• cena, rychlost

maximální spokojenost

• Přehledný nákup.
    • Výborná komunikace.
    • Zprávy o stavu objednávky mailem.

Doporučuji.

• Osobní odběr
    • Prodavačka předala jiné velikosti než bylo objednáno

Dobré, levné, ale nutná kontrola při přebírání

• Špatně

Špatně

Reakce obchodu Stříbrňáček

zákazníkovi se objednaný výrobek nelíbil a proto jej ani nepřevzal. Připravenost zboží k odběru byla 1 pracovní den. Možná je zákazník také nespokojen s komunikací, kdy nám zasílal zprávy ve formátu MIME-Version: 1.0 avšak zprávám v kódu něco chybělo a přes žádný dostupný program se nám je nepodařilo dešifrovat, na což jsme zákazníka upozornili a odpovědí byla opět nerozluštitelná šifra. Obchod a hodnocení naprosto o ničem.
    Stříbrnňáček.cz

• vstřícnost, rychlost.

Doporučuji !

• Vše proběhlo rychle a bez komplikací.
    • Byla to moje první zkušenost a dobrá.
    • Zatím jsem žádnou slabinu nestihl objevit.

Moje první zkušenost je velmi dobrá.

• Žádné

Vše přehledné a zboží kvalitní.

• siroky sortiment
    • :D niektore veci su nizkej kvality (TV shop) ale aspon su lacnem nie ako ked to iste predavaju v televizii

all OK

Jsem velmi spokojena s nákupem u této společnosti. Velmi příjemné jednání a rychlost při vyřízení objednávky. Vřele doporučuji!

• zatím malý sortiment

• Přímo z bytu objednám potřebné zboží a zboží je dodáno na dobírku ve stanoveném termínu dobírkou.
    • Jde o první nákup v tomto obchodě.
    • Slabiny zatím neznám.

Doporučuji obchod Stříbrňáček pro ostatní nakupující prostřednictvím internetu.

• Online komunikácia a promtnosť v jednaní
    • možn väčšiu možnosť výberu poslania tovaru

veľmi dobrý

• Přijatelné ceny, rychlost dodání zboží.

Doporučuji.

• dobrá cena,
    • výborná komunikace on-line
    • o

naprostá spokojenost

No byl jsem rozhodnutej si něco objednat,i jsem málem dokončil objednávku,ale po přečtení recenzí mě nějak přešla chut..

Reakce obchodu Stříbrňáček

děkujeme tímto za Váš názor, avšak z Vaší strany došlo pouze k zjištění, že 26% objednávek z jejich celkového počtu bylo uskutečněno vyhledáním zboží přes Heureka.cz, z tohoto počtu se 19% zákazníků rozhodlo napsat recenzi a z tohoto počtu mělo 8% zákazníků nějakou připomínku. K tomu však musíme konstatovat, že byla vždy řešena a bylo-li vyžádáno i vyřešeno ke spokojenosti zákazníka.
    Stříbrňáček.cz

• dobré a kvalitní zboží a přehledné stránky
    • nemá slabiny

doporučuji včem

• Klame zákazníky, na stránkách uvádí věci, které pak neposkytuje (shovává se pak třeba za to, že se jedná pouze o propagační video - nenapíše konkrétně, že třeba dárek neposkytuje), při osobním jednání pak pouze obhajuje ale třeba omluvy s tím že došlo k nedopatření se nedočkáte.
    • Najít výdejní místo je taktéž problematické, pouze malá cedulka (lehce přehlédnutelná)na dveřích kadeřnictví informuje, že zde je výdejní místo.

nezmění-li provozovatel svůj přístup v jednoznačnosti (klame) - nedoporučuji!!!!!!!!!

Reakce obchodu Stříbrňáček

Zákazník zakoupil zboží u nejž je pro ukázku funkcí vloženo video ze serveru youtube.com. Video je pouze ilustrací funkcí výrobku, autorem videa byl nabízen dárek "zdarma" (samozřejmě zboží v úplně jiné cenové kategorii, tak aby mohl být nabízen dárek), avšak v popisu prodávaného zboží je jasný seznam obsahu balení. Tímto se zákazníkovi omlouváme za zveřejnění daného propagačního videa k zobrazení funkcí produktu.
    Dále děkujeme za upozornění na malou cedulku označující výdejní místo. Byla dodána větší.
    Děkujeme za reakci
    Stříbrňáček.cz

• špatně přehledný formulář pro objednání zboží,zboží došlo špinavé,ulepkané,vypadalo použité..

už bych zde nenakoupila

Reakce obchodu Stříbrňáček

Zákazník objednal zboží s osobním převzetím v Praze, zboží bylo druhý den připraveno k osobnímu odběru (info sms e-mail), avšak poté bylo požadováno doručení českou poštou, tím došlo k zákonitému zpoždění doručení do cílové lokality zákazníka. Zasláno bylo samozřejmě zboží v původním neporušeném obalu a ze strany zákazníka nebyla dosud přijata žádná oficiální reklamace.
    Děkujeme za Vaší reakci
    Stříbrňáček.cz

• Toto byl první nákup, nemůžu hodnotit nějaké výhody
    • Slabiny jsou velké, obdržela jsem zboží bez českého návodu, což je vcelku problém, jak pro mne tak pro prodávajícího.

Velká nespokojenost, ale mohlo se jednat o ojedinělou záležitost.

Vážená zákaznice,
    děkujeme za Vaší reakci, u většiny nabízených produktů s návodem, je tento uložen přímo u produktu a ke zboží zásíláme taktéž překlady originálních návodů. Za nedopatření se Vám tímto omlouváme a máte-li o návod zájem, rádi Vám jej zašleme (bohužel podle nicku zde nelze dohledat).
    Team eshopu Stříbrňáček.cz

• To, že obchod uvádí, že zboží je skladem, rozhodně neznamená, že jej skladem má!! Takže pokud na něco pospícháte, dejte si na tento obchod pozor, případně si to s nimi ověřte.

Reakce obchodu Stříbrňáček

Děkujeme za Váš názor. Bohužel toto sezonní zboží se vyprodalo.