První bidet kupovaný před osmi lety stále výborně slouží. Tenhle je jako dárek. Věřím že udělá radost.

• Kvalitní produkt za dostupnou cenu
    • Fungující servis za dobrou cenu
    • Občas horší komunikace

Vcelku kvalitní produkt za dostupnou cenu.

Delší doba expedice zboží expedováno po okamžitém zaplacení až po třech telef. urgencích tři dny od úhrady došlo v pořádku.

Reakce obchodu SuperBidet.cz

děkujeme za recenzi. Rád bych upřesnil to "expedováno tři dny od úhrady". 13. listopadu jste objednával, kolem oběda byla spárována platba, 15. ráno bylo zboží připraveno pro kurýra a 16. jste ho dostal. Bylo by to bývalo šlo i bez těch urgencí, většina zboží odchází během 1-2 dnů po platbě. Jsme rádi, že jste se na bidet tak těšil a věříme, že už Vám dělá radost.

• Dobrý výrobek za dobrou cenu
    • Způsob úhrady je proti běžné praxi neúnosný. Nedá se zaplatit kartou a o platební údaje jsem si musel zatelefonovat.

Reakce obchodu SuperBidet.cz

Dobrý den, je nám líto, že jste si udělal chybný dojem ohledně platebních údajů. Samozřejmě platební údaje posíláme automaticky, ale až poté, co je objednávka operátorem zkontrolována. Stávalo se nám, že si lidé omylem objednali - a pak na základě automatické výzvy zaplatili - zboží nedostupné a pak jsme zase řešili vratky. Proto nejprve objednávky ručně potvrzujeme a součástí tohoto potvrzení jsou, u plateb předem, i platební údaje.
    Co se týče platby kartou, tak tu jsme nabízeli, ale protože si zákazník musel uhradit náklady na platbu kartou (což u dělalo i několik set korun), v praxi to nakonec nevyužil nikdo (doslova nikdo) a proto jsme tuto volbu zrušili.

• Oproti minulosti se prodloužilx dodací lhůty!

Dopsud jsem byl s obchodem spokojen.

Reakce obchodu SuperBidet.cz

Moc se omlouváme, bohužel jste se s objednávkou trefil do dovolených. Příště to bude lepší!

naprosto spoleklivý a rychlý

Obchod se mnou nekomunikuje, neodpovídá na dotazy k objednanému zboží.

Reakce obchodu SuperBidet.cz

Rádi bychom dotazy zodpověděli (a běžně to tak děláme), ale protože tu od Vás žádný dotaz neevidujeme, nemohli jsme na něj odpovědět.

• Dobrá cena
    • Bidet v plné palbě

Toto je můj třetí bidet zde nakoupený. Za ty peníze je to bezva koupě. Oproti jiným značkám kde vám bidet prodají a až se rozbije tak máte smůlu tak tady servis funguje a není ani drahý

Chvíli jsem na sedátko čekal, ale s tím jsem počítal, v době objednání nebylo skladem. Došlo v pořádku, ke vší spokojenosti. Je to naše už druhé sedátko, první se odporoučelo po deseti letech plného nasazení. Je super!

Zboží stále nedorazilo.telefony pouze vyzvánějí.ale nikdo je nezvedá.takže vůbec nevím.co s mou objednávkou bude. Dvakrát jsem napsala mail.první po asi pěti nebo šesti dnech od zaplacení.aby mi aspoň dali vědět.zda jsou peníze na účtu a proč zboží neposlali.když je údajně skladem.
    Po dalších dvou dnech bez odpovědi jsem napsala.že jsem v obchod ztratila důvěru a chci vrátit peníze na můj účet a opět bez odezvy...tak čekám.zda dorazí zboží nebo peníze nebo budu muset řešit jinak...zatím první takto špatná zkušenost s eshopem..mrzí mě to.je to dárek k vánocům a ne levný!!!

• dodací lhůta 11 dnů

Reakce obchodu SuperBidet.cz

Omlouváme se, před Vánoci byl frmol.

• v minulosti jsem jiz nakoupil a i kdyz se zpozdenim, zbozi dorazilo
    • zbozi inzeruji na webu, ale nemaji skladem. I pres diskuzi, ze dojde k naprave, po vice nez tydnu stale maji na webu "skladem"
    • na maily neodpovidaji
    • i pres opakovane pokusy a snahy se s nimi domluvit (telefonem), tak sice slibi napravu, ale nic - bez zpetne vazby. bohuzel telefonicky je problem se dovolat

• kvalitní produkt
    • slušná cena

Nakoupila jsem zde již potřetí, tentokrát jako dárek. Sama už mám ten samý bidet doma a na chalupě, takže z vlastní zkušenosti mohu jedině doporučit.

• Šablona na výrobek, takže po zaslání si ji necháte vytisknout a lze ověřit, zda to bude sedět na mísu
    • Obtížná komunikace, horko těžko se dovoláte, ale jde to, pozdní reakce na maily
    • Naprosto tragická komunikace se servisem, na který odkazují, nelze se dovolat, na mail nereagují, poštu pravidelně neberou, takže je nutné na zaslaný výrobek opakovaně upozorňovat aby vám to pošta neposlala zpět, to je nicméně chyba servisu.
    • Výrobek nedoporučuji, zakoupil jsem ten nejlepší bidet s dálkovým ovládáním, celkem to fungovalo, objednal jsem za pár let druhý ( na jiné WC), a ten první kousek mezitím totálně kleknul. (takže po pěti letech konečná). Opakované závady, praskání prkénka, zanášení ( vodní kámen nemám, jen kalem ve vodě), i když jsem často měnil vstupní filtr. Váznutí trysek atd. Nakonec po 5 letech odešla i řídící jednotka a celé se to prý uvnitř rozlámalo, takže oprava na víc než 50 % ceny neměla smysl. Čekal jsem, že to vydrží o dost déle. Kvalitou mi to přijde jako nějaký čínský výrobek, takže příště už radši koupím někde jinde.

Zkuste to koupit někde jinde, mě první zde zakoupený bidet totálně odešel po pěti letech , a to byl v servisu poprvé již po 2 letech.
    Ta komunikace se servisem, na který odkazují je naprostá tragédie, a buďte si jisti, že ten servis za pár let potřebovat budete.
    Zde už kupovat skutečně nebudu.

Reakce obchodu SuperBidet.cz

Za normálních okolností bychom byli za podobnou zpětnou vazbu velmi rádi a udělali vše proto, abychom zmiňované nedostatky odstranili. Jenže ono se ukazuje, že nejde o skutečnou zpětnou vazbu, ale o snahu poškodit. Seznam problémů je zjevně vylhaný. Pravidelně si děláme zákaznický průzkum spokojenosti se servisem a nic zde uvedeného nelze potvrdit. Prý "nutné opakovaně upozorňovat, aby to pošla neposlala zpět". Nesmysl, zásilky doručuje pošta a nikoliv klient a jak jsme si v servisu ověřili, všechny zásilky bývají bez problémů doručeny. Zákazníci servis oceňují pro rychlé opravy, dostupnost prakticky všech náhradních dílů skladem a schopnost vyřešit všechny závady. Údajné váznutí trysek nebo zanášení kalem, když je používán a pravidelně měněn vodní filtr, který zachytí vše od 10 mikronů výš? A jak by se tam přes filtr kal dostal? Aha. Naši zákazníci nemají problém s bidety ani po deseti letech za předpokladu, že se bidet používá v souladu s instrukcemi. Pokud se vyskytne problém, snažíme se ho řešit. Ale reagovat na snůšku nesmyslných pomluv zdůrazňujících "koupit jinde" od anonymního pisatele nemá smysl. Až příliš to zavání konkurenčním bojem.

• ...zatím marné čekání!

Reakce obchodu SuperBidet.cz

Pardon? Dostal jste informaci o proběhlé expedici, číslo zásilky i odkaz na sledování balíku od nás, dostali jste informaci o dnešním doručování přímo od PPL a stěžujete si na "marné čekání"? Pokud vám nefungují maily a informace o expedici Vám nedorazily, stačilo se na aktuální stav poptat telefonem, mailem či z formuláře na webu. Možná by to bylo i rychlejší než místo toho psát podobné reakce na Heuréku.

vše ok

Velice rychlé dodání

• Dobrá komunikace.

Obchod sice doporučuji, ale nejsem spokojená s dodáním.
    Zboží jsem zaplatila týden předem a žádala přesný termín odeslání, který ale obchod nedodržel, přestože produkt byl skladem. Po tel. kontaktu mi bylo sděleno, že odejde o den později, ale zatím nemám žádné avizo o odeslání zásilky.

zboží ještě nemám , ale už jednou jsem objednávala a dorazilo v pořádku

• Ry chlé vyřízení objednávky.