• Velmi rychlé vyřízení objednávky, milá komunikace

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v STIGA-SHOP.cz. Pevně věříme, že to nebyl Váš poslední nákup u nás. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme. S pozdravem Váš STIGA SHOP.

• rychlé a vstřícné jednání

• Velmi rychlé dodání

Kvalitní zboží, doporučuji.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Pracuji tam odborníci co umí poradit

Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Radlici když už téměř kvetou sněženky???

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

Vážený zákazníku, velice se Vám omlouváme za vzniklé potíže. Bohužel vzhledem k dnešní napjaté situaci spojené s koronavirem dochází ke zpoždění dodávek strojů od dodavatele. Neobjednal jste radlici, ale pouze příslušenství k připojení radlice k traktůrku a přesto, že jste zboží objednal 10.2., tak jsme Vám jej 23.2. odeslali. Takže i přes napjatou situaci jste měl zboží do čtrnácti dnů doma.
    S pozdravem Váš Váš STIGA SHOP.

• Měli skladem
    • Komunikace personálu

• Super rychlé dodání

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Rychlé vyřízení objednávky.

Bezchybná komunikace.

• Rychlá komunikace

• Rýchlost dodání

Skvělé jednání.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Dodání ruční vřetenové sekačky trvalo 7 týdnů. Ačkoli nebyla skladem, očekával bych u autorizovaného prodejce Stiga kratší dodací lhůtu.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

Vážený zákazníku, velice se Vám omlouváme za vzniklé potíže. Bohužel vzhledem k dnešní napjaté situaci spojené s koronavirem dochází ke zpoždění dodávek strojů od dodavatele a s tím my nic neuděláme. Z tohoto důvodu jsme nebyli schopni Vaši objednávku expedovat včas ani jako autorizovaný prodejce. Děláme vše, co je v našich silách pro to, aby k této situaci nedocházelo. S pozdravem Váš Váš STIGA SHOP.

• Vše v pořádku

Zboží přišlo již na sklad nekompletní, vše ihned řešeno. Navrhli nové varianty a doručení opravdu rychlé. Milá paní na eshopu.

• Super přístup.

Rychlost, kvalita

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• objednal jsem zboží na skladě. Po 14 dnech jsem volal a zjistil, že zboží od výrobce do e-shopu dorazí tak za další týden a potom pošlou.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

Vážený zákazníku, velice se Vám omlouváme za vzniklé potíže. Bohužel vzhledem k celosvětové situaci spojené s Covidem dochází k problémů s doručením zboží od dodavatelů. Z tohoto důvodu jsme nebyli schopni Vaši objednávku expedovat včas. Děláme vše, co je v našich silách pro to, aby k této situaci nedocházelo a naši zákaznici dostali zboží co nejdříve. S pozdravem Váš Váš STIGA SHOP.

• rychle a seriozni jednani, doprava a instruktaz zdarna

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

Zboží zaplaceno,dodání přislíbeno koncem června 2020.Tak čekám.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

Vážený zákazníku, velice se Vám omlouváme za vzniklé potíže. Bohužel vzhledem k dnešní napjaté situaci spojené s koronavirem dochází ke zpoždění dodávek strojů od dodavatele. Z tohoto důvodu jsme nebyli schopni Vaši objednávku expedovat včas ani jako autorizovaný prodejce. Děláme vše, co je v našich silách pro to, aby k této situaci nedocházelo a naši zákaznici dostali zboží co nejdříve. S pozdravem Váš Váš STIGA SHOP.