Objednávka a doručení naprosto bez problémů.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v STIGA-SHOP.cz. Pevně věříme, že to nebyl Váš poslední nákup u nás. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme. S pozdravem Váš STIGA SHOP.

• V pořádku.

• Garantovaný dodej zboží do 2dnů byl bohužel až za 5 dní

• rychlost dodání

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Mají díly na mojí mašinu

Můžu jen jen doporučit

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Velmi ochotné jednání a rychlé doručení!

Rychlost a ochota.

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • rychlá dodávka
    • komunikace

• Rychlé vyřízení objednávky

Perfektní.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Rychlé, flexibilní, kromě kontaktu prostřednictvím mailu i telefonát, jestli nepotřebuji také olej (samozřejmě potřeboval :-) ..). Vše dorazilo v pořádku.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

Ani po měsíci nebyla firma schopna objednávku vyřídit i když i u jiných firem je položka běžně skladem. Tady si už nikdy neobjednám prostě nic.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

vážený zákazníku. Bohužel nemůžeme souhlasit s Vaší recenzí. Objednal jste zboží, které nebylo skladem ( zadní závěs za 850,- ). Kolegyně Vás neprodleně kontaktovala ohledně předběžného termínu naskladnění, protože zboží neměl skladem ani výrobce, termín byl za cca. tři týdny. A i přes veškeré Vám poskytnuté informace jste od začátku vyhrožoval špatnou recenzí, což nepovažujeme za důstojné chování.

S pozdravem Váš STIGA SHOP.

Nákup proběhl v pořádku, dle domluvy.

Cena dopravy

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

Rychle a vstricne jednani.

• Vše ok