• obchod nedoporučuji,stejně špatné zkušenosti jako ostatní.

nedoporučuji,špatný přístup k zákazníkovi.

• Šaty které jsem si objednala odpovidaly přesně fotce a jsou velice kvalitní a krasné. Dodací doba trošku delší ale vše bylo uvedeno na stránkách .

Spokojenost.

• Zboží odpovídá nabízenému - barva, kvalita.
    • Doporučení spokojené Vaší zákaznice.
    • Nevím

Rychlé dodání kvalitního zboží.

Reakce obchodu Stylmoda.cz

děkuji za pozitivní reakci, dovolím si k vašemu hodnocení připojit důležitou informaci, která slouží jako informace pro klienty.

Vážení zákaznici,
    omlouváme se za komplikace nefunkčnosti stránek z důvodu neoprávněného vypnutí společnosti webyan.cz .
    Tuto záležitost řešíme s policii.
    Web www.stylmoda.cz bude obnoven do 14 dni, prosím strpeni a děkuji za pochopeni.

Majitelka stránek Michaela Suchoparova

• Nabízí produkty, které nemá skladem a ani je již neobjednává.

Reakce obchodu Stylmoda.cz

kolekce jsou limitované a z důvodu velkého zájmu zboží se může stát, že položka je vyprodaná.
    Nicméně, vaše velikost nebyla uvedena skladem, doporučuji při nákupu číst i informace.

Hezký den www.stylmoda.cz

• NEDOPORUČUJI!!
    • VELIKÉ ZKLAMÁNÍ!! Šaty jsem objednala na konci února, dostatečně dlouho předem, abych si šaty mohla vzít začátkem června na svatbu!! Nic se dlouho nedělo, pokaždé jsem se musela emailem ptát, jak to s šaty vypadá. Pokaždé JINÁ ODPOVĚĎ!!! VELIKÉ ZKLAMÁNÍ NA ŠATY JSEM SE TĚŠILA!! A poslední odpovědí bylo, že šaty nemají na skladě, to mě, ale nezajímá, já si je objednávala dost dlouho na to, aby se nechaly ušít!! A že se předělává internetový obchod??? Když jsem si šaty objednávala, nic takového pani nepsala!! Podle mě ani paní neví co píše!!! Jsem velice rozlobená!! Měsíc před svatbou mám hledat šaty jako kde?!!!

NEDOPORUČUJI!!!

reakce viz. níže.

S přátelským pozdravem www.stylmoda.cz

• Obchod rozhodně nedoporučuji! Dne 20.2.2016 jsem si objednala 2x šaty v celkové hodnotě 3837,-Kč a částku jsem bohužel zaplatila. Měsíc se nic nedělo, takže jsem 18.3. psala, co je s objednávkou, šaty údajně na celním, tam byly až do 11.4.! 14.4. mi bylo oznámeno, že šaty nebyly od výrobce dodány, že je může došít, ale počkám si další 3 týdny, to už jsme na 3 měsících! Mezitím samozřejmě spoustu mailů, vždy z mé strany. Takže jsem objednávku stornovala a samozřejmě žádala o vrácení peněz na které čekám už přes týden. Ráda bych shrnula všechny výmluvy, které jsem od paní dostala: 1 šaty jsou na celním, 2 výrobce nedodal, 3 mám zápal plic, 4 jsem v nemocnici s páteří... Pokaždé jsem psala dotaz já, paní se Vám sama nikdy neozve, telefon nezvedne a pak Vás bude ještě osočovat, že nemáte pochopení pro její zdravotní stav a já debil jí ještě přeji brzké uzdravení... Na maily reaguje, tak nevím, proč není schopna mi zaslat peníze.
    • Našla jsem jiný e-shop, kde dodávají ty samé šaty do 2 týdnů!

Chystám další kroky. A nákup zde si velmi rozmyslete. I kdyby paní skutečně byla nemocná, tak celý ten obchod považuji za min. podezřelý. Je schopná napsat mail, ale platbu už ne?

Vážená paní,
    děkuji za vaší obsáhlou reakci, nebudu se Vám zpovídat se soukromou zdravotní stránkou! Laskavě si zkontrolujte bankovní účet a přihlašte se jako ověřený zákazník.

• Rýchlosť a kvalita
    • Ziadne

Snaha výjsť v ústrety, rýchle vybavenie objednávky a rýchle doručenie. Tovar dobre zabalený a v bezchybnou stave, vysoká kvalita

• Dlouhá dodací lhůta. V současné době, kdy internetové obchody doručují zboží i během dvou dnů, mi dodací lhůta 10 dnů tohoto obchodu připadá absurdní...

Silně podprůměrný internetový obchod. Nedoporučuji!

Reakce obchodu Stylmoda.cz

přes Velikonoční svátky se nedoručuje, ale to je uvedeno vše na stránkách.
    www.stylmoda.cz

• Možnost si objednat zboží které je již vyprodáno

Líbí se mi způsob jakým firma reaguje na objednávku zákazníka, např. že nechá šaty které již nemá na skladě zhotovit u výrobce v požadované velikosti.

• pohodlnost,rychlost
    • nedavát vizitky na místa,kde to jde vidět

velká spokojenost

Reakce obchodu Stylmoda.cz

veškeré kontaktní údaje jsou na stránkách a také faktuře, které jste obdržela se zbožím.
    www.stylmoda.cz

• objednané šaty jsou krásné,sedí přesně podle tabulky velikostí
    • komunikace s prodávající na 1*,na každý můj dotaz přišla hned odpověď.
    • přišly ve slibovaném termínu
    • nemám žádné výhrady

jsem ze šatů nadšená
    velký výběr
    jsou stejné jako na fotce

• Naprostá spokojenost - perfektní komunikace, rada s výběrem velikosti, bezproblémové doručení.

Objednala som šaty, ktoré boli skladom. Najskor prisiel email, že su vyexpedované, par dní na to pani napisala, že to bol omyl a šaty skladom nie su. Dorazili následne po cca. 2 týždnoch, nastastie som neobjednávala na poslednu chvilu...žial prevedenie a materiál nezodpovedali mojej predstave, šaty na prvy pohlad pekne ale rukavy z nepříjemnej sietoviny, strih nesedel. Hned som panej napisala email a šaty som poslala spät. Napriek tomu, že sa na strankych píse, že obdržíte email, ked šaty dorazia, nikto sa mi neozval. Pani reagovala až na moj email,ked som chcela vediet, čo sa deje. Peniaze nastastie po 15 dnoch prisli. Komunikacia s obchodom je podla mojho nazoru skutočne chaba, navyše pokial chcete tovar vrátit, pani k Vám od zaciatku pristupuje akoby ste obchod využili ako požičovnu - možno ma také skusenosti, ale mna ako nového zákazníka tento prístup jednoznačne od dalsieho nakupu odradil.

• obrovský výběr nádherných šatů
    • dobrý výběr i ve větších velikostech
    • příznivé ceny za vysokou kvalitu
    • -

za mne vřele doporučuji,
    velmi dobrá komunikace,
    přestože jsem musela šaty vrátit, protože mi neseděly, paní byla velmi ochotná a vstřícná,
    ráda si zde zase příště nakoupím

• Bohužel musím se přidat k negativnímu hodnocení.
    • Objednala jsem si šaty na ples cca 2 měsíce dopředu. Šaty byly skladem. Po měsíci jsem se ptala jak to vypadá s mojí objednávkou, najednou jsem se dozvěděla, že šaty skladem nejsou a že si musím počkat až přijdou, ale že je URČITĚ dostanu včas. Po týdnu jsem se dozvěděla, že šaty nedorazily, bylo mi doporučeno, ať si objednám jiné, nebo ať zruším objednávku a koupím si je jinde......týden před plesem :-(

Obchod nedoporučuji...

Vážený zákazníku,
    zboží skladem expedujeme obratem, nikoliv za 2 měsíce.
    Objednávku jste zrušila vy, že si šaty koupíte, neznám jediný důvod proč bych Vám objednávku nezrušila. Uvádějte vše na pravou míru, více čtěte informace a ověřte se jako náš zákazník.

www.stylmoda.cz

• Pořád mě to výjde levněji než kdybych si je koupila v kameném obchodě kde mají šaty skoro všechny stejný

Reakce obchodu Stylmoda.cz

děkuji za podporu vaší recenze, jste klientka, co chápe, že zboží za velkoobchodní ceny s určitou dodací lhůtou - je prostě na objednávku a je třeba dodržovat stanovy.

Hezký den Michaela www.stylmoda.cz

• Kvalitní zboží za přijetelné ceny
    • Komunikace s obchodem pouze přes e-mail.
    • Ne příliš dobrá komunikace s přepravní společností PPL.

Opravdu kvalitně zpracované zboží a cena přijatelná. Tabulka velikostí odpovídá skutečnosti a fotografie na internetových stránkách obchodu jsou realistické. Objednala jsem si zboží, které bylo na skladě a přišlo do týdne, což je vyhovující.
    Ano, obchod vřele doporučuji.

• Na šaty čekám již dlouhou dobu. To už bude i po plesové sezóně. Bylo mi řečeno, že šaty jsou na celní správě 19.2... Nyní mi bylo řečeno, že jsou zde až od teď. O tom že si na šaty můžu počkat až 2 měsíce jsem se dozvěděla pozdě. Má chyba.
    • Šaty sice skladem nebyly ale bylo psáno že dodací lhůta by trvala 11-20 dní, tudíž jsem spoléhala s 20 dny a ne 2 měsíci.
    • Opravdu lituji této objednávky. Šaty mi zřejmě přijdou pozdě a ještě si je budu muset vyzvednout abych náhodou nebyla ještě trestně stíhána. Nejhorší je sehnat takhle rychle šaty už není možné. Děkuji za zkažený ples.

Vážený zákazníků,
    myslím si, že na našich stránkách bylo s měsičním předstihem uvedeno, že výrobce bude mít 14 denní odstávku a tímto se dodací lhůta zboží prodlužuje.
    Kouzlit neumím, celní řízení neovlivním......
    Nicméně, Vám nabízím velkoobchodní cenu nákupu zboží, které je kvalitní a krásné, s pravidelnou novou kolekcí
    Je fakt, že si na zboží musíte počkat, nicméně Vám nabízíme nové a značkové šaty I.jakosti za zlomek ceny, které si účtuje půjčovna (od 1500 - 6000 kč), jelikož šaty na salony dodáváme a oblékáme svatebčany a jiné velké firemní akce.
    Velkoobchod www.stylmoda.cz není telefonická prodejna, pouze internetová, vše řešíme e-mailem, máme i noční provoz.
    Nicméně, je opravdu trestné psát z různých IP adres anonymní recenze. viz. vaše. Každopádně, pokud bych chtěla, lze jednoduše protalem heureka prověřit, ale nemám to zapotřebí, recenze možná bude užitečná i pro jiné klienty, kde jsem se mohla vyjádřit.

• Objednala jsem si svatební šaty. Velikost odpovídala tabulce, byly ještě krásnější než na obrázku. Kvalitní zpracování, materiál luxusní a cena super. Už se těším až je obléknu na svůj slavný den. Všem tento obchod doporučuji.

tento obchod bych nikomu nedoporucila,koupila jsem si saty,co prislo hruza,jina barva nez byla objednana,usiti hrozne vubec nesedely.Saty jsem poslala zpet,s tim ze chci vratit penize.prisel email ze mi saty posilaji zpatky ze prisla jina barva nez je na dodaku a i jina velikost,tak ja jim saty reklamuji z tehle duvodu a pani je posle zpatky ze to neodpovida co je na dodaku.telefon nikdo nezveda,nevim co si vubec mysli

Vážená paní,
    klidně jste mohla vystoupit jako ověřený zákazník.
    Ke každé vratce přistupujeme individuláně.
    Váš případ je velmi záhadný a možná pokud chcete spekulovat více do hloubky, můžeme, jelikož jste na trestního oznámení.

A milé dámy, pokud si myslíte, že náš velkoobchod je půjčovna, tak jste na omylu, znovu upevněné visačky na zboží poznáme.
    Hanbou bych se propadla, jít na ples jako dáma a pak něco vracet v čem jsem se chlubila..........Dámy máme letité zkušenosti.

www.stylmoda.cz Michaela Suchopárová