budu znova objednávat ☺️

Team SuperPtákoviny.cz

Slečnu jakoby obtěžovalo vyhovět zákazníkovi. Zakázka také nebyla v pořádku.