• Zajímavá nabídka
    • Více zboží skladem

Výborná a pestrá nabídka zboží od Myprtoein.

• dobra cena
    • nevim

ok

• široký výběr produktů, příznivé ceny
    • žádné jsem neshledala

doporučuji!

Myprotein drops Mocha expirace 03/2016 na stránkách obchodu neuvedeno a prodáno za běžnou cenu.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Objednal jsem si zde protein Scitec Milk Delite příchuť čoko - mocha. Po vyrozumění, že tento už se nevyrábí, ačkoliv ho zde inzerovali dokonce skladem jsem změnil objednávku na Scitec Delite příchuť alpská čokoláda s kousky čokolády. Bohužel mi poslali příchuť čoko s kousky kokosu. Takže za mně už v tomto obchodu objednávat nebudu. Navíc objednával jsem 17.3. a zásilka dorazila až 30.3...

Reakce obchodu Superprotein.cz

Dobrý den, k záměně příchutí došlo,chybu uznáváme. Ovšem zásilku jsme odeslali poštou 22.3 a zákazník si ji převzal až 31.3.2016,viz link.

• široký sortiment od Myprotein

Výhoda je,že nabízí zboží ,které se nedá v ČR jen tak koupit.

• Nejlepší cena, rychlost.

Obchod nabízí úplný sortiment anglického výrobce Myprotein, a t za výhodnější ceny než na ebay. Palec nahoru!

• přehlednost- dobré informace o zboží
    • nevím o nich

doporučuji - budu dále využívat nabídky

ok

• Hlavní výhodou byla nabízená nízká cena.
    • Dlouhá dodací lhůta - zboží bylo zasláno až po týdnu od provedení objednávky a platby.
    • Označení výrobku - příchuť proteinu na webových stránkách označena jako "čokoláda a oříšek", dorazila příchuť "čokoláda a arašídové máslo" (osobně mi to nevadí, oříšky i arašídové máslo miluji, ale to označení je zkrátka matoucí, tím spíš, že arašídy nejsou žádné oříšky).

Transakce trvala delší dobu, než na jakou jsem zvyklá v případě nákupu na jiných internetových stránkách. Obecně však vše proběhlo v pořádku, výrobek dorazil, takže spokojenost.

• nemá

spokojenost

• levné produkty
    • levné produkty

objednané zboží dorazilo rychle..

• komunikace se zákazníkem
    • dodací lhůta
    • zboží "skladem" není tak úplně jisté

Objednané zboží mělo být skladem, po týdnu bez jakékoliv zprávy jsem poslal dotaz a bylo mi řečeno, že zboží není a bude v nejbližších dnech doplněno a odesláno. Toto bylo víceméně splněno, ale i tak si myslím, že jde o klamání zákazníka nakupujícího zboží "skladam", které ve skutečnosti jistě už ani tou dobou skladem nebylo. Nutnost dožadovat se po týdnu nějaké reakce pak považuji za velké minus a příště půjdu utrácet peníze radši jinam.

Reakce obchodu Superprotein.cz

v době Vámi objedného zboží Aplha Men jsme měli zboží skladem - 1ks. Tudiž jsme s dostupností nikoho neklamali. Vaše objednávka byla na 2ks a čekali jsme na dodání zboží od výrobce ze zahraničí. Vaše doměnka ,že jsme jistě z. už ani neměli není seriózní. (počty kusů na skladu uvádí málokterý eshop). Přeji pěkný den.R.Kuchař

• jediný obchod, kde jsem našla, co jsem hledala
    • (snad jen, že mi v přípravku chyběla odměrka)

zatím mám jen jednu zkušenost, ale všechno v pořádku, rychlé doručení, doporučuji

Reakce obchodu Superprotein.cz

chybící odměrka se nestává často - napište a mi
    Vám ji zdarma dopošlem. Pěkný den. R.Kuchař

výrobek není běžně dostupný na českém trhu.
    dobrá cena.
    chybí doklad o koupi.
    výrobek nemá přibalený český popis a návod užití, ten je pouze na stránkách prodejce.
    i přes dostupnost "na dotaz" bylo zboží po delší době dodáno.

• rychlost dodania, cena

super. urcite odporucam. objednali sme povodne zly tovar, ale mohli sme to mailom zmenit. vysli nam naozaj v ustrety. rychle dodanie.

Vše proběhlo bez problémů. Jediné, co mi trochu vadilo bylo, že mi dopravní služba oznámila, kdy zboží přijede, aniž by mi dala na výběr čas.

• Prodává nejlevněji

Vstřícnost a spolehlivost

• dlouhá dodací lhůta

zatím nijak, ještě nic nedorazilo :-(